nasiona marihuany

Noże oraz drewniane wyroby

Wyszukiwarka Forumowa:

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
Nie znalazłem podobnego tematu.jeśli jest,proszę mnie poprawić.

lubię podłubać w drewnie.tworzę przeróżne rzeczy od fajek do woblerów,rzeźb,noży po młynki i inne.

ostatnio wydłubałem dziewczynie nożyk.Jest małym "buszmenem" więc była zadowolona :).ostrze sam zrobiłem z kawałka stali.ma tam jeszcze pióra sępa i orła,turkus i bursztyn.rękojeść zrobiłem z brzozy.

tak się prezentuje-








tu po lakierowaniu







postaram się dodawać niektóre zdjęcia ( miłe dla oka ) moich wyrobów i z procesu ich produkcji.

A wy, też się zajmujecie czymś takim bądź czymś podobnym? jeśli tak,chwalcie się do woli ;)

pozdro ;)
 

Arioch

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
256
Buchów
3
Fajny nożyk ale jako że jestem zapalonym wędkarzem to masz fotki tych woblerów ????
Fajne Hobby Podziwiam <peace>
 

Łodyga2

stuck on the trip
Rejestracja
Wrz 26, 2015
Postów
594
Buchów
4
Z czystym sumieniem możesz nazwać się artystą. Popieram przedmówce - pasja godna podziwu.
 
E

Elear

Guest
:szczena: Podziwiam i pozdrawiam :)
Wczoraj akurat w podobnym klimacie znalazlem:
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
Fajny nożyk ale jako że jestem zapalonym wędkarzem to masz fotki tych woblerów ????
Fajne Hobby Podziwiam <peace>

Dziękuje :) wiesz co,wiekszość sprzedałem (ludzie cenią ręczne wyroby) jako że podobały się,ale mam gdzieś swojego pierwszego wystruganego woblera.nie powala jakością ale wyszedł całkiem niezle jak na pierwszy raz.znajde go to ***ne fote i wrzuce ;)
Hobby bardzo fajne ponieważ nie dość że jeśli uda się zrobić to co się miało w planach,w głowię i sprawia to ogromną radość to jeszcze jest użyteczne i przetrwa wieki.zajmuje to sporo czasu ale uwielbiam to robić :)

Z czystym sumieniem możesz nazwać się artystą. Popieram przedmówce - pasja godna podziwu.

Dziękuje :) niestety z większości stworzonych rzeczy nie jestem zadowolony.innaczej to wszystko widzę jak wychodzi,ale staram się to doskonalić.jak dojdę do perfekcji to będę zadowolony.Póki co,jak na początkującego nie jest chyba źle.polecam wszystkim dłubanie w drewnie.Można się wyciszyć co przypomina troche stan medytacji i odnaleźć spokój.

idealny do skalpowania ciapoków :) Piękna robota

Również dziękuje :)

trafne spostrzeżenie,jako że właśnie jestem w trakcie robienia maczety na to ścierwo...

:szczena: Podziwiam i pozdrawiam :)
Wczoraj akurat w podobnym klimacie znalazlem

koleś jest przechujem! wiertarkę ze sznurka,patyka i kamienia?

...

zawsze marzyłem żeby pójść w las z podstawowym osprzętem i tak sobie radzić.Może w niedalekiej przyszłości...bieszczady...czemu nie?

byle by jakiegoś niedźwiedzia nie spotkać ;)

pozdro!
 
N

Nitrofit

Guest
byle by jakiegoś niedźwiedzia nie spotkać ;)
!

To dawaj teraz, bo miśki tera w gawrach śpią smacznie.
Piękna, ręczna robota! W czasach przemysłowego chłamu miło popatrzeć na ręczną robotę. Mają duszę takie przedmioty!
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
trzeba jeszcze przypilnować roślinki :) pewnie w lato...

dziekuje :) fajnie że ludzie doceniacie ;) mało kiedy mogę się nasłuchać takich rzeczy ;)

masz fotki tych woblerów ????
<peace>

znalazłem drania.jakością nie powala,no ale był pierwszym podejściem do tematu



pozdro!
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Fajna zajawka:yeahh: Dawaj Lizard ***nij jeszcze jakiś tutorial z roboty takich rzeczy.
 

Arioch

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
256
Buchów
3
trzeba jeszcze przypilnować roślinki :) pewnie w lato...

dziekuje :) fajnie że ludzie doceniacie ;) mało kiedy mogę się nasłuchać takich rzeczy ;)



znalazłem drania.jakością nie powala,no ale był pierwszym podejściem do tematu



pozdro!

Błyskotek w pudełku nigdy nie za wiele a szczególnie takich samoróbek pozd
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
nożyk kozak ;) doskonałość może być bardzo opłacalna ;)
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Cos mozna u Ciebie zamowic? Moze jakies fajne dildo dla kobity bym wzial :)
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Lizard...bardzo fajne hobby masz.Ja z kolei swojego czasu troszkę popróbowałem kucia.Fajna sprawa jak ma się gdzie i co.Stali wszędzie do oporu,ale rękojeści nie lakieruj.Dobrze dojedź papierami a potem olej.Dużo lepszy efekt i się nie wyciera.Filmy Tyrollskiego pewnie widziałeś...ma trochę fajnych tematów.Jak nie widziałeś to zerknij.Na moje to czołowy knifemaker.Piękne rzeczy robi...
 

Lizard

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 17, 2009
Postów
1,688
Buchów
1,296
Odznaki
2
Fajna zajawka:yeahh: Dawaj Lizard ***nij jeszcze jakiś tutorial z roboty takich rzeczy.

wedle życzenia ;)

***ne i to nie jeden...

Błyskotek w pudełku nigdy nie za wiele a szczególnie takich samoróbek pozd

dokładnie :) i jaka satysfakcja że działa tak jak powinno..

nożyk kozak ;) doskonałość może być bardzo opłacalna ;)

dziękuje :) i zgodze się z Tobą.lepiej zawsze polegać na swoim

Cos mozna u Ciebie zamowic? Moze jakies fajne dildo dla kobity bym wzial :)

zaskoczyłeś mnie :D

Nie ma problemu ;) mogę na zamówienia robić noże i inne wyroby.myślę,że wielu ludzi z forum nie pogardziłoby nożem stworzonym specjalnie dla niego z drewna jakie sobie zażyczy,z wypalonym czymś itp.

Nie wiem czy pisałeś na serio ale jeśli tak,to mogę i dildo stworzyć.w sumie kiedyś nawet o tym myślałem ale nigdy się za to nie zabrałem

Lizard...bardzo fajne hobby masz.Ja z kolei swojego czasu troszkę popróbowałem kucia.Fajna sprawa jak ma się gdzie i co.Stali wszędzie do oporu,ale rękojeści nie lakieruj.Dobrze dojedź papierami a potem olej.Dużo lepszy efekt i się nie wyciera.Filmy Tyrollskiego pewnie widziałeś...ma trochę fajnych tematów.Jak nie widziałeś to zerknij.Na moje to czołowy knifemaker.Piękne rzeczy robi...

zgodzę się z Tobą pod każdym względem ;)

niestety funduszu zabrakło do oleju i musiałem pocisnąć po taniości...tak wyszło.zazwyczaj postarałbym się bardziej ale brakowało czasu i hajsu
Równiesz podziwiam Twoje hobby!zawsze chciałem zabrać sie za kucie ale nie miałem możliwości.może kiedyś...mam nadzieję.Tyrollskiego podziwiam od dłuższego czasu i tak jak mówisz,ślinka cieknie na jego wyroby.coś pięknego...
jeśli kiedyś choć na trochę zbliżę się do jego poziomu to będę szczęśliwym człowiekiem :)

a Johna Neeman'a widziałeś? również tworzy bardzo fajne rzeczy.jeśli kiedyś będzie mnie stać to na bank kupie jeden z jego noży!


szkoda tylko że taki nożyk jak wyżej jest bodajże coś koło 500 zł ;) ,no ale wart swojej ceny

Moja Kobieta zajmuje się takimi rzeczami.a raczej ostatnio chwyciła LUTOWNICE i za pierwszym jej wyszło...
ma talent do rysowania,wiec i to jej nieźle wychodzi ;) jestem dumy... :D

jeszcze w trakcie pracy -



pozdro!
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół