nasiona marihuany

Medyczna marihuana w Bydgoszczy

Wyszukiwarka Forumowa:

smokeweedman

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2016
Postów
95
Buchów
0
Nic nie warta informacja bo CBD jest w PL legalny. Żaden krok w przód bo to nie zmieni nam przepisów. Czekamy co będzie z ustawą zaproponowaną przez Liroya.
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
na mównice wchodzi Pan POSEŁ hahahahahaha Liroy ... ku**a koniec się zbliża wielkimi krokami ... nie wiem czy bomba pie****nie czy naglą grypa ale zbliża się nie przepalam...
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
Czekamy co będzie z ustawą zaproponowaną przez Liroya.

Wierzysz w to że przejdzie ustawa? Nawet jak bym był teraz zbakany jak świnia, to też bym w to nie uwierzył że, coś się zmieni tak szybko. Jeszcze trzeba czekać, ale wygramy tą walkę tak czy siak.

Tylko właśnie kiedy?:pl:
 

5gFM

Well-known member
Rejestracja
Gru 27, 2013
Postów
367
Buchów
1
ja też już nie wierzę. po prostu robię swoje i pie***le czy ktoś mi na to pozwala.
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
Myślicie ze coś zyskacie jako rekreacyjni użytkownicy, gdy ustawa ta przejdzie?

nie zyskacie nic ona jest dla pacjentów stworzona w taki sposob ze palacz rekreacyjny nie skorzysta z tego,projekt ma duza szanse zaklepania.

a dla was nic się nie zmieni przez najbliższe kilka lat,i bardzo dobrze:)
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Myślicie ze coś zyskacie jako rekreacyjni użytkownicy, gdy ustawa ta przejdzie?

nie zyskacie nic ona jest dla pacjentów stworzona w taki sposob ze palacz rekreacyjny nie skorzysta z tego,projekt ma duza szanse zaklepania.

a dla was nic się nie zmieni przez najbliższe kilka lat,i bardzo dobrze:)

jak to nie? Co za problem iść do psychiatry - połowa z nas ma pewnie nerwice/depresję :D
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
jak to nie? Co za problem iść do psychiatry - połowa z nas ma pewnie nerwice/depresję :D

Projekt zakłada stworzenie rejestru lekarzy wykorzystujących w leczeniu marihuane,wszystko bedzie monitorowane,nie bedzie to tak ze idziemy z bolem plecow i przepisuja nam.
 

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
Projekt zakłada stworzenie rejestru lekarzy wykorzystujących w leczeniu marihuane,wszystko bedzie monitorowane,nie bedzie to tak ze idziemy z bolem plecow i przepisuja nam.

Ale za to z bólem głowy (migreny), asmami i wszelkimi innymi bólami można się załapać, wydaje mi się że zawsze mniejszy problem jak trafisz ZONK'a :)
 

ZielonyKonsument

Well-known member
Rejestracja
Sty 23, 2014
Postów
173
Buchów
0
I co rozumiem że jak mam migreny i lekarz to potwierdzi to co dostanę topy do jarania pozwolenie na uprawę czy co? Bo ja myślę że jakieś piguły na bazie trawy
 

Pustelnik

Z Lasu
Weteran
Rejestracja
Kwi 13, 2015
Postów
584
Buchów
775
I dla tego Polska nie jest gotowa,topy,piguly ,przepisze bo boli glowa...

Bedziesz mial np. glejaka czy inna powazna chorobe ktora kwalifikuje sie do leczenia marichuana,to lekarz ktory bedzie w takim rejestrze,bedzie cie leczyl.Takze pacjenci beda mogli uzyskac zgode na uprawe i wtwarzanie np,oleju,jaka ilosc bedzie dozwolona w uprawie nie wiadomo,narazie wiadomo tyle.Bedzie projekt dany do wiadomosci publicznej bedzie wiadomo co i jak wiecej.

nie kazdy z bolem glowy bedzie sie kwalifikowal do leczenia.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Ja lecze wszystko marihuana, od x lat nie choruje. Chodze na coroczne kontrole, pluca w idealnym stanie, cisnienie tez, krew ok, mocz ok. Bole ktore mi doskwieraly w kolanie od martwicy kosci tez zniknely.
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Chyba niektórzy nie rozumieja, że kluczem do legalizacji jest uświadomienie,że marihuana nie jest to takim wielkim złem jak w telewizji pokazuja.
W wielu programach widziałem "stawianie na jednej półce" dopalacze wraz z Marihuana.

Kupe lat media prowadziłe nagonke na nasza rośline, to nie jest tak hop siup i zalegalizowane.


Wierze, że ustawa o medycznej przejdzie, a to otworzy nam drzwi do legalizacji. Nie ma co się spodziewać tego w najblizszych miesiącach, ale wkońcu ludzie ogarna że żyjemy w ciemnogrodzie:) Ze karamy za coś na czym moglibysmy zarabiać itd itd. :)
 

jestem

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2008
Postów
88
Buchów
0
Ja lecze wszystko marihuana, od x lat nie choruje. Chodze na coroczne kontrole, pluca w idealnym stanie, cisnienie tez, krew ok, mocz ok. Bole ktore mi doskwieraly w kolanie od martwicy kosci tez zniknely.
gdyby wszyscy tak robili koncerny same by upadły i nie sponsorowałby by zakłamywania świadomości czy nie świadomości w telewizjach
gdyby
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół