nasiona marihuany

Ortega Indica

Wyszukiwarka Forumowa:

Bullet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 28, 2008
Postów
815
Buchów
21
Witam, z racji ze niema jeszcze tutaj tej odmianki postanowilem zalozyc ten temat.

Opis producenta:
Odmianę Ortega Indica nazwalibyśmy leczniczą. Łączy w sobie cechy genetyczne odmiany Northern Lights #1 z inną silną Indicą. Obie wywodzą się z późnych lat siedemdziesiątych. Posiada bardzo silny i wyraźny zapach o ostrej nucie tytoniu.
Jak zgodnie orzekł nasz zespół testowy, Ortega Indica jest dobrą odmianą do palenia przed snem. To cecha wszystkich indyjek, jednak Ortega Indica została specjalnie pod tym kątem wyselekcjonowana. Działa nasennie i uspokajająco.
Cechą charakterystyczną Ortega Indica, w odróżnieniu od innych Indyjek, jest fakt, że rano po paleniu nie występuje efekt zamulenia. Znaczy to mniej więcej tyle, że odczuwane czasem rano efekty działania konopi, w tym przypadku nie występują. To znaczna zaleta w stosunku do syntetycznych środków nasennych i uspokajających.
Rośliny Ortega Indica nie są wysokie (a wręcz skarłowaciałe) lecz bardzo zbite i względnie jednorodne. Efekt palenia jest, jak wyżej, zdecydowanie Indyjkowy, mocny.
Doskonała do uprawy w małych boksach, jednak świetnie rośnie w szklarni, gdzie może osiągać większe rozmiary.

A tutaj link do mojej fotorelacji http://www.forum.haszysz.com/ortega-indica-od-dutch-passion-t11839.html
Zapraszam.:spalony:
 
U

Usunięty 11671

Guest
Practiker masz nosa do odmian a fotorelacja tez ladnie idzie PEACE
 

python

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2010
Postów
52
Buchów
0
To jest mój faworyt na tegoroczny outdoor. Dresik może bys napisał coś więcej na temat Twojej uprawy
 

psikus

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2009
Postów
92
Buchów
0
Moim zdaniem jesli topy sa zbite, to niezbyt sie nadaja do szklarni, bo w szklarni jest wilgotno i cieplo, wiec latwo o plesn, a w zbitych topach bardzo latwo takiego grzyba sobie wyhodowac.
 
D

delete

Guest
Box 1/1m wys 2m Hps 400
Seria plagron-Start up -Alga bloom-Phyt amin dolistnie-Green sensetion

Grow 3 tyg- teraz flo 3 tyg Temperatura24/28C dzien 16/19noc
Obecnie ma 68cm nic nie przycinalem

ps W boxie mam 6 innych roslin kazda inna chaos
 

python

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2010
Postów
52
Buchów
0
Bardzo ładnie się prezentuje. Czekam na jakiś smoke report :)
 

Blehhh

Well-known member
Rejestracja
Maj 22, 2006
Postów
271
Buchów
0
wow fajna odmiana...
szczególnie interesuje mnie jej działanie nasenne, moja matka ma problemy ze snem i powiedziała że chętnie spróbowała by takiej leczniczej odmiany. Dołączam się do prośby o smoke report gdy już wszystko będzie gotowe i potwierdzenie czy też zaprzeczenie jest leczniczych właściwości.
 
D

delete

Guest
Na smoke raports jeszcze trzeba poczekac z jakies 4 tyg a tymczasem wrzuce fote zobaczycie jak sie rozwija.Ma jakies 65 cm
 
D

delete

Guest


Przyciolem troszke lisci........... i nie wiem o co chodzi bo mi poblakly troche
i no widac ze zycie z nich uchodzi.
[nie tylko liscie wiatrakowe obumieraja ale wszystkie ,no poza gornymi 3 kondygnacjami/na focie tego nie widac]
Stosuje cala serie z Plagron wiec zdziwiony jestem ...troszke-a mialo byc tak pieknie hehe Ph mam ok.
Mimo wszysko bez paniki zobaczymy jak sie potoczy.
 

python

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2010
Postów
52
Buchów
0
Bardzo ładnie się prezentuje. Ile jeszcze zostało do hervestu?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół