nasiona marihuany

Feminizacja azotanem srebra + sts forumowy

Wyszukiwarka Forumowa:

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Przedział 30/35 ppm działa już dobrze.Jest na icku w tym temacie-
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=60610
Mój eng nie jest zbyt zaawansowany ale z całości wyfiltrowałem te wartości właśnie.Tam bodajże od 30 str.masz z fotkami posty i podane stężenia jakimi pracują.
ps.zerknij na ziutka post 603 i kolejne jego...
 
Ostatnia edycja:

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
ja robiłem normalnie w chacie tylko rekawiczki aczkolwiek jak kapło mi na reke to po 2 godzinach maiłem ciemna plamke ale dobrze wymoczyłem i umyłem i za 2 dni wróćiło do normy nie ma co sie bać tylko ostrożność i do przodu.... no zobaczymy co i jak bedzie wilgotność jak coś zmiejsze troche bo moze 80 to na weg a te banany juz max 2 tygodnie i beda sie otwierać a nie chce żeby pleśń wlazła....

---------- Post Zaktualizowany 15:47 ---------- Data pierwszego postu 15:42 ----------

a i takie pytanko kiedy najlepiej zapylać jak juz bedzie duzo włosków jak przejdzie na flow dodam że to automat?? bo z tego co wiem to jeden biały włosek to może być jedno nasionko.... czy sie myle?
 
F

fazogastor

Guest
Nie ma co się bać? hehe dobre sobie, jeden wdech nawet niewielkich oparów tego i jesteś kaleką na całe życie, o ile nie padniesz trupem od razu - wystarczy, że krzywo pryśniesz i jednocześnie zrobisz wdech.

Aha - i jeżeli wylewasz pozostałość normalnie do zlewu, to też popełniasz błąd. To silna toksyczna substancja - to się utylizuje podobnie jak np. broń chemiczną etc. Całe szczęście, że poczytałem zanim kupiłem STS, zdrowie ważniejsze, zrobie sobie sam CS w prosty sposób, nie dość że taniej to jeszcze bezpieczniej.

Tak przy okazji ciekawe jak od strony prawnej to wygląda, czy growshopy od tak mogą sobie takie substancje sprzedawać i wysyłać kurierem/pocztą...
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Nie ma co się bać? hehe dobre sobie, jeden wdech nawet niewielkich oparów tego i jesteś kaleką na całe życie

Ja resztki które mi się rozlały na panele nogą starłem. Chyba musze sprawdzić czy mam jeszcze stope w skarpecie :lol3:
 
F

fazogastor

Guest
Kontakt ze skórą nie jest tak szkodliwy, jak wdychanie tego. Jedna pomyłka w tym względzie i możesz zostać rencistą do końca życia, tylko pytanie czy z tej renty starczy na leki.

Dobra sry za offtop, nie ma sensu tego powtarzać, ostrzegłem, każdy sobie robi co chce.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Dzięki za troske ale nie mam zamiaru gotować na tym rosołu.
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Nie ma co się bać? hehe dobre sobie, jeden wdech nawet niewielkich oparów tego i jesteś kaleką na całe życie, o ile nie padniesz trupem od razu - wystarczy, że krzywo pryśniesz i jednocześnie zrobisz wdech. Aha - i jeżeli wylewasz pozostałość normalnie do zlewu, to też popełniasz błąd. To silna toksyczna substancja - to się utylizuje podobnie jak np. broń chemiczną etc. Całe szczęście, że poczytałem zanim kupiłem STS, zdrowie ważniejsze, zrobie sobie sam CS w prosty sposób, nie dość że taniej to jeszcze bezpieczniej. Tak przy okazji ciekawe jak od strony prawnej to wygląda, czy growshopy od tak mogą sobie takie substancje sprzedawać i wysyłać kurierem/pocztą...
Masz rację całkowitą ,tylko takie pisanie raczej w ludziach nie wzbudzisz respectu tylko śmiechawe i pogarde ,a w momencie gdy to piszymy ,to tony rozpuszczalnika idzie do zlewu ,tony masy szpachlowej spłukuje się w kilblu jak inwestor nie widzi i to trafia do rzek ,a z rzek do wody(pitnej) hehe ogólnie lipa
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
Siemka powie ktoś kiedy zapylić kwiaty żeńskie ?? czy na samym poczatku jak pokazuja sie prefelowery czy jak juz troche kwiat sie utworzy ??
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jak się trochę utworzy - 1 pistil to 1 nasiono. Zapyl ok 3-4 tygodnia flo.

---------- Post Zaktualizowany 09:33 ---------- Data pierwszego postu 09:31 ----------

Kontakt ze skórą nie jest tak szkodliwy, jak wdychanie tego. Jedna pomyłka w tym względzie i możesz zostać rencistą do końca życia, tylko pytanie czy z tej renty starczy na leki.

Chyba coś ciężkiego ci na głowę upadło.

---------- Post Zaktualizowany 09:37 ---------- Data pierwszego postu 09:33 ----------

Tak przy okazji ciekawe jak od strony prawnej to wygląda, czy growshopy od tak mogą sobie takie substancje sprzedawać i wysyłać kurierem/pocztą...

A jak od strony prawnej wygląda sprzedaż benzyny czy rozpuszczalnika albo farby olejnej? STS jest mniej więcej tak samo szkodliwy. Babcie azotanem srebra czyszczą srebrne łyżeczki, masowo był używany w fotografii przed erą cyfrówek i jakoś masowych zgonów nie odnotowano, tak że skończ pier***ić.
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Siemka powie ktoś kiedy zapylić kwiaty żeńskie ?? czy na samym poczatku jak pokazuja sie prefelowery czy jak juz troche kwiat sie utworzy ??
jedni pylą na początku wtedy zapylisz cały "pąk kwiata" lub w 2 tygodniu flo powiedzmy wedle uznania czym szybciej zapylisz tym szybciej dojrzeją nasiona logika
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
jedni pylą na początku wtedy zapylisz cały "pąk kwiata" lub w 2 tygodniu flo powiedzmy wedle uznania czym szybciej zapylisz tym szybciej dojrzeją nasiona logika

Następny spec. Ile pistili masz na początku flo? To ile nasion zbierzesz? Nasiona dojrzewają ok 4 tygodni, przed harvestem krzaka i tak ich nie zbierzesz, to kiego mu każesz zapylać w 2 tygodniu flo?
 
F

fazogastor

Guest
Chyba coś ciężkiego ci na głowę upadło.

...a Ty jesteś niedoinformowany lamusie:

http://avogadro.chem.iastate.edu/MSDS/AgNO3.htm

Inhalation: Causes severe irritation of upper respiratory tract with coughing, burns, breathing difficulty, and possible coma. Causes chemical burns to the respiratory tract. Aspiration may lead to
pulmonary edema. May cause systemic effects.

Wyraźnie pisze, że po oddechu tym specyfikiem można nawet w śpiączkę zapaść.

Ja tu być może komuś zdrowie ratuje, a Ty mi wyjeżdżasz z "pie****isz". Sam pie****isz i mało wiesz.

Przeprosisz, czy brak cywilnej odwagi?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Ja to wdychałem pierdylion razy i w śpiączkę nie zapadłem, lamusie. Znajdź mi jeden przykład, gdzie komuś się stała krzywda po standardowym obcowaniu z STSem (nie mówię o wypiciu etc.), tak że zamknij dziób i stąd wyjdź.
 
F

fazogastor

Guest
Spoko, już wychodzę, za bardzo śmierdzisz, żeby z tobą dyskutowac.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół