nasiona marihuany

Titan 2 Hebe podróbka z Allegro.

Wyszukiwarka Forumowa:

smokeweedman

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2016
Postów
95
Buchów
0
Chciałem Was przestrzec przed podróbką vaporyzera Titan 2 Hebe z Allegro od użytkownika *********.

Miałem taki kupiony oryginalnie ze sklepu hebestars.com w USA ale w związku z tym że mój zużył się bardzo (zaczęły zacinać się przyciski). Postanowiłem nabyć w Polsce - na aukcji przekonała mnie ilość kupujących - ponad 40 osób kupiło od tego sprzedawcy.

Różnice między oryginałem a podróbką?

Oryginał ma trójkątny certyfikat z Chińskimi napisami - podróbka nie.
Oryginał ma chromy wokół przycisków zabezpieczone folią - podróbka nie. (edit: tutaj różnie bywa)
Oryginał ma delikatnie i cicho chodzące przyciski - podróbka ma ciężko chodzące głośne przyciski.
Oryginał ma zapakowane w folię ustniki - podróbka w worek strunowy.
Oryginał ma lekko zdejmowany ustnik który schodzi lekko kciukiem po pchnięciu do przodu od strony wyświetlacza - z podróbką musze się siłować.
Oryginał ma dużo dziurek w komorze a podróbka ma kilka dziurek w kształcie plusa '+'

Cena? Teraz hebe zrobił promo więc tytan kosztuje w przeliczeniu 80-100zł u nas 170-230zł plus wysyłka.

Tutaj macie unboxing ORYGINALNEGO tytana:





Taki plus że vapo działa (nie tak samo bo mniejsza ilość dziurek pogarsza inhalację i utrudnia równomierne odparowywanie z komory przez co nie odparowywuje się całość.) jednak świadomość że dostałem podróbkę psuje cały efekt.

PS. Żona dostała tytana z innego sklepu i tamten był 100% oryginał więc ręczę za sklep - jak ktoś chce namiary to żeby nie robić reklamy podam na PW.

Może ktoś się orientuję co mogę teraz zrobić od strony prawnej ?
 
Ostatnia edycja:

Eustachy

Trawą Palę Stresy
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2015
Postów
1,953
Buchów
956
Odznaki
3
Do 14 dni chyba mozesz zwrocic towar
 
S

ShelbyGT

Guest
Piszesz mu na maila odstąpienie od umowy kupna bo towar nie spełnia Twoich oczekiwań (z resztą nie musisz powodu podawać) i każesz podać adres do odesłania towaru. Od Twojego odstąpienia on ma chyba 14 dni na zwrot kasy.

Problemem u Ciebie będzie to że użyłeś vapo bo towar do zwrotu musi być nieużywany.
Może jak go dobrze wyczyścisz to przejdzie.
 

smokeweedman

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2016
Postów
95
Buchów
0
Jedynym użyciem było włączenie urządzenia i rozgrzania czy działa, nic nie było inhalowane. Zrobie tak jak mówicie i prześlę paczką do sprzedawcy. O tyle plus że mam paragon.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Jedynym użyciem było włączenie urządzenia i rozgrzania czy działa, nic nie było inhalowane. Zrobie tak jak mówicie i prześlę paczką do sprzedawcy. O tyle plus że mam paragon.


Paragon też nie powinien być wymagany ale wiadomo jak jest.
 

knsr420

Well-known member
Rejestracja
Wrz 30, 2015
Postów
261
Buchów
10
no i bezpieczniej zrobić sobie ksero paragonu na wszelki wypadek.
 

motylanoga

Well-known member
Rejestracja
Paź 7, 2013
Postów
279
Buchów
0
Wyślij mi proszę namiar na sklep PW, bo własnie nosiłem się z zamiarem kupna zabawki i pewnie też kupiłbym przez Allegro, i nawet nie wiedziałbym że cośjest nie tak ;) Dzięki!
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
To dziwne, bo ja prawdopodobnie mam klona patrząc na cenę, którą zapłaciłem (30$), ale spełnia wszystkie wypisane przez Ciebie kryteria oryginału :)

Parę miesięcy temu kiedy zabierałem się za złożenie zamówienia (mając budżet max. 120-150zł) sytuacja wyglądała tak:
- Vapuj.pl: 269zł chyba, ale 100% pewności, że oryginał + gwarancja.
- Allegro: 170zł i tutaj nie wiem na co trzeba liczyć, aby myśleć, że zamawia się oryginał.
- Aliexpress: ceny w przybliżeniu 90zł ; 120zł; 180-200zł (przy tej cenie zapewniają sprzedawcy o oryginale)

Vapuj był po za moim budżetem, a aukcje z allegro popie****iłem, po prostym przemyśleniu, na aliexpress przynajmniej mam sporo komentarzy, wiem ile płacę i czego mogę oczekiwać za tę cenę, wiec po cholerę płacić komuś z allegro 170zł i zastanawiać się czy to jest ten vaporyzator za 90zł czy 120zł.

I gdzie widziałeś tę promocję? Bo ja jakoś nie zauważyłem.

smokeweedman
nie chcę bronić tamtego allegrowicza, ale dziwię się Tobie, czego oczekiwałeś od aukcji ze sprzętem o 100zł tańszym, niż w sklepie chwalącym się, że ma towar prosto od producenta?
 
Ostatnia edycja:

smokeweedman

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2016
Postów
95
Buchów
0
Oryginał firmy vaporsource kosztuje 35 dolarów (w hurcie chodza do 20-25$) - mam nawet namiar na ich sklep. Przez chwile była promocja za 20$ ale szybko wyczerpali ilość zamówień.

170zł może kosztować: 80zł vapo w hurcie + podatek i cło - jeśli firma chcę zachęcić klientów i sprzedać parę sztuk to może i sprzedawali bez dużego narzutu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół