nasiona marihuany

Czy taka wentylacja szkodzi?

Wyszukiwarka Forumowa:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Witam mam pytanko związane z wentylacja a mianowicie posiadam dwa wentylatory wylot: XFLO150 Standard Extractor Fan 6" 150mm Inline Low Speed 430 m3/hr i wlot: VENTS TT 100 max 187m3/hr. Jak wszystko jest podłączone to growbox jest bardzo mocno wklęśnięty do środka. Wiem, że mam mocny wentylator przy wylocie po prostu chce się upewnić czy to nie szkodzi plantom.

 
Ostatnia edycja:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
zamień je miejscami, wylot ma mieć większą moc!
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Tylko czy to nie szkodzi rośliną i co mnie martwi jeszcze zmniejsza się objętość box-a.
 
N

Nik Fiend

Guest
Nie szkodzi, ewentualnie kup potencjometr, czy regulator obrotów, drobny wydatek.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Nie szkodzi, ewentualnie kup potencjometr, czy regulator obrotów, drobny wydatek.

Ten wentylator co mam go na wylocie: XFLO150 Standard Extractor Fan 6" 150mm Inline 530 m3/hr ma już wbudowany przełacznik na Low Speed 430 m3/hr i jest już ustawiony na 430. Teraz pytanie jak kupie taki regulator obrotów to będzie kompatybilny z tym wentylatorem?
displayimage.php
[/url][/IMG]
 
N

Nik Fiend

Guest
Tak, pewnie będzie lekko ventyl buczał, ale tylko na najniższych obrotach, większe obroty - mniej buczy, ja mam czarny i buczał na początku, teraz ustało. Właśnie coś takiego maiałem na myśli. Sprawdza sie do rozmiaru dukcji - max. 8.
 

dnx

the jungle is massive
Rejestracja
Paź 26, 2015
Postów
2,617
Buchów
2
Odznaki
1
ja mam taki regulator podpiety wlasnie pod wyciag 280m3/h i nawet skrecony maksymalnie to nic nie buczy i jest praktycznie ledwo slyszalny .
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Nie powinno zaszkodzić a jeśli zamontujesz filtr to to już bez regulator obr. powinno trochę zmaleć zasysanie
 
N

Nik Fiend

Guest
To fajnie, ale my dynix mamy wiecej koni, ale mimo tego taki regulator to za***isty bajer, można sobie czasami szybko przyciszyć boxa.
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Dzisiaj podłączyłem zakupiony regulator obrotów i spełnia moje oczekiwania. Wszystko fajnie tylko jak pisał wyżej kolega Nik Fiend wentylator trochę buczy, ale mam nadzieje, że kiedyś przestanie... ;)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół