nasiona marihuany

Jakie VPN wybrac?

Wyszukiwarka Forumowa:

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Siemka zamierzam na dniach kupic jakies VPN wczesniej korzystalem z uslug PureVPN ale nie wydaje mi sie ze jest bezpieczne wiec co mozecie za VPN polecic zeby jeszcze spokojniej mozna bylo przegladac forum ?
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Ja używałem Cyberghost, ogólnie jest darmowy, jednak polecam wersje płatną, kupiłem subskrypcję w "black friday" za 70zł na rok. Nie przechowują logów, działa z torrentami itp.
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Wszystko jest cud malina tylko slyszalem ze udostpeniaja logi IP ogolnie caly track dla Pieskow

Chyba skusze sie na tego cyberghosta uzywalem kiedys wersji darmowej zamula ale platna nie bd chyba :p

---------- Post Zaktualizowany 20:43 ---------- Data pierwszego postu 20:40 ----------

Dobra juz zakupilem cyber ghosta ale mozecie polecac cos potestuje sobie :)
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
W płatnej masz zdecydowanie więcej serwerów, no i mniej ludzi na nich. Jak byłem w PL to korzystałem z serwerów w Rumunii głownie, albo Czechy.
 

Napletek Batmana

Potargany Czesiek
Weteran
Rejestracja
Sie 14, 2014
Postów
747
Buchów
1
oprócz tora, nie ma zadnego anonimowego tak naprawde. to wszystko pic na wode. jak jakas sluzba sie przypie****i to i tak logi beda musieli oddac.
Nie przesadzaj z tym bezpieczenstwem, bo ta strona jest szyfrowana i nikt cie nie zidentyfikuje tu w zaden sposob chyba ze sam sie jakos nie wygadasz.
jakby sluzby mialy patrzec na 'co kto klika' albo wpisuje w googla, to by musieli naprawde miec ku**a MOC nie z tej planety. W PL nie jest zabronione chodzic po internecie.
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
No niby ta ale popatrza o leci duzo Uploadowych pakietow na haszysz.com pewnie aktualizuje fotorelacje...

moze paranoja czy cos ale od***alo mi troche po ustawie ktora ma byc 7 lutego w hacie gdzie uprawiam to nawet juz tam nie mieszkam tylko krzaki przyjezdzam podlac przygladnac przynawozic i wracam do drugiej halupy
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Taka z Ciebie gruba ryba, że portami trzęsiesz?
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Nie ale za mlodu bylem w poprawczaku i nie fajnie tam jest a lubie ganje jarac nic nie poradze ^^
 

Azazel

Well-known member
Rejestracja
Lut 25, 2014
Postów
767
Buchów
3
Jak lubisz jarać to rób to z głową...
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Stary dlatego pytam o VPN'y nikt nic nie wie o uprawie po za mna i tym forum
 
C

cabino

Guest
to nie lepiej przez TORa ? za free jest a moze i nawet pewniejszy.
 

smokeweedman

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2016
Postów
95
Buchów
0
Używam internetz.me i nie mam nic do zarzucenia, nie przechowują żadnych logów więc jest bezpiecznie, przy łączu 20Mbps na ich serwerach osiągam między 10-15Mbps. Mają serwery we Francji, w USA, w Anglii i chyba Kanadzie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół