nasiona marihuany

[0.09m2] [3xCFL32W] 12/12 from seed [OS Aspargin]

Wyszukiwarka Forumowa:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
erni.h81984: ten pierwszy co poległ to dziś patrzę do boxa a ten skubaniec się podniósł i chyba będzie żył bo coś tam zazieleniał, ten drugi co zaczął padać dalej stoi w pionie ale mega cienka zrobiła się łodyga zobaczymy co to będzie, ważne że 1 pomidor wraca z zaświatów :D

Szczerze to nie spodziewałem się że się podniesie - dobrze że jeszcze z boxa tych truposzy nie wy***alem :D
 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0
mega cienka zrobiła się łodyga zobaczymy co to będzie, ważne że 1 pomidor wraca z zaświatów :D:D
ja kiedys mialem zgnilizne korzeniową i objaw byl taki ze roslina (siewka bodajrze tygodniowa) miala 2 pietra lisci oba byly zdrowe tylko liscie pierwotne czyli te co zrzucaja skorupke nasionka pożólkłe byly mocno i lodyga od ziemi w gore zrobila sie takjakby ja zassała próznia taki nei wiem jakto nazwać wygladała jak stojący flak od białej kiełbasy buahhahaha ale za***ałem porównanie no ale mniejwiecej tak to wygladało i bylo podobnego koloru taki jakby szaro fioletowy tzn. fioletowa lodyga byla przy chyba kazdej z moich siewek to kwestia chyba temperatury przy siewkach no nie wazne w kazdymbadz razie lodyga wygladała jak zassany flak po kielbasie a liscie zielone bardzo dziwaczne to bylo gdyz widzialem ze ta lodyga cos nie hallo z nia a roslina caly czas zielona fakt faktem stala w miejscu chyba poltora tygodnia zanim sie ta lodyga zaczeła tak wssysac no i od zauwazenia tego procederu do definitywnego zgonu rosliny minelo chyba jeszcze ze 5 dni tak napisalem mniejwiecej jak to u mnie ze zgnilizna korzeniowa wygladalo dodam ze to bylo troche czasu temu ale takich rzeczy sie nei zapomina :D niestety teraz juz troche wiecej roslin na koncie wiec i juz takich problemów nie ma zycze ci zeby przetrwala ale jakos specjalniebym sie nei nastawial pozdro!
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
ja kiedys mialem zgnilizne korzeniową i objaw byl taki ze roslina (siewka bodajrze tygodniowa) miala 2 pietra lisci oba byly zdrowe tylko liscie pierwotne czyli te co zrzucaja skorupke nasionka pożólkłe byly mocno i lodyga od ziemi w gore zrobila sie takjakby ja zassała próznia taki nei wiem jakto nazwać wygladała jak stojący flak od białej kiełbasy buahhahaha ale za***ałem porównanie no ale mniejwiecej tak to wygladało i bylo podobnego koloru taki jakby szaro fioletowy tzn. fioletowa lodyga byla przy chyba kazdej z moich siewek to kwestia chyba temperatury przy siewkach no nie wazne w kazdymbadz razie lodyga wygladała jak zassany flak po kielbasie a liscie zielone bardzo dziwaczne to bylo gdyz widzialem ze ta lodyga cos nie hallo z nia a roslina caly czas zielona fakt faktem stala w miejscu chyba poltora tygodnia zanim sie ta lodyga zaczeła tak wssysac no i od zauwazenia tego procederu do definitywnego zgonu rosliny minelo chyba jeszcze ze 5 dni tak napisalem mniejwiecej jak to u mnie ze zgnilizna korzeniowa wygladalo dodam ze to bylo troche czasu temu ale takich rzeczy sie nei zapomina :D niestety teraz juz troche wiecej roslin na koncie wiec i juz takich problemów nie ma zycze ci zeby przetrwala ale jakos specjalniebym sie nei nastawial pozdro!

nie nastawiam się że coś będzie ale jestem w szoku bo pomidor wstał jak Tyson po nokaucie :D natura jest niesamowita, coś co wyglądało na martwe nagle się podniosło ;)
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Na placu boju zostały 4 planty, 1 panienka i 2 które jeszcze w 100% się nie określiły. Tydzień temu poszły do większej donicy. Fot nie mam jak wstawić bo jak na złość wszystkie sprzęty padły. Jeden facet siedzi na parapecie reszta padła w sposób który pisałem wcześniej.

A i z racji tego że uprawa wciąga to pomidory przeniosłem pod HPS250W bo mam miejsce akurat na taki eksperyment, a wiadome w małym domku nowy projekt :) jak są możliwości na bez przypałową uprawę to mega to wciąga...
 

riderovsky

Well-known member
Rejestracja
Maj 15, 2016
Postów
212
Buchów
0
kiedy jakiś upek? czyżbyś zapomniał o fotorelacji? wyszło coś z tego? jak z tym 1 topem na planta? :D
 

OG Gucilla

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 20, 2017
Postów
715
Buchów
1,285
Odznaki
3
Ostatni up był 16-03-2016, 22:45 :jprd:
Sort z tego grow juz dawno poszedl z dymem.
 

Buzz Astral

The Weed Ranger
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2018
Postów
1,336
Buchów
3,315
Odznaki
10
Oficjalna i prestiżowa "Złota łopata do odkopywania tematów" wędruje do... @ganjafarm !
Gratulacje! Zapraszamy po odbiór nagrody oraz po uścisk dłoni prezesa!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół