nasiona marihuany

Gibraltar i Smoleńsk

Wyszukiwarka Forumowa:

Gerwaz

Active member
Rejestracja
Lis 12, 2015
Postów
27
Buchów
0
Polska zawsze była swoistym kozłem ofiarnym,to wszystko dowodzi że tak naprawdę nic sie nie zmienia.Wciskanie nam kitu że żyjemy w wolnym świecie jest poprostu kpiną :lol3: No ale cóż trza se radzić<coolpalacz>
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Polska zawsze była swoistym kozłem ofiarnym,to wszystko dowodzi że tak naprawdę nic sie nie zmienia.Wciskanie nam kitu że żyjemy w wolnym świecie jest poprostu kpiną :lol3: No ale cóż trza se radzić
Jak ,to mówią "DEMOKRACJA"nie istnieje no może2/10 tego co powinna
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
tylko sila mozna pozbyc sie k*** z naszego pieknego kraju , ale ludzie dalej malo wiedza ,edukacja tez kuleje , jak narazie marne szanse na pobudke
 

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
Na moje to trochę za późno na takie działania ponieważ na 1000% skubańce dobrze się poukrywali(jar-muły) w społeczeństwie.Ciężko było by cokolwiek poradzić.
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
na islandi dali rade z zydami to i w Polsce damy rade ,tylko zazwyczaj polak dla polaka pies a islandczyk dla islanczyka friend
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Po "katastrofie" Smoleńskiej PO i spółka dorwała się do władzy, przez 8 lat nie robili nic tylko wyprzedawali wszystko co się dało, wyprowadzili z naszego kraju tyle kasy, że głowa mała. Na dotacjach z unii też mocno maglowali. Wniosek nasuwa się sam.

Jeżeli to był zamach to na pewno nie maczał w tym placów Putin, zachodnie "mocarstwa" miały w tym ogromny interes.

Teraz Kaczor powinien spiąć du*ę i powsadzać za kraty śmietankę która rządziła przez te 8 lat.
 

rodzyniarz

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
84
Buchów
0
ANEKS 13 DO RAPORTU O LIKWIDACJI WSI - (lista obecnej agentury czyli po 1991 roku wsród dziennikarzy, polityków, księzy itd. oraz ich przekrętów) Nie wiem czy slyszeliście o nim. Do dziś jest ściśle tajny. Prezydent Lech Kaczyński wachał się (prawdopodobnie ze strachu) czy ujawnić ten raport dla opini publicznej. A prawdopodbnie chciał go użyc jako karty przetargowej w zbliżających się wyborach. Wokol tego raportu wybuchlo wiele dziwnych skandali nawet na etapie zanim został ukończony. Budził ogromne zaintersowanie agentów WSI. Wielu ludzi zeznających przed komisją ds. Weryfikacji popełnilo samobójstwo, kilka osób zgineło w dziwnych okolicznościach.
Powiedzmy sobie jasno. Lech Kaczyński był słabym prezydentem który za kilka miesiecy przegrał by wybory... Jaki cel miałby putin żeby zabić go na swoim terenie ? Natomiast Polskie słuzby mialy cel - bo opublikowanie aneksu do raportu o WSI wywróciłoby polską scene polityczno-medialną do góry nogami. (Swoją drogą ciekawe co tam ku**a bylo w tym raporcie ?) Więc ja osobiście Rosji nie podejrzewam o zamach, bo celu raczej nie mieli w tym.
A poza tym czy to wogóle był zamach bo od tego trzeba zacząć
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Wszyscy prezydenci byli ch***wi, tylko Kwaśniewskiego uwaza sie za dobrego przy wódce :)
 
P

pozitiv

Guest
Wszyscy prezydenci byli ch***wi, tylko Kwaśniewskiego uwaza sie za dobrego przy wódce :)

daj mi mozliwosc edycji podpisu pod nickiem bo mi ustawiles chyba 2 lata nie zmieniany i kurz już jest duży pajęczyna itp

---------- Post Zaktualizowany 00:45 ---------- Data pierwszego postu 00:43 ----------

btw. z prezydentów to dla mnie jan III sobieski był dobry i kazimierz wielki co budował...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół