nasiona marihuany

NALEWKA METODĄ NA ZIMNO aka MOONSHINE

Wyszukiwarka Forumowa:

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Dobra Pany ogarnąłem łyżeczkę tego stuffu do gęby i trzymałem tak z 20 sekund.Dłużej ciężko mi było nie dlatego,że spirol pali w ryja ale dlatego,że mnóstwo śliny się produkuje w gębie wtedy.Myślę odparować jeszcze te alko z połowę,żeby było mocniejsze :) Ogólnie to mam korbę już po kilkunastu minutach grubą :D nie wiem czy to na tym poprzestanie czy zaraz bardziej mną nie potarga <rotfl>
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
A ciekawe czy poczujesz 1 krople tak jak na filmie przy obecnym stężeniu :) Łyżeczka do herbaty?
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Tylko sobie nie zrób krzywdy.Fajny temat...trzeba spróbować tego specyfiku.
 

jestem

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2008
Postów
88
Buchów
0
ja robiłem tak : do bączka ze spirytusem wrzucałem 2-3 g skruszonego tematu słabiutkiego bez dekarboksylacji leżało kilka dni . Pite bez odsączania , smak chlorofilu nie przeszkadzał ;p faza śmiechowa rozlużniająca ,
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
ja robiłem tak : do bączka ze spirytusem wrzucałem 2-3 g skruszonego tematu słabiutkiego bez dekarboksylacji leżało kilka dni . Pite bez odsączania , smak chlorofilu nie przeszkadzał ;p faza śmiechowa rozlużniająca ,

Zrób z ziołem po dekarboksylacji to zmienisz nick z "jestem" na "nie ma mnie" :D

---------- Post Zaktualizowany 12:42 ---------- Data pierwszego postu 12:36 ----------

A ciekawe czy poczujesz 1 krople tak jak na filmie przy obecnym stężeniu :) Łyżeczka do herbaty?

1 kroplę? na filmiku gościu zaleca na początek 5-10 kropli :p oglądałeś wg.ten filmik ? :D a łyżeczka deserowa,nie od herbaty...czyli jakieś 2,5ml

Tylko sobie nie zrób krzywdy.Fajny temat...trzeba spróbować tego specyfiku.

Jest git! :) dzisiaj obudziłem się jeszcze porobiony a wg.to ciężko mi stwierdzić czy ja spałem czy tylko leżałem z zamkniętymi gałami i coś tam sobie kminiłem za***any :D jeszcze odparuje ten stuff i będzie lepszy.Pozdr
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Oglądałem, ale tak jakoś przez ten zakraplacz uwaliło mi się, że 1 kropla - nieważne :)
 

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Wczoraj wypiłem dwa shoty z tego drugiego słoika.Z tego gdzie były same łodygi,liście wiatrakowe i jakieś tam przytopowce i male topki...dwa shoty bo pomyslałem że będzie słabe na takim slabym sorcie...(dodam,,że nalewka była na 3 rodzajach zioła) ....Poskładalo mnie!!!!!!!! nie spodziewałem się :D mocniej mnie pie****nęło niż ten specyfik pod język :p wczoraj zapodałem ok 19-20 i jeszcze wstałem do pracy rano za***any jak chiński zwiadowca :D
 

Lakiernik

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2012
Postów
189
Buchów
0
Jak czytam już od dłuższego czasu sposoby na MJ nie przez płuco, to tak się na to nakręciłem, że
muszę spróbować ciastka i tego "wywaru" z mojej merry! :D Jeszcze nigdy ciastko nie wleciało ^^.

Jedziesz Jiro! Tylko wszystko z umiarem :D
 
Z

Zenon

Guest
Wczoraj wypiłem dwa shoty z tego drugiego słoika.Z tego gdzie były same łodygi,liście wiatrakowe i jakieś tam przytopowce i male topki...dwa shoty bo pomyslałem że będzie słabe na takim slabym sorcie...(dodam,,że nalewka była na 3 rodzajach zioła) ....Poskładalo mnie!!!!!!!! nie spodziewałem się :D mocniej mnie pie****nęło niż ten specyfik pod język :p wczoraj zapodałem ok 19-20 i jeszcze wstałem do pracy rano za***any jak chiński zwiadowca :D

Czekam na relacje ze sposobu na zimno... bo grzanie spirola mnie nie kręci a dragon na zimno brzmi IDEALNIE.
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Czekam na relacje ze sposobu na zimno... bo grzanie spirola mnie nie kręci a dragon na zimno brzmi IDEALNIE.

Przecież opisał wszystko w 1 poście, a resztę dopowiedział w kolejnych...
 
Z

Zenon

Guest
Przecież opisał wszystko w 1 poście, a resztę dopowiedział w kolejnych...

No widzisz... mniej jarania a więcej myślenia :) Tak się kończy nadmierne jaranie :D PRzepraszam :)

Więc tak... pozostało kupić spirytus i działać :)
 
Ostatnia edycja:

JIRO

Ganja Shibari
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2014
Postów
1,831
Buchów
5
Odznaki
2
Dzień trzeci eksperymentowania.Najpierw była sama fazka po nalewce robionej na zimno,później od tej na ciepło a wczoraj był miks<rotfl>Powiem tak na zakończenie tego wątku: zmieszałem w słoiku ten wynalazek robiony na zimno z samych topów z tym robionym na ciepło z odpadków i w***ałem 3 łyżki od zupy do szklanki i lekko rozcieńczyłem sokiem jednodniowym jabłko-granat.Jaki efekt?? Przez jakiś czas będę ostrożniej dawkował takie specyfiki bo ładnie mi czapkę poryło w nocy...serce mi waliło tak,że je słyszałem,nieuzasadniony atak paniki z lekkim zaburzeniem osobowości :D Do tego przy zamkniętych oczach kolorowe wizje!! sic! Nie miałem po MJ nigdy takiej jazdy...różnie było ale nigdy tak tripowo...co ciekawe w lustrze wyglądałem całkiem normalnie...Polecam uważać z nalewkami bo po wypiciu już jest lekko za późno i trzeba walczyc o przetrwanie :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół