nasiona marihuany

Fotorelacja najostrzejszych papryk chili i nie tylko

Wyszukiwarka Forumowa:
V

Victoria

Guest
Fajnie to wygląda papryczki są ekstra ja lubię ostre żarcie, pastę wasabi jem jak masło, chili też luzik ale pokusiłem się o uprawę Habanero ugryzłem tylko kawałek a to co się dzieje później ciężko opisać masakra w ryju.
Uprawa dosyć prosta, pazerna na składniki odżywcze + sporo wody i czekać. Z 1 krzaczka wyszło około 10 papryczek

nasiona kiełkują słabo średnio na kilkanaście jedno :D
habanero robilam rok temu, w tym roku postawilam na najostrzejsze:)
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
nie wiem jak smakują jeszcze ostrzejsze o ile o smaku można co kolwiek powiedziedzieć ale habanero to już dla mnie za wiele.
Po żuciu tej lawy i tak traci się odczucie smaku na godzinę. Pewnie po tych naj dochodzą inne przyjemności jak dławienie czy rzyganko, płacz z dupy i przez wszystkie pory w skórze. Dostałem kiedyś gazem pieprzowym po pysku i szczerze nie robił na mnie takiego wrażenia jak ciumkanie habanero. Szukałem zastosowania dla tego diabelstwo i znalazłem, ususzyłem sproszkowałem i wrzucam do gulaszów 1 szczypta na 5L potrawy i jest ostra. Dałem jedną kumplowi a ten taki koooozak bo próbował tabasco i mówił, że słabe... i zjadł całą od razu fajnie się na to patrzyło jak 2m gość miota się po podłodze i płacze jak dzidzia.
 

brat Marian

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2012
Postów
889
Buchów
64
Dałem jedną kumplowi a ten taki koooozak bo próbował tabasco i mówił, że słabe... i zjadł całą od razu fajnie się na to patrzyło jak 2m gość miota się po podłodze i płacze jak dzidzia.
zawsze można zacytować Bolca "takiś wiracha, to ściągnij macha"
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół