nasiona marihuany

Feminizacja azotanem srebra + sts forumowy

Wyszukiwarka Forumowa:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
A te ostrzeżenia z linka to znajdziesz i na rozpuszczalniku, i na akoholu izopropylowym, i na denaturacie, i na krecie czy domestosie.

---------- Post Zaktualizowany 10:03 ---------- Data pierwszego postu 10:01 ----------

Spoko, już wychodzę, za bardzo śmierdzisz, żeby z tobą dyskutowac.

Bardzo mądra decyzja, Idź i nie zabieraj więcej głosu w sprawach, o których nie masz zielonego pojęcia.

---------- Post Zaktualizowany 10:11 ---------- Data pierwszego postu 10:03 ----------

Proszę, soda kaustyczna (kret do rur) szkodliwy tak samo:

http://avogadro.chem.iastate.edu/MSDS/NaOH.htm

Izopropyl jeszcze gorszy:

http://avogadro.chem.iastate.edu/MSDS/2-propanol.htm

Tak że omijaj z daleka, bo umrzesz na ejca i raka.
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
Witam dzisiaj zauważyłem że zaczeły mi sie otwierać jajca i jest w nim pyłek pozbierałem je i teraz 2 dni suszyć i do zamrazalki tak ?? i jak bede miał zapylić kwiaty to ile przed wyjąć z zamrażalki ??
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ta. Jak wyschnie możesz i całe banany zamrozić, a jak dobrze sypią i jest dużo pyłku, to przetrzyj banany przez drobne sitko i sam pyłek zamroź. Możesz wrzucić saszetkę silica gelu - to zapobiega wilgoci, więc ci pyłek nie zamoknie się nie pozbryla.
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
własnie miałem o to sie zapytać :) tylko ile jeszcze wcześniej mam wyjąć z zamrazalki jak bede chciał zapylać krzaka... I powiem tak banany kilka to nawet otworzyło się całkowicie.... z których do boxa poleciało i pewnie juz mi całego boxa zapyli aczkolwiek moze jutro kupie agrowłuknine zeby go otulić całego bo niestety nie mam możliwości żeby do innego boxa bo mam jednego a drugi co mam w szafie nie mam filtra więc tylko jest na małe sadzonki puki ich nie czuć....

---------- Post Zaktualizowany 03:57 ---------- Data pierwszego postu 03:54 ----------

a jeszcze takie pytanko kiedy najlepiej zrywać jak ta pierwsza warstwa z banana odchodzi czy jak juz sie rozłozy?? bo myślałem zeby banany wrzucac do słoika i pończoche nałożyc na to i wytrzachnać pyłek... albo najlepiej jak to zrobić dzieki za odpowiedzi :)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Przecież ci napisałem w PW.
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
oki dziekówka ..... musiał mój brat odczytać bo mówiłem a ja z tele odpisałem sry za zamieszanie :)
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
Wrzuce w czwartek zdjecia panien.... jak najlepiej zapylac patyczkiem do uszu czy z gory pruszyc pylkiem czy palcem opruszonym ??? Albo jakos inna metode... i po jakim czasie od posypania pylkiem bede wiedzial ze beda z tego nasionka? I jak to rozpoznam z gory dzieki za odp
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Palcem ,patyczkiem,lub prosto z jajca gnieciesz go w górze nad topem. Jeżeli pyłek był płodny co możesz 2x zapylic dla pewności .zapylanie jest wtedy gdy trichom szybciej brązowieje i w każdym "dzbanku" jest nasiono możesz wyrywkowo od czasu do czasu otworzyć i sprawdzić czy już są małe nasiona
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
a cylaxy(białe włoski) brozowieja czy sie wykręcaja ? bo dodam ze po 8 godzinach od posypania i palcem dotykaniem z pyłkiem były jakby te cylaxy zwinięte do środka... za jakies 2 h wrzuce foty aktualne wszystkich pań
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
a cylaxy(białe włoski) brozowieja czy sie wykręcaja ? bo dodam ze po 8 godzinach od posypania i palcem dotykaniem z pyłkiem były jakby te cylaxy zwinięte do środka... za jakies 2 h wrzuce foty aktualne wszystkich pań
możliwe ,że zapyliło topków nie dotykaj palcami
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
topków nie dotykaj palcami

A to niby czemu? Wez ty czlowieku juz sie oddal z tymi swoimi "poradami".

Ps. W calyxie to siedzi nasiono, "wloski" to pistile.
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
a więc tak jak mowiłem wrzucam fotki kobitki maja 20 dni i dzisiaj kolejną porcje pyłku zebrałem i juz sie suszy




i kiedy bede wiedział że kwaity zostały zapylone :?? :p

---------- Post Zaktualizowany 03:02 ---------- Data pierwszego postu 03:00 ----------

Ps. W calyxie to siedzi nasiono napisał:
oki mój bład sorry
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Bedziesz wiedzial jak zobaczysz nasiona. Czekaj cierpliwie.
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
czyli 4 tyg dochodzą... dać im więcej czasu czy 4 tyg starcza ogólnie?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół