nasiona marihuany

Yerba Mate

Wyszukiwarka Forumowa:

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Dorwalem dziś na mieście guaranne, jest moc :) za 20zl spokojnie z 200g kupicie. Średnio się to pije ale daje dobrego buta

Eustachy radzę kupować na allegro. Jeszcze nie spotkałem sklepu w którym byłaby w uczciwej cenie, przeważnie 0,5kg kosztuje, tyle co 1kg albo i więcej :D
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Eustachy radzę kupować na allegro. Jeszcze nie spotkałem sklepu w którym byłaby w uczciwej cenie, przeważnie 0,5kg kosztuje, tyle co 1kg albo i więcej :D

dlatego szukałem w sklepach zielarskich sprawdzonych na mieście ;)
 

P_F

Well-known member
Rejestracja
Wrz 28, 2009
Postów
424
Buchów
0
yerba mate dobra sprawa, ktoś w pracy kiedyś przyniósł taką dobrą to faktycznie kopała ale bardzo słabo i na krótko.
ale lubię lubię
 
P

pozitiv

Guest
yerba mate dobra sprawa, ktoś w pracy kiedyś przyniósł taką dobrą to faktycznie kopała ale bardzo słabo i na krótko.
ale lubię lubię

tez lubie, dlatego trzeba ograniczyc syfiastą kawe i zakosztować w mate i matcha (droga)
zieleń , nie czerń ;)
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
a jakosc tego towaru ? z dobrego sklepu moze byc lepszej jakosci a z allegro np. chinska mate co pijesz pincet i idziesz spac

You make my day :D
Jaka chińska yerba?! Ostrokrzew paragwajski jest uprawiany tylko w Ameryce Południowej, gdzie indziej nie ma do tego klimatu :)
Jakość towaru z allegro i ze sklepu za x2 drożej jest ta sama, tu i tu kupujesz np. Rosamonte. No dobra, jak u Cejrowskiego w sklepie kupujesz, to kupujesz Yerbe dla Zuchwałych/początkujących, a po rozpakowaniu okazuje się, że kupiłeś 2x drożej yerbe jednej z popularnych firm - nie pamiętam już jakiej.
Nie ma różnicy oprócz ceny między yerbą z allegro, a ze sklepu. Zresztą taka różnica występuje w większości towarów, ruch w sklepie stacjonarnym jest o wiele mniejszy, niż w internetowym do którego ma dostęp każdy, z każdego zakątka Polski, a co za tym idzie sklep internetowy importuje sobie na raz tonę, albo więcej yerby w dobrej cenie, a zwykły sklepikarz może co najwyżej pozwolić sobie na zakup 10-50kg jednego gatunku yerby, a takie ilości są śmieszne jeśli chodzi o poważny import, więc kupuje od importera, który bierze tonę i narzuca do tego swoją marżę.
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Dla mnie pajarito najlepsza.
Uwielbiam yerbę, ale na zimno, z lodem i cytryną.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół