nasiona marihuany

Feminizacja azotanem srebra + sts forumowy

Wyszukiwarka Forumowa:

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
Inverted999 dawaj odpalaj :) hehe najgorsze że trzeba czekać az pokaza ta pierwsze płeć czy ja pryskać :p u mnie zajeło to 24 dni i puściła włosy... a przy 20 dniu wrzucałem reszte te co beda zapylane takze mam nadzieje że się wstrzele na czas :p bo widze że tych bananów będzię setki czubek na jednym szczycie aż sie wygina ;D
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Inverted999 dawaj odpalaj :) hehe najgorsze że trzeba czekać az pokaza ta pierwsze płeć czy ja pryskać :p u mnie zajeło to 24 dni i puściła włosy... a przy 20 dniu wrzucałem reszte te co beda zapylane takze mam nadzieje że się wstrzele na czas :p bo widze że tych bananów będzię setki czubek na jednym szczycie aż sie wygina ;D
No i za***iście jak już będzie fajny bananowy topek to go weź na około 2 dni i przesusz fajnie i potem będzie za***iście sypał najlepiej ca coś ciemniejszego niż pyłek żebyśgo widział albo do woreczka prosto
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
a jak chce potem na później zachować to do woreczków strunowych bedzie spoko i do zamrażalki ?? a i skąd bede wiedział ze zaraz zacznie sie sypać pyłek ? bedzie to widać?? dodam ze mam w tym samym boxie 1 panne co cała jest w bananach i 4 panny które maja 2 tygodnie i chce troche palenia i nasion... bo royal dwarf to typowy kanapowiec buch i można usiąść na 3 h :)
 

maraz

Member
Rejestracja
Sty 3, 2016
Postów
10
Buchów
2
hej czy woda demineralizowana ze stacji benzynowej zastąpi wodę destylowana przy produkcji sts-u ?
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
To jest w sumie to samo. Byle by nie z Orlenu.
 

maraz

Member
Rejestracja
Sty 3, 2016
Postów
10
Buchów
2
to nawet nie orlen tylko jakiś huzar albo co :D Napisane na butelce ze do roztworów chemicznych min., firma feniks
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Pewnie będzie dobra, w sumie z tego się strzelać nie będzie, więc h*j tam te możliwe drobne zanieczyszczenia minerałami. Pewnie nie jeden nie wiedział, że ma kiepskiej jakości wode, a mimo to zrobił i się udało. Działaj śmiało.
 
Ostatnia edycja:

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
a jak chce potem na później zachować to do woreczków strunowych bedzie spoko i do zamrażalki ?? a i skąd bede wiedział ze zaraz zacznie sie sypać pyłek ? bedzie to widać?? dodam ze mam w tym samym boxie 1 panne co cała jest w bananach i 4 panny które maja 2 tygodnie i chce troche palenia i nasion... bo royal dwarf to typowy kanapowiec buch i można usiąść na 3 h :)
Woreczki strunowe to wy*** ,bo w razie przypału ci dowalą za handel... banany są otwarte lub zmknięte zależy od dojrzałości mozna je delikatnie nacisnąć żęby pękły i pyliły pyłek powinien mieć żółtą bawre wtedy jest dojrzały możliwe,że zapyli ci wszystko co masz jeśli trzymasz w tym samym boxie nawet jeśli usuniesz męszczaka z boxa ,box też będzie "skażony" pyłkiem
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
To tak ogolnie przypal odpada bo ja robie to tylko dla siebie i nigdzie.tego nie sprzedaje ani nikt nic nie wie oprucz mnie..... ogolnie woda dejonizowana kupilem w markecie jak cos i wszystko oki..... a jakbym dal agrowluknine na banany? To by pylek sie nie wydostal??? Albo.obrywac na bierzaco te banany zeby nie pylily do srodka niestety nie mam mozliwosci drugiego boxa miec bo nie mam drugiego wenta i filtra bo 1 royal dwarf tak daje jak moje poprzednie 3 krzaki razem wziete..... i w czym najlepiej pylek przechowywac??
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
Takie pytanko mam jeszcze bo widze na bananach ze sa takie troche purpurowe niektóre te najwieksze to normalne czy cos poszło nie tak ?? czy powinny być ogólnie zółte czy potem zaczną zmieniac kolor bo juz nie wiem czy cos sie z***ało czy nie :p??





 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Te purpurowe się nie otworzą i odpadną. U mnie przy feminizacji azotanem srebra pierwsze zawsze takie są. Później pojawiają się też normalne żółte pylące.
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
oki podziękował ale one tylko troszke sa takiego koloru nie to ze całe same końcówki a tak wygląda całość mam nadzieje ze dojda moje panny przed pyleniem
panny wyszły 29 stycznia takze maja 18 dni oczywiście te co idą na zapylenie


---------- Post Zaktualizowany 04:58 ---------- Data pierwszego postu 04:56 ----------

i wilgotność jak narazie wynosi 79 % zmiejszyć?? czy zostawic jak narazie? dodam ze za***iscie teraz rosna około 3 cm na dobe dodaje do nawilzacza co2 w płynie i widać znaczna rónice :p
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
wilgotność utrzymuj skoro im to odpowiada przynajmniej teraz. A czy to nie jest tak ,że niektóre jajca mogę łapać pheno ?? miałem podobnie
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
U mnie już był plan coby wywalić Master Kusha bo nic się nie działo-a wczoraj patrzę a tu bananek...



Chyba coś z tego będzie.
Traktowana 0,5gr azotanu na 0,5l destlowanej.
 
F

fazogastor

Guest
Zna ktoś może dawki do feminizowania CS / srebrem koloidalnym (ppm)?

Podziwiam Was chłopaki za odwagę, bo azotan srebra i STS to bardzo silne trucizny, powinno się stosować BHP laboratoryjne przy feminizacji - dlatego chciałbym to zrobić o wiele bezpieczniejszym CS.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół