nasiona marihuany

Feminizacja azotanem srebra + sts forumowy

Wyszukiwarka Forumowa:

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
Witam panienka pokazala preflowery przy 22 dniu i zosfala od razu spryskana chemia. Pierwszy odrost zostal potraktowany azotanem srebra samym 0.25g na 0.5 l wody destylowanej a drugi szczyt sts 1:3 proporcje ogorkowe wstawiam fotki
Po azotanie srebra 2 aplikacjach i dzisiaj poszla jeszcze jedna wyglada to tak https://www.forum.haszysz.com/solarr...php?pid=781881
A po sts jednym oprysku byl on w piatek z rana nic nie widac zadnych plam poskrecanych lisci itp.... jedynie co moze troche przychamowala w rozwoju na tych szczytach dzisiaj poszedl jeszcze sts na nia proporcje 1;7 dodam ze jest to Royal dwarf auto co o tym myslicie ?
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Franiu weź no porządną focie wstaw to coś zobaczymy bo tak to nic nie zdziałasz.
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
Oki up pierwsza fotka pokazuje szczyt potraktowany azotanem srebra 4x

A tu sts 2 x jutro bedzie 3 x sts forumowy pierwszy byl 1;3 potem 1:7 i jutro znowu bedzie 1:7 co myslicie o tym??
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
Dodam ze i dzisiaj zobaczylem lekkie zdeformowanie lisci u tego szczytu co byl traktowany sts forumowym powykrecalo kilka lisci tych najwiekszych.... co sadzicie o tym??
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Zawsze trochę po oprysku są zdeformowane.Nie martw się nic.
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
Spoko czekam az sie pokaza jajca :) i oby pylek byl plodny... kiedy posypywac inne krzaki jak juz rozwina sporo wloskow czy we wczesnym stadium rozwoju??
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Spoko czekam az sie pokaza jajca :) i oby pylek byl plodny... kiedy posypywac inne krzaki jak juz rozwina sporo wloskow czy we wczesnym stadium rozwoju??
właśnie z tym ,to jest różnie raz zapyałem od początku flo a potem czekałem na utworzenie się większych kwiatów i nasion było mniej więcej tylke samo tylko pamiętaj żeby całej nie zapylać żeby nie traciła zbytnio energi i pyłku sobie zbiesz i do zamrażalki na outa będzie w sam raz
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
Oki podziekowal leca buszki.... ogolnie mam jeszcze 2x royal dwarf na nasionka i 2x ak te chce skrzyzowac zobaczymy co wyjdzie a ten co bedzie dawca pylku to jest royal dwarf..... ta najstarsza ma 30 dni a te najmlodsze 6 dni


---------- Post Zaktualizowany 07:13 ---------- Data pierwszego postu 07:12 ----------

Wszystkie w 5.5 l donnicach... ziemia canna terra profesional zestaw nawozow na flow i veg od canny +pk 13/14 canna w dzien stopni jest 24-28 w nocy 22

---------- Post Zaktualizowany 07:20 ---------- Data pierwszego postu 07:13 ----------

Jak czytam ogolnie o pylku i przechowywaniu to juz zglupialem sam nie wiem ile mozna trzymac przykladowo w szufladzie a ile jak w zamrazlce cos czytalem ze 2 tyg w szufladzie a w zamrazalce jak sie rozmorozi to 3 dni... jak ktos jest pewny niech da znac
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Z pyłkiem trzeba bardzo uważać aby był dobrze wyschnięty.Jak jest suchy to do zamrażalki i to jest według mnie najlepsza metoda na przechowywanie.Świerzy w lodówce można do pięciu dni ponoć ale osobiście nie sprawdzałem.
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
Podziekowal ciekawe kiedy pokaza sie jaja pierwsze bo liscie zaczely sie skrecac praktycznie na calej roslince.....

---------- Post Zaktualizowany 11:56 ---------- Data pierwszego postu 11:55 ----------

A tylko pryskalem 2 szczyty zobaczymy czy wogole pokaza sie jaja
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
No tak, kiedyś pytałem Kota czy jest możliwość przechowywania dłuższy czas ,to tylko zamrażalka więc mam pyłek fem i reg w lodówie zobaczymy na oucie czy wypali...
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
Aha podziekowal jak cos bede pisal czy pokaza sie jajca i wogole tylko zastanawiam sie kiedy posypac pylkiem jak juz kwiaty sa zawiazne i jest wiecej wloskow czy jak tylko bedzie po pare
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Aha podziekowal jak cos bede pisal czy pokaza sie jajca i wogole tylko zastanawiam sie kiedy posypac pylkiem jak juz kwiaty sa zawiazne i jest wiecej wloskow czy jak tylko bedzie po pare
Powiedzmy jak się będzie kwiat zawiązywał a reszte topków zpryskaj wodą ,żeby niezapaliło wsystkiego
 

franek914

Well-known member
Rejestracja
Sie 15, 2015
Postów
286
Buchów
0
Oki podziekowal po 3 dniach sprawdzilem i na tym szczycie co stosowalem azotan jak narazie bez zmian a ten co byl potraktowany sts widac pokazujace sie jaja...
Mam jeszcze takie pytanie wytrzymalyby roslinki bez swiatla 1 dzien i czy to bardzo odbije sie na automatach??? Bo chodzi o to ze chce zlozyc boxa bo ktos do mnie przyjezdza i nie chce zeby ta osoba i tym wiedziala.... czy lepiej zrobic jakis panel z zarowek energooszczednych zeby bylo jakies prowizoryczne swiatlo ale dodam ze nie bede miec wystarczajacego swiatla na cala powierzchnie... lepiej ze swiatlem kijowym czy 1 dzien ciemni
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół