nasiona marihuany

Urządzenie do trymowania prawie za free... w 30 minut...! With Wiedźma.

Wyszukiwarka Forumowa:
W

Wiedźma...

Guest
Potrzebujemy:

-Duże plastikowe wiadro
-4 cienkie sztywne pręty
-wiatrak (wentylator domowy) (może być mały)
-Brzeszczot
-Kratka od rożna/grila itp.
-Nóż do nagrzania i wytapiania otworów we wiadrze
-marker
-gwoździe ( 2-1,5cm) i młotek




1) Pozbyłam się osłonki od wiatraka... tak by został sam silniczek w obudowie i skrzydełka od wiatraczka...

2) Wbiłam w brzeszczot na środku 2 małe gwoździe a następnie końcówki gwoździ umieściłam nad palnikiem, wytopiłam 2 dziurki w wiatraczku tak by brzeszczot trzymał się mocno na samym środku.

3) Przyłożyłam wiatrak wraz z silniczkiem do powierzchni wiadra i zaznaczyłam na wiadrze kropki w których miejscach mają być pręty- (2 na których umieściłam wiatrak i 2 które blokują boki) ( do pomocy miałam nieco krótszy pręcik który mieścił się w średnicy wiadra).

4) Nagrzałam pręty i wytopiłam dziurki w zaznaczonych miejscach... i umieściłam w nich ostygnięte pręty.

5) Umocowałam wiatrak żeby był stabilny.

7) Przyłożyłam kratkę z rożna... była troszkę za wysoko więc nagrzałam kratkę nad palnikiem i lekko wtopiłam w krawędź wiadra... ( ...lepiej zrobić za nisko niż za wysoko :p)

8) Nagrzałam nóż i wycięłam nim kwadrat na dole wiadra aby umożliwiło to czyszczenie, oraz dziurkę którą wypuściłam kabel od wiatraczka.

9) :)





UWAGI:

Nie chcę być pesymistą, ale to nie przejdzie.
Kratka jest za gruba a brzeszczot za tępy do takiego precyzyjnego zadania.

- nie musi być brzeszczot może być zwykła blaszka... prędkość wiatraka daje radę...

- a na kratkę nie wrzucasz topów tylko całe gałązki i obracasz...


Tutorial już dawno jest na # i to taki trymer ze mucha nie siada. Szukajcie se. Miałem go nawet w łapkach! Przez jeden sezon. Taki silnik jaki dałaś Wiedzma jest zdecydowanie za mały, brzeszczot sie do tego nie nadaje. Daj silnik od chłodnicy, ja mam od dużego fiata silnik + kratka od lodówki, a śmigło robisz z kabelka w srodku miedziany. Zamiata pięknie, silnik oczywiscie wysokoobrotowy, zasilany na 12V więc nawet na spota mozna zabrać.

Obstawiam ze twoja maszyna kiepsko zda egzamin i pewnie jest niestabilna, ale nie neguje. Mówie tylko ze mozna to zrobic solidniej.

silnik jest luz... poza tym ma 2 stopnie predkosci a juz na tej pierwszej daje rade... wszystko mega stabilne nic nie drgnie... np bluszcz tnie dobrze...
...jedynie z dokładnoscia trymowania mozna polemizowac ale ona zalezy od odległosci kratki od ostrza...


podstawowa sprawa to musisz wyj***c te lopaty smigla bo bedzie Ci wszytko lecialo do gory.



Nawiew nic nie szkodzi bo listki i tak wpadaja do wiadra... płatki moze tylko jedynie zamulają troszke predkosc... wiec sie ich pozbede...

na próbę miałam tylko zdrewniałą gałązkę ze zbyt sztywnymi listkami które nie chciały odrazu wejsc w kratkę ale pociachało bez problemów ze az nawet czubek upie****iło... z ganda nie powinna byc problemów bo ma miękkie listki...
i własnie wiatraki lepiej nozyczkami albo poprostu oderwac a te drobniejsze zciacha na luzie...

https://megawrzuta.pl/download/ca95b47c6719b2ee62693b5997122ffd.html
 
Ostatnia edycja:

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
Bravoo!
Niejeden koles by na to nie wpadl.
Zeby tak Moja byla taka uzdolniona technicznie i ogrodniczo....
 

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,951
Buchów
952
Odznaki
3
Wiedźma jakbyś kiedyś brała rozwód to piszę się 1 w kolejce :D

Czekam na jakieś foty/filmik z użycia :)
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,291
Odznaki
2
Dobry projekt.Gratulacje.
Oby tak dalej...
 

$enior

Well-known member
Rejestracja
Kwi 3, 2014
Postów
353
Buchów
25
Nie chcę być pesymistą, ale to nie przejdzie.
Kratka jest za gruba a brzeszczot za tępy do takiego precyzyjnego zadania.
 
W

Wiedźma...

Guest
Nie chcę być pesymistą, ale to nie przejdzie.
Kratka jest za gruba a brzeszczot za tępy do takiego precyzyjnego zadania.

- nie musi być brzeszczot może być zwykła blaszka... prędkość wiatraka daje radę...

- a na kratkę nie wrzucasz topów tylko całe gałązki i obracasz...
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
wiatraki tym pewnie oskubiesz, bardziej precyzyjne strzyżenie odpada.
+ za pomysł
 

Doctor Susz

Duży out to jest to :)
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2015
Postów
2,074
Buchów
1
Jak uppkaftig pisze dokładnie to sie nie otrymuje,ale brawo za zdolności techniczne,mało która kobieta sie ima takich rzeczy.HIGH FIVE :)


Chyba masz jakiś wieczorek majsterkowicza :)


zawsze możesz dokleić na brzeszczot połówki żyletek na poxiline i będzie maga ostry i drobniejsza kratownica i dużo lepiej będzie trymował.
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Tutorial już dawno jest na # i to taki trymer ze mucha nie siada. Szukajcie se. Miałem go nawet w łapkach! Przez jeden sezon. Taki silnik jaki dałaś Wiedzma jest zdecydowanie za mały, brzeszczot sie do tego nie nadaje. Daj silnik od chłodnicy, ja mam od dużego fiata silnik + kratka od lodówki, a śmigło robisz z kabelka w srodku miedziany. Zamiata pięknie, silnik oczywiscie wysokoobrotowy, zasilany na 12V więc nawet na spota mozna zabrać.

Obstawiam ze twoja maszyna kiepsko zda egzamin i pewnie jest niestabilna, ale nie neguje. Mówie tylko ze mozna to zrobic solidniej.
 
W

Wiedźma...

Guest
Tutorial już dawno jest na # i to taki trymer ze mucha nie siada. Szukajcie se. Miałem go nawet w łapkach! Przez jeden sezon. Taki silnik jaki dałaś Wiedzma jest zdecydowanie za mały, brzeszczot sie do tego nie nadaje. Daj silnik od chłodnicy, ja mam od dużego fiata silnik + kratka od lodówki, a śmigło robisz z kabelka w srodku miedziany. Zamiata pięknie, silnik oczywiscie wysokoobrotowy, zasilany na 12V więc nawet na spota mozna zabrać.

Obstawiam ze twoja maszyna kiepsko zda egzamin i pewnie jest niestabilna, ale nie neguje. Mówie tylko ze mozna to zrobic solidniej.

silnik jest luz... poza tym ma 2 stopnie predkosci a juz na tej pierwszej daje rade... wszystko mega stabilne nic nie drgnie... np bluszcz tnie dobrze...
...jedynie z dokładnoscia trymowania mozna polemizowac ale ona zalezy od odległosci kratki od ostrza...
 
Ostatnia edycja:
G

GardenMan

Guest
podstawowa sprawa to musisz wyj***c te lopaty smigla bo bedzie Ci wszytko lecialo do gory.
 
W

Wiedźma...

Guest
podstawowa sprawa to musisz wyj***c te lopaty smigla bo bedzie Ci wszytko lecialo do gory.

Nawiew nic nie szkodzi bo listki i tak wpadaja do wiadra... płatki moze tylko jedynie zamulają troszke predkosc... wiec sie ich pozbede...

na próbę miałam tylko zdrewniałą gałązkę ze zbyt sztywnymi listkami które nie chciały odrazu wejsc w kratkę ale pociachało bez problemów ze az nawet czubek upie****iło... z ganda nie powinna byc problemów bo ma miękkie listki...
i własnie wiatraki lepiej nozyczkami albo poprostu oderwac a te drobniejsze zciacha na luzie...

https://megawrzuta.pl/download/ca95b47c6719b2ee62693b5997122ffd.html
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół