nasiona marihuany

Co odpowiadać

Wyszukiwarka Forumowa:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Najlepiej nic nie mówić, albo odmówić składania zeznań. A jak lubisz trochę adrenaliny i wpie**** Ci nie straszny to zawsze możesz odpowiedzieć "ch*j cie obchodzi" lub " z psami nie gadam" ;)
.
Ewentualnie kit o jakiejś dyskotece i nieznajomym też przejdzie. Ja też im wkręcałem podobny wał i nie wnikali więcej, chociaż wiedzieli że robię ich za ciula. Wpie****u też nie dostałem, więc jak nie wyglądasz jak ostatni frajer to dobry sposób.
 

negatyw

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2012
Postów
328
Buchów
0
Powiem tak wszystko zalezy od majatku :) i od sytuacji w jakiej jestesmy :), nie kazdy pies wezmie scieme z dyskoteka.Jezeli bedą male ilosci niema sie czego bac jezeli wiekrze to juz prorok na plecy wlazi takze nie tak latwo !
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Uprzejmie odpowiedzieć "odmawiam składania zeznań" i wsiąść do suki.
Wszystkie inne wyjścia zbędne chyba, że jesteś kapusiem wtedy możesz im nawet gałę opie****ić.
48h w celi - dużo czasu na przemyślenia ;)
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
dokładnie. Prawda jest taka ze to psy muszą nam wszystko udowodnić:) my do niczego nie musimy się przed nimi przyznawać. Od tego jak już coś jest sąd. Ale wiadomo ze łatwo się mówi..a wpie**** potem nie wąski trzeba wytrzymać. Ale co by nie gadać+ 10 od razu do respektu:)
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Raz dostaniesz wpieprz na komendzie czy w lodowce i tyle. Jak się rozprujesz, konfidentem będziesz na całe życie...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół