nasiona marihuany

Jakie polecacie odmianki od HSO

Wyszukiwarka Forumowa:

jolero88

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2014
Postów
194
Buchów
440
Miałem tylko do czynienia z blue dream, i tak kombinuje żeby spróbować więcej odmian od nich.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Znajomy bardzo dobrze wspominał Green Crack od ich. Szczególnie jak lubisz sativy.
 

jolero88

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2014
Postów
194
Buchów
440
Green Crack jest dostępna na ganjafarmer.pl
https://ganjafarmer.pl/pl/586-green-crack.html

Smialo mozesz od nich brac a jesli chodzi o HumboldtSeeds to zdecydowanie wymiata kosiarz umyslow jakim jest Og Kush
sprawdz sobie, ja jestem zadowolony

A miałeś może og kusha od dinaferm? Jak tak to jak różnica między tym od HSO

Myślałem nad tą odmainką 707 Truthband by Emerald Mountain są to geny og kusha o fioletowym pheno. Ale wątpie żeby ktoś ją miał na forum i mógł coś o niej napisać.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,093
Buchów
7,809
Odznaki
5
Sprawdzałem ale ta odmian jest nie dostępna w polsce. A z opisu wynika że to bardziej indyka jest.

Ogólnie to GC to sativa, sprawdzałem na leafly. Ale poczytałem trochę i ten GC od HSO ma mieć fenotypy i w stronę sativy i w stronę indi... Hymmm.
Dr Dina miała kilka Em Dog OG by Dr.Greenthumb spytaj jej czy wyszły dobre, bo wyglądały spoko.
 
D

Dirtbag

Guest
Green crack jest jak koks fajnia szybka faza ktora szybko sie konczy lol
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Green crack jest spoko. Jeszcze poecam Desert diesel i Trainwreck.
 

jolero88

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2014
Postów
194
Buchów
440
dzięki za propozycje, a moglibyście uwzględnić tez stosunek jakość/plon. Bo moge zrobić tylko jedno grow w roku z 12 pannami. Mam już 3 blue dream. 3 big kush od dinaferm. tak ze zostaje miejsce jeszcze na 6 roślinek. Ten diesel może być niezły, widziałem że Gandi go kiedyś miał.
 

kubica88

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2015
Postów
62
Buchów
0
Jesli zastanawiasz sie nad og kush z Humboldt czy Dinafem to zapytaj ganjafarmera. On byl tam w Hiszpani i mowil ze Humboldt jest jakos powiazany z Dinafem ale nie pamietam dokladnie o co chodzi. Chyba jedno i drugie to jest to samo albo bardzo podobne. Dostalem najnowszy katalog od Humboldt na 2016 i najbardziej obiecujaco wyglada 707 truthband https://ganjafarmer.pl/pl/1828-707-headband.html TYlko ze to tonowsc ale mysle ze mozna im zaufac.
 

jolero88

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2014
Postów
194
Buchów
440
To się zdecydowałem na 3 sionka tego 707 thruthband. Jeszcze 3 jakieś musze wybrać, ale juz nie geny og. Nigdy nie miałem diesla, zastanawiam się nad nim, pytanie do tych co kosztowali, fajne palonko?
 

deer

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2014
Postów
328
Buchów
107
W zeszłym roku były w gratisie u gnomesgardes Auto OG Kushe, miałem dwie takie pesteczki i naprawde fajne palonko. Bardzo ładny top, zbity i żywiczny.
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Ten desert diesel fajne palonko. Ludzie mnie o to pytali czesto. Bardzo charakterystyczny zapach i smak, ale wcale nie jak diesel ON.
 

kubica88

Well-known member
Rejestracja
Wrz 17, 2015
Postów
62
Buchów
0
Ja jakbym mial jeszcze wolne miejsce na jakas odmiane to nie bvrał bym diesla. One sa spokrewnione z Kushami, ale wziolbym rohale haze z dinafem. To jest sativa o najczystrzym euforycznym hasju. Specjalnie po to ja wyhodowali :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół