nasiona marihuany

Fotorelacja najostrzejszych papryk chili i nie tylko

Wyszukiwarka Forumowa:

snoopi207

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2014
Postów
132
Buchów
0
Morugany hodowalem w szklarni ,powiem tak bez rękawiczek gomowych nie podchodz. Będę gościem na tym logu
 

długoskrzydlak

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2016
Postów
205
Buchów
0
jako zieleniak w tego typu growlogach, pozwolę się zapytać takie roślinki jak hodujesz , nie potrzebują od razu naświetlania?
 
V

Victoria

Guest
jako zieleniak w tego typu growlogach, pozwolę się zapytać takie roślinki jak hodujesz , nie potrzebują od razu naświetlania?

rok temu wysialam habanero w styczniu i do maja byly na parapecie, ladnie rosly na naturalnym swietle, pozniej przesadzilam je do szklarni (bez szkla tylko taka gruba folia w zielona siatke naciagnieta na metalowe rurki) rosliny sie poblokowaly od tamtej pory ze wzrostem. Na szczescie na koniec udalo sie zebrac troche dorodnych papryczek:)
 

snoopi207

Well-known member
Rejestracja
Wrz 25, 2014
Postów
132
Buchów
0
Hahaha tak samo ja robiłem w zeszłym roku tylko ze ja dawałem ziemię kupna pod papryki i w uj dużo wody na początek porosly piękne jędrne małe kurewki
 
V

Victoria

Guest
9 dni pozniej
Rosna powoli, ale rosna. Widac po nich ze parapet to malo, chcialyby wiecej. Mam 2 caroliny pod ledami i widac roznice, jakby jakas inna roslina.
IMG_20160315_175638.jpg
 
G

Guest

Guest
Podepnę moje , kiełkowane bez przykrycia :).





W sród nich pomidory gdzie nie gdzie .
 
V

Victoria

Guest
gdzie trzymasz te swoje papryczki? Jedna paletke zrobilam bez przykrycia tak jak Ty ale wyrosla tylko 1/4 roslin. Twoje wygladaja ladnie a moje to takie wiechcie




Podepnę moje , kiełkowane bez przykrycia :).





W sród nich pomidory gdzie nie gdzie .
 
G

Guest

Guest
Trzymam na parapecie od strony wschodniej , po za tym pisałem ze pod przykryciem mają za ciepło i szybko rosną w górę a swiatła mało i dlatego , ja nie bawem pzresadzam w pojedyncze doniczki 0,2 i po swietach idą do szklarni oczywiscie jak bedzie ciepło .
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół