nasiona marihuany

Odznaka Oszust OS - jak się zrehabilitować?

Wyszukiwarka Forumowa:

TopeK93

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2013
Postów
319
Buchów
0
Przepraszam za zamieszanie zamieszanie z moim poprzednim os, adresy zostały już dawno usunięte...
Co do barana z BC mylisz si. Kolego...
 
P

Pizdaczek

Guest
Jak do k***y nędzy można utworzyć open seeda nie mając pestek do chu*a pana ?!?!?!
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
dostałeś grzywnę za przemyt ?
a co to ma wspólnego z OS'em ? bo sorka ale czegoś nie czaję:
Utworzyłeś OS na forum gdy nie miałeś jeszcze pestek i za pieniądze ze szmuglu chciałeś nakupić pestek na Open Seed'a ?

z pustego nawet salomon nie naleje.

wiesz no na moje oko jak ktoś ma gruby przypał to ma wy***ane na jakieś forumowe osy - owszem robiąc OSa bierze się na siebie odpowiedzialność ale scenariusz pisze życie, może przypał go przerósł i nie miał czasu wysyłki ogarnąć
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
Odznaczenie za niewywiązanie się z regulaminu OS

Odznaczenie to jest przyznawane na wniosek osoby przeprowadzającej OS dla osób, które złamały opublikowany regulamin danego OS
Odznaczenie obowiązuje przez minimum 6 miesięcy (lub dłużej). Po tym czasie użytkownik powinien sam zgłosić się do Moderatorów z prośbą o jej zdjęcie.


ODBIERANIE ODZNAK


Odznaka może zostać odebrana w szczególnych przypadkach, np naruszanie regulaminu lub niestosowna postawa na forum
Odznaki specjalne - "grower specjalnej troski", "niewywiązanie z openseed" itp zostają odebrane po upływie wskazanego czasu na indywidualny wniosek Użytkownika


Masz wszystko czarno na białym napisane. :) I Link poniżej skąd to wziąłem. Myślę że pomogłem :)
https://www.forum.haszysz.com/showthread.php?30440-Odznaczenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół