nasiona marihuany

Ziemia ze spota z dodatkiem perlitu i dolomitu?

Wyszukiwarka Forumowa:

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
Witam co roku kupuje ziemię do warzyw dodaje perlitu i dolomitu i efekty są bardzo dobre...lecz chodzenie na tego spota tachanie tych worków,robienie śladów ścieżek...nie wiem czy to ma sens. Sadzicie że jak torfowa lekko podmokła miejscówke blisko rzeki przekopię dodając perlitu,dolomitu i podleje nawozami raz na miesiąc to różnica bedzie znaczna? jak na suchą miejcówe to rozumiem ale na piękny torf to wydaje mi się zbędne tylko nie chciał bym sie zawieść ze nie zobacze w tym roku 2,5m choinek :) Ktoś moze ma porownanie i doświadzczeniue w takim temacie?
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
dzieki moze isc do smieci z roku na rok coraz gorzxej z pomoca.
 

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
Tee misiek co rok jest kilkanascie takich pytan,wiec odpal zawansowane wyszukiwanie i napewno znajdziesz co cie interesi:)
 

RAYAN

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2015
Postów
520
Buchów
0
jak bym znalazl to bym nie pytal :)
 

Burmistrz

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2017
Postów
356
Buchów
0
ja w tym roku lecę z sama spotowa, pierdziele tachanie ziemi jak ten debil, kilka miejsc kilka gatunków ziem zobaczymy która okaże się najlepsza, dolomit obornik, i mikoryza. I maja być choinki 3.5m !!:harvest:
 

meduuza87

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2017
Postów
478
Buchów
0
ja w tym roku lecę z sama spotowa, pierdziele tachanie ziemi jak ten debil, kilka miejsc kilka gatunków ziem zobaczymy która okaże się najlepsza, dolomit obornik, i mikoryza. I maja być choinki 3.5m !!:harvest:

Dokladnie!!! Dobrze mówisz. Jeszcze jak masz torf to nawet się nie morduj z ta ziemia.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Na spota przywieź ziemie autem jak Masz taką opcje. Jak nie to spróbuj tej opcji ze spotową. Zależy jakiej klasy gleba jest na spocie. Myślę, że jak gleba jest licha, to lepiej dać nawet dołki po te około 10-15litrów i dodać wermikulitu niż w spotowej glebie sadzić. Jak dobra czemu nie. Zrób tak i tak zobaczysz rezultat.

Obejrzyj sobie film Strain Hunters Jamaica.<shiza>

Ważny link poniżej;

https://www.forum.haszysz.com/showt...la-początkujących-outdoorowców-moja-historia)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół