nasiona marihuany

Taiga (AF)

Wyszukiwarka Forumowa:

Koszatnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 22, 2008
Postów
2,144
Buchów
20
TAIGA

Taiga stanowi krzyżówkę pomiędzy samokwitnącą ruderalis/indica a wysokowydajną Power Plant.
Z posiadanych przez nas wspaniałych Power Plant wybraliśmy te o możliwie wczesnym kwitnieniu. Zostały one następnie zmuszone hormonalnie do wytworzenia żeńskiego pyłku. Tym żeńskim pyłkiem zapylono wyselekcjonowane osobniki ruderalis/indica. W ten sposób stworzona Taiga osiąga małe rozmiary jednak wytwarza gęste kwiatostany. Smak i zapach to cechy przejęte od Power Plant. Jak na odmianę samoczynnie zakwitającą, Taiga przynosi spore plony, jednocześnie nie będąc wybredną w kwestii nawozów i podlewania. Rośnie stosunkowo dobrze w małych pojemnikach. Najlepszej jakości produkt wytwarza będąc wystawiona na mocne słońce.
Cykl życiowy tej odmiany jest bardzo krótki – od nasiona do żniw mija zaledwie 8-10 tygodni.

Wzrost roślin: 50 -60 cm

Okres kwitnienia: 8 - 10 tygodni
Czas zbiorów w uprawie: zależnie od daty wysadzenia
Plon: 25 - 30 gram z rośliny
5 pestek femi - € 40
10 pestek femi - € 75

źródło:
www.dutch-passion.nl

Moim zdaniem odmiana bardzo ciekawa. Na następny grow na bank sobie ją wrzucę. Czy ktoś przymierza się do zakupu tych pestek ? Szukałem jakichś zdjęć ale niestety bezskutecznie.
 

Bullet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2008
Postów
815
Buchów
21
Czy ktoś przymierza się do zakupu tych pestek ?

Tak ja.
Mam zamiar zapodac 5 do 10 sztuk na outa w tym sezonie.
Fotek tez szukalem ale jakos nie znalazlem, jak znajdziesz to zapodaj je tu.
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

zielony_123

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2008
Postów
180
Buchów
6
Ja też może sie skusze na te pechy, bo jak widać ciekawa propozycja od dutch passion.Ciekawe czy cannabis.fr będzie mieć te pestki?! Też rozglądałem sie na zagranicznych stronach za jakimiś fotkami ale nic nie znalazłem.
 
G

Gość

Guest
Hm chyba powinienem zacząć to uprawiać. Nazwa mi się podoba. Tylko że nie mam gdzie. Już kupiłem na następny sezon 5 ziarek Orange Bud i mam dwa sporawe krzaczki Skunk Haze które przez zimę trzymałem w starej lodówce pod kompaktami. Może ktoś ma nasiona taigi i się chce zamienić na Orange Bud? Ze dwa ziarenka bym wziął.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Ciekawy cross - wdziałem u znajomego już wyrośniętą Taige.
Przykurcz (niecałe 50cm) z długimi twardymi topami. Mocno rozkrzaczona nie trzeba trenować w zasadzie nawet nie ma sensu :). Bardzo gruba łodyga główna i szerokie ciemnozielone liście. Zaskakujące że na 20 kulek nie miał żadnego mutanta! Dutch chyba się postarał.

Była gotowa po 52 dniach (hydro + nawozy kończące) jak chcecie uprawiać w hydro stosujcie 1/3 zalecanej dawki nawozów. GHE, HESI, Canna
oraz pełną dawkę nawozów końcowych wówczas pokazuje potencjał puchnięcia z Power Planta.

Według mnie dobra odmiana na polski out - nie wymagająca , w średniej jakości glebie nie ma potrzeby nawożenia no może 1-2 razy na cały cykl życia podsypać jakimś PK.

kumpla zaskoczył brak zapachu - spodziewał się smierdziela po power plant ale krzaki aż do końca flov praktycznie nie wyczuwalne dopiero przy obieraniu krzaka był zapaszek.... :).

nie wiem ile mógł zebrać na moje oko 30-45 z krzaka suchego topa

niebawem będę miał smoke raport
 

Bzium

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2009
Postów
36
Buchów
0
Orion ma rację, strasznie rozkrzewiona i LST jest całkowicie zbędne. Ewentualnie można popodwiązywać pojedyncze liście by dolne miały światło bo jest ich mnóstwo.

Moja mała ma nieco ponad 20 dni i nie zaczęła kwitnąć. Ile kwitła tamtemu kolesiowi? 6-8 tygodni?
 
G

Gość

Guest
a ja mam problem z taigami. mam 5 sztuk od cannabis fr. 3 stoja u nmie w boxie a 2 poszly na dwor 3 tygodnie temu. dzis mijaja dokladnie 2 miesiace od wrzucenia w ziemie i.........nic. nie kwitna! a jedna (w boxie) wyglada jakby robily sie jej jaja. chyba sie hermi, ale jeszcze ciezko powiedziec. co sie k**** dzieje? producent podaje, ze po 10-11 tyg ma sie juz zbior a u mnie 9 tydzien leci i nic. w boxie mialem 18 godz swiatla, po 6 tyg. dla sprawdzenia zmieenilemm swiatlo na 12/12 (choc wiem, ze sa fotoobojetne to sprobowalem0 ale bez efektu. ma ktos tez taki problem?
 

Bzium

Active member
Rejestracja
Sty 19, 2009
Postów
36
Buchów
0
M.in. ja mam taki problem. Nie przeskoczyła na flo w trybie 20/4, więc po prawie miesiącu przerzuciłem jej fotoperiod na 12/12. Dwa tygodnie takim trybem również nic się nie działo. Olałem sukę i wystawiłem na balkon. Wciąż nawet nie ma preflowerów.

Dla porównania Lr 2 w drugim tygodniu życia pokazuje pręciki.

Beznadziejny strain, odradzam.
 
G

Gość

Guest
Ciekawy cross - wdziałem u znajomego już wyrośniętą Taige.
Przykurcz (niecałe 50cm) z długimi twardymi topami. Mocno rozkrzaczona nie trzeba trenować w zasadzie nawet nie ma sensu :). Bardzo gruba łodyga główna i szerokie ciemnozielone liście. Zaskakujące że na 20 kulek nie miał żadnego mutanta! Dutch chyba się postarał.

Była gotowa po 52 dniach (hydro + nawozy kończące) jak chcecie uprawiać w hydro stosujcie 1/3 zalecanej dawki nawozów. GHE, HESI, Canna
oraz pełną dawkę nawozów końcowych wówczas pokazuje potencjał puchnięcia z Power Planta.

Według mnie dobra odmiana na polski out - nie wymagająca , w średniej jakości glebie nie ma potrzeby nawożenia no może 1-2 razy na cały cykl życia podsypać jakimś PK.

kumpla zaskoczył brak zapachu - spodziewał się smierdziela po power plant ale krzaki aż do końca flov praktycznie nie wyczuwalne dopiero przy obieraniu krzaka był zapaszek.... :).

nie wiem ile mógł zebrać na moje oko 30-45 z krzaka suchego topa

niebawem będę miał smoke raport

mam tą odmiane w tegorocznym out i to prawda że strasznie sie rozkrzacza bez żadnych treningów,fajnie bombkami rosną i co najlepsze w tym wszystkim nie ma zapachu,ziemia w jakiej żyje jest zwykłą ziemią ze spota wymięszaną z dolomitem i niewielką ilością perlitu,w czasie całego wega dostała raz biohumusa w zalecanej dawce przez producenta,na flo właśnie wczoraj dostała pierwszą dawke PK 13/14 zalecaną przez producenta nawozu ma około 1,5m . pestke zapodał mi ziomek przebywający w hiszpani,nie wiem czy jest to pestka od dp ale pasuje do opisu oriona,ziomek przekonywał mnie że pestka jest femi i ładny kozaczek z tego wyjdzie na co żeczywiście się zanosi.nie mam żadnych fotek tego planta ale przy następnej wizycie na spocie obiecuje że zrobie foto i zapodam w tym temacie <joint>
 

Koszatnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 22, 2008
Postów
2,144
Buchów
20
dutch passion dało dupy po całości z tymi swoimi pseudo automatami...
ogólnie mam już gdzieś tego breedera.
chciałem to kupić na tegorocznego outa, na szczęście tego nie zrobiłem.
czytałem już wiele złego na temat tego crossa.
dawaj go normalnie na 12/12 to zakwitnie. koleś tak zrobił i plant zaczął kwitnąć.
powodzenia
 
G

Gość

Guest
no to ladnie! meskie! nawet nie hermia sie tylko po prostu wszystkie pokazaly jaja! jaki beton! 5/5 wszystkie okazaly sei meskie, jakas lipna partia, bede reklamowal, mam nadzieje, ze zwroca kase, albo chociaz dadza cos na wymianke.
 

Koszatnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 22, 2008
Postów
2,144
Buchów
20
jak miałeś oryginalnie zamkniętą paczkę to reklamacją tylko do producenta ;)
próbuj ziomuś, ja wątpię w jakiś odzew z ich strony...
 
G

Gość

Guest
clear.gif

jednak zdjęcie się znalazło <joint>mam straszny burdel z fotkami :pl:
tak jak pisałem wcześniej jest to Taiga af femi. fotka robiona była 3 tygodnie temu.ta roślina nie była fimowana !!!! poprostu łodygi są tak rozrosnięte że są na równo ze szczytem.pierwszy raz mam krzaka który bez fima ma boczne odgałęzienia na równo ze szczytem.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół