nasiona marihuany

[0.09m2] [3xCFL32W] 12/12 from seed [OS Aspargin]

Wyszukiwarka Forumowa:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Siema siema

Box taki jak na początku dla mojej 1 panienki. Podziękowania dla Aspargin'a za pestki z OS. Testowo chce zobaczyć jak wygląda uprawa 12/12 od nasionka, jak się określą to przesadzę do większej donicy. Co ma być to będzie :shock:


Nasiona:
3xWarr Indoor Mix + 3xMaster Kush (na 99% jak twierdzi pestkodawca)
Box: Hortilab 30 (30x30x60)
Światło: Philips Tornado 32W - 2x o barwie ciepłej, 1x o zimnej
Wiatraczki: wtłaczający komputerowe 80mm, mieszające to 2x120mm
Nawóz:: Terra Glow, Alga Bloom od PLAGRON, BioBizz TryPack, SUPERPLON K, Biohumus na weg i flow (nie wszystko na pewno użyje ale to mam na stanie)
Ziemia: Canna Terra Professional
Warunki: Temp między 22-25C, wilgotność między 25-40% (wiem że teraz nisko ale na drugą fazę będzie idealnie)
Trening: 12/12 from seed, zobaczymy może LST będzie sens zrobić.


Jak na razie jeden Warr coś ociąga mam nadzieję że wyjdzie cały i zdrowy, reszta już w powietrzu po jakiś 60h w ziemi :D (wcześniej w wodzie jakieś 20h) (edit: niestety nie wyszedł, więc mamy 6 REG)

 
Ostatnia edycja:

GMO

Member
Rejestracja
Cze 7, 2015
Postów
19
Buchów
0
To regi? Bo chyba nie fem w takiej ilości w takim namiocie?
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
To regi? Bo chyba nie fem w takiej ilości w takim namiocie?

oczywiście że regi. Liczę na max 3-4 panny, więcej w tym boxie nie ogarnę ale zawsze mogę wygospodarować miejsce w 2 namiocie. Przede wszystkim ciekawi mnie to czy uda się wyhodować jedną grubą pałę na jednego planta :D mam nadzieję że górą nie wyjdą
 

Dziki

Well-known member
Rejestracja
Lut 5, 2007
Postów
228
Buchów
0
Miałeś już w tym boxie więcej niż jedną roślinę? 3-4 może być ciężko zmieścić.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Miałeś już w tym boxie więcej niż jedną roślinę? 3-4 może być ciężko zmieścić.

Miałem jednego AF i żałuję że nie dwa. Tutaj lecę systemem 12 na 12 od początku, podobno roślina nie rośnie duża, tylko jedna zbita topa. Doniczek też nie planuje jakiś mega dużych, jak coś to mam drugiego boxa 60x60 to mogę gdzieś tam tam jednego pomidora włożyć w razie awarii
 

bigboy

Well-known member
Rejestracja
Wrz 2, 2015
Postów
234
Buchów
0
Bede zaglądał, bardzo ciekawy eksperyment! :)
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Mały upik, dzisiaj dzień 4 z życia - cały czas 12/12 :) wszystko jak na razie ok

Jedna pestka od Warra niestety nie wyszła z gleby. Zostaje 6

Foto:
 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0
czy to juz sa docelowe doniczki? troszke panny ci sie powyciagaly pewnie bedziesz robil "jedna roslina jeden top" jesli tak moga te "patyczaki" nie udzwignac masy topowej zawsze mozesz zrobic w pozniejszym etapie zycia jakies rusztowanie podtrzymujace 60centów to nei duzo odliczajac od tego doniczki lampe to masz wolnej przestrzeni 40cm zycze powodzenia aby bylo lepiej niz w przypadku pierwszej uprawy jakies juz doswiadczenie masz rady dobre pewno pozapisywane nic tylko czekac na efekty zycze 100 gieta
 

afrousa

Active member
Rejestracja
Sty 11, 2016
Postów
25
Buchów
0
Startowało 7, zostało 6, więc nie jest źle. Będę podglądał, powodzenia z ciekawym projektem.
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
czy to juz sa docelowe doniczki? troszke panny ci sie powyciagaly pewnie bedziesz robil "jedna roslina jeden top" jesli tak moga te "patyczaki" nie udzwignac masy topowej zawsze mozesz zrobic w pozniejszym etapie zycia jakies rusztowanie podtrzymujace 60centów to nei duzo odliczajac od tego doniczki lampe to masz wolnej przestrzeni 40cm zycze powodzenia aby bylo lepiej niz w przypadku pierwszej uprawy jakies juz doswiadczenie masz rady dobre pewno pozapisywane nic tylko czekac na efekty zycze 100 gieta

Co do donic to jeszcze nie wiem, może przesadzę do jednej 11l - może nie. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie i ile z nich pokaże kobiece walory:) Na łodygi wieją dwa wentyle 12x12 więc to też coś wzmocni sytuacje, jeszcze je trochę podsypałem parę dni temu bo faktycznie drużyna koszykarska rosła. Jak się nie będą mieszczą to dam je do większego boxa

Jak na razie najmocniej lecą MK :) Ale widać że rozwój dużo dużo wolniejszy jak mają o te 6h światła mniej na początku. Zarzucę w niedziele jakieś foty.

Erni to już tak naprawdę 3 grow, co do drugiego to leci sobie jak na razie spoko już 31 dzień wega ciągnę ale jakoś nie mogę się zabrać za fotorelację, przez hpsa wychodzą mega kijowe foty a w czasie nocy nie ma mnie w ogóle w domu. A lampa też ma dziwne humory, raz jak wyłączyłem i włączyłem to pół godziny startowała więc wolę po prostu nie przerywać eko systemu.

Dokładnie tak jak mówisz, doświadczenie w 1 grow (choć tak naprawdę nie pierwszym ale 10 lat przerwy to wiele rzeczy się zapomniało) nauczył mnie wiele i zapłacę za to małym plonem. Teraz 10x razy się zastanowię zanim otworzę boxa po co chce go otworzyć i co mam zamiar zrobić :D

Pozdrawiam
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Niestety nie wiem co się dzieje, 1 z paczki od Warr padł:

2 pada:

A tak wygląda cała reszta:


Ktoś wie czemu tak się mogło stać? Za ciepło nie mają, wilgotność 50-60%...
 

erni.h81984

Well-known member
Rejestracja
Lis 13, 2014
Postów
930
Buchów
0
na moje oko zgnilizna korzeniowa one juz sa trupami pobaw sie teraz w archeologa i delikatnie sprawdz bryłe korzeniowa i szukaj przyczyn i odpowiedzi na forum sa napewno nie jestes zapewne pierwszym ktorego spotkalo takie neiszczescie

glowa do gory nawet an wojnie sa ofiary cos tam u ciebie jescze zyje w boxie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół