nasiona marihuany

Odzyskanie odmiany z crossa

Wyszukiwarka Forumowa:

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Ja Ci C'99 nie wysyłałem. Tylko Amnesie Haze AF i cebule chciałem ale się rozmyśliłeś.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
A czekaj, może i tak. W każdym razie AF to szajs.
Wyciągnąć w 100% tego co chcesz to i tak z crossa nie da rady, coś podobnego znajdziesz, ale to gra nie warta świeczki.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
pozwolisz, ze ci przejmę wątek, z resztą - jak efekty projektu?

panowie, pisałem jednemu od drugiego zapytanie ale haotycznie jak zwykle to tu sie spytam jaśniej -

-odmiana typu wielki bałagan - co wpadnie w łapy.
-po paru pokoleniach wygrzebano fenotyp, który jest najistotniejszy,
-reszta roślin z tej selekcji nic mnie nie interesuje, tylko ten konkretny feno/geno.
[[[[teraz sedno]]]
-hermiąc to : niby otrzymuję kopię rośliny matki - jakby klon, myśląc po mojemu.
--szanse po skiełkowaniu nasion na cechy matki - skoro to niby kopia genetyki/fenotypu
---szanse na wystrzelenie z tych nasion reszty ras dokładanych w trakcie hodowli, jednak nie o feno-interesującym mnie
----nawet jak co dalej, S2/3/xxx czy co bo już się gubię w temacie, a łeb mam ostatnio zaspamowany i nie mogę dogrzebać się opisu co i jak..
-----jak S2/3/xxx to rozumiem dalsza selekcja, ale zabawa jak w przypadku regów czy sytuacja jest prostsza i jakgdyby robienie inbrida*
*o ile dobrze pamietam, - w kółko to samo aż się zrobi to samo

pozdrawiam..


e: dobra widzę, ze w sumie się nieźle zakręciłem pora odespać i wytrzeźwieć, i poprzypominać se temat, bo.. jednak w H to już inna sprawa, za duża pajęczyna możliwości i tego nei da sie ogarnąć w trybie ograniczonej pamięci :sunny:
 
Ostatnia edycja:

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
pozwolisz, ze ci przejmę wątek, z resztą - jak efekty projektu?

Ano tak, że postanowiłem sobie jednak odtworzyć od początku tą odmianę, idąc tak jak twórca odmiany C'99 Automatik:

Najpierw załatwiłem sobie Diesel Rydera reg od Joint Dr i C'99 od FS, skrzyżowałem, otrzymałem pestki F1, wysiałem, znowu skrzyżowałem i otrzymałem pestki F2. Będę je w niedalekiej przyszłości kiełkował i polował na rośliny o cechach automatycznego zakwitania, które w tym pokoleniu będą się już pojawiać. Skrzyżuję je i będę miał automatyczną C'99 jak chciałem. Szansa na trafienie tego samego niemal zerowa ale h*j tam.



-hermiąc to : niby otrzymuję kopię rośliny matki - jakby klon, myśląc po mojemu.

Ni hu*a.
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
no no kminie,

szansa jest, u mnie na 3 może 5 jak nie więcej dilpaków - od wiosny troche minęło a jak wiadomo zaczynam falstartem - wy***anych po brzegi pestkami się udało wygrzebać jedną damkę o wyglądziek, o który mi chodziło z bałaganu co miałem rozstrzał jak na kilometr z RKM'u :sunny:
ale działałem na sezach więc też pewnie to inna sprawa,
nie wiem jak twoja linia ale ta moja miała ociężałe liście jak jakiś afgan albo coś więc łatwo w miarę przypomnieć sobie że " to to jest to" a reszta z fenotypów jakieś takie mało dostojne hehehe, nie będę ci tu smapował ale na zachętę co byś nie gadał, że szansa zerowa muszę :sunny:

jakiś męszczak, co się bydlakiem zrobił, najbardziej podobne do aktualnego
-


i to co wybiło po tych paru latach - jak dla mnie to ten sam wygląd, więc jednak da się odgrzebać to na co się poluje :D



efekt jest taki : prawie bliźniaczy plant w tym roku




więc jeśli się nic nie zmieniło i to co sobie ogarnąłes to te same geny co z nich robiłes - nie ma opcji żeby prędzej czy później się nie udało odgrzebać tego właściwego co wygenerowałeś. pytanie tylko - co dalej z tym zrobić do zachowania pożądanych cech :sunny:

udanych łowów tego czego szukasz!


(w sumie te 2 foty to jak porównać czarne do białego, ale w realu na resztę feno te są najbardzie identyczne)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół