nasiona marihuany

nicegrowbox opinie

Wyszukiwarka Forumowa:

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Zamawiaj z Flora Fauna niemal ze 100% dyskrecja z tym ze jako nadawce wprowadzaja "Sklep ogrodniczy"
przy max grow shop nie masz danych firmy itd tylko imie osoby ktora wysylala 100% dyskrecja
co do tego growshopu niemam pojecia jednakze polecam ci na flora-fauna robic zakupy :)
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
2
jakość, dyskrecja? jak to z nimi?

Mogę tylko napisać że boxy od nich sprawdzają się dobrze . Nie ma z nimi problemów jeśli chodzi o wykonanie .
Może tylko rurka do podwieszania osprzętu powinna być sztywniejsza , ale jeśli chodzi o porównanie cena / jakość to jest ok .
 

Javal

Well-known member
Rejestracja
Lip 17, 2012
Postów
136
Buchów
0
Właśnie dostałem boxa od nich, wydaje się ok jak za tą cenę zobaczymy jak to w praktyce będzie wyglądało. Co do przypału zawsze możesz wysłać na paczkomat/oddział DPD ew. na słupa. <joint>
 

P-leaver

Active member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
44
Buchów
0
właśnie u nich na stronie jest mało informacji dlatego tak wypytuję, nawet nie pisze czy wysyłają na paczkomaty. Jak wyglądała twoja paczka?
 

rabbik

Active member
Rejestracja
Paź 21, 2015
Postów
39
Buchów
0
witam odświeżę trochę temat, czy ktoś więcej kupował od nich na allegro boxy? warto zamówić na paczkomaty czy jednak ryzyko jakieś tam jest ?? czy taki namiot w 100% izoluje przed przedostaniem się zapachu np przez zamki błyskawiczne?
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
Ja bym nie brał na allegro, lepiej przez ich strone, do paczkomatu raczej nie wejdzie Ci growbox....
U mnie zamki nie izolują, ale mam wersje bez mylaru... Dobry wyciąg załatwi sprawę zapachu.

Ogólnie box jak i sklep oceniam bardzo pozytywnie, można się z nimi dogadać w każdej kwestii.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
brałem 2 boxy od nich, moge polecic produkt, ale kontakt z nimi to tragedia, do dzis nie dostałem odp o wykonanie niestandardowego boxa ...
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,079
Buchów
5,502
Odznaki
3
brałem 2 boxy od nich, moge polecic produkt, ale kontakt z nimi to tragedia, do dzis nie dostałem odp o wykonanie niestandardowego boxa ...

Co Ty gadasz ?:D Mi odpisywali po kilku minutach. Miałem nawet sytuacje, że zamówiłem boxa, a pozniej stwierdziłem, że jest za mały, to przysłali mi drugiego bez hajsu. Siano dostali dopiero, gdy odesłałem ten pierwszy. Także kontakt oceniam na 6, bo bardzo poszli mi na rękę.
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
brałem 2 boxy od nich, moge polecic produkt, ale kontakt z nimi to tragedia, do dzis nie dostałem odp o wykonanie niestandardowego boxa ...

ja pytalem z2tyg temu to nastepnego dnia juz byla odp :p
 
O

OdcieńZieleni

Guest
napisałem do nich o boxa niestandardowego, ile by mnie policzyli za niego, cisza, moze moj email poszedł do spamu, albo ktoś omyłkowo usunął, nie wiem ciezko mi powiedziec ale tak to było właśnie :)
 

knsr420

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2015
Postów
261
Buchów
10
Wszedłem na stronę nicegrowbox.pl a tam w sklepie pusto.

Firma, na którą zarejestrowana jest domena nicegrowbox.pl zawiesiła działalność kilkanaście dni temu (firma.gov.pl)

Pojawiła się za to strona nicegrowbox.com, gdzie oferta taka sama, ale ceny w USD i adres firmy nowojorski, choć w tej bazie nie udało się ich znalezc https://www.dos.ny.gov/corps/bus_entity_search.html

Orientujecie się o co chodzi?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół