nasiona marihuany

Feminizacja azotanem srebra + sts forumowy

Wyszukiwarka Forumowa:

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Ostatnie zdjęcie ten mały topek u dołu...wygląda jak małe jajo.Trzeba poczekać jeszcze.
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Dokładnie tak jak Dyzma pisze poczekaj ,tylko jeszcze z 4 dni i dodaj zdj jak na moje oko nie jest źle
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
witam update po 3 dniach :)




---------- Post Zaktualizowany 08:05 ---------- Data pierwszego postu 08:03 ----------

a tu wszystkie razem...
 

Rasputin

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2015
Postów
82
Buchów
0
A jak tam pani pryskana samym azotanem srebra? bedzie cos z tego?
 
P

pozitiv

Guest
A jak tam pani pryskana samym azotanem srebra? bedzie cos z tego?

to tym i tym ? może wykąp jeszcze w uzdatniaczu kiełbasy i szynki czystym w stężeniu firmowym, nie to że serwowane rozrobione juz w kiełbie (we łbie)

---------- Post Zaktualizowany 03:30 ---------- Data pierwszego postu 03:28 ----------

w sumie mozna wsadzic pestki w kiełbase i kiełkowac bo masz mikoryze i grzyby za free... sry. juz nie bede. wykluczcie mnie z obrad sejmu.
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
jeden szczyt był pryskany azotanem srebra samym a drugi był sts forumowym i na tym sts szybciej sie pkazały jajca a na tym z azotanu widze ze cos dopiero rusza
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
to tym i tym ? może wykąp jeszcze w uzdatniaczu kiełbasy i szynki czystym w stężeniu firmowym, nie to że serwowane rozrobione juz w kiełbie (we łbie) ---------- Post Zaktualizowany 03:30 ---------- Data pierwszego postu 03:28 ---------- w sumie mozna wsadzic pestki w kiełbase i kiełkowac bo masz mikoryze i grzyby za free... sry. juz nie bede. wykluczcie mnie z obrad sejmu.
Skończ pier***ić i nie nabijaj postów
 

Rasputin

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2015
Postów
82
Buchów
0
to tym i tym ? może wykąp jeszcze w uzdatniaczu kiełbasy i szynki czystym w stężeniu firmowym, nie to że serwowane rozrobione juz w kiełbie (we łbie)

---------- Post Zaktualizowany 03:30 ---------- Data pierwszego postu 03:28 ----------

w sumie mozna wsadzic pestki w kiełbase i kiełkowac bo masz mikoryze i grzyby za free... sry. juz nie bede. wykluczcie mnie z obrad sejmu.

Spokojnie bo ci zylka ***nie,ja zapytalem o pewna zecz wiec chcialbym sesowna odp.TY natomiast zaczynasz pier***ic o kielbasie moze za duzo godzin w zezni tyrasz i teraz tego sa skutki.Ale jest jakis dzial jak sie nie myle z przepisami moze bys dal jakis przepis na dobra kielbase?chetnie sprubuje
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
kolego Rasputin w moim przypadku chce spróbować zrobić miejscowa rewersje płci mam 5 odrostów 2 róznymi specyfikami o słabszym steżeniu zeby otrzymać płodny pyłem tak wiec metoda prób i błędów ważne że już pół sukcesu że sa jaja a jak sam nie bedziesz próbować to sie nie dowiesz....
dziekować wszystkim zainteresowanym którzy pomogli mi ogarnąć :) buszek z wami :)
 

Rasputin

Well-known member
Rejestracja
Gru 24, 2015
Postów
82
Buchów
0
Cos bede dzialal w tym kierunku,tylko ze z IN jest lipa zostaje OUT mam zamiar namnozyc sobie kikla odmian na kilka lat:)moze sie uda
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
No u mnie ten sts forumowy odwrocil w 100% rosline mimo ze byl pryskany jeden szczyt a drufi azotanem..... i mam wszedzie jajca terz. W weeneknd pewnie bedzie update. Dalem proporcje pierwsze 1:3 w niedziele potem we wtorek 1:7 i czwartek 1:7 i cala mi obrucilo... panienka to byla royal dwarf zobaczymy co bedzie z tego bo mam zamiar zrobic krzyzowke jedna z royal dwarf czyli ta sama i z ak47
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
No u mnie ten sts forumowy odwrocil w 100% rosline mimo ze byl pryskany jeden szczyt a drufi azotanem..... i mam wszedzie jajca terz. W weeneknd pewnie bedzie update. Dalem proporcje pierwsze 1:3 w niedziele potem we wtorek 1:7 i czwartek 1:7 i cala mi obrucilo... panienka to byla royal dwarf zobaczymy co bedzie z tego bo mam zamiar zrobic krzyzowke jedna z royal dwarf czyli ta sama i z ak47
Powodzonka! Może ja też bym boxa odpalił na mamusie chociaż jedną ,ale zobacze jeszcze.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół