nasiona marihuany

Dwa pytania o IP i zamawianie przez internet

Wyszukiwarka Forumowa:

padree

Sruuuuuuuuuuuu....
Weteran
Rejestracja
Paź 10, 2010
Postów
1,185
Buchów
2
Nie ćpie bo jeszcze nie mam a na ulicy nie kupiłem i nigdy nie kupie, [mój cel to maria medyczna] dlatego jestem jeszcze ''normalny'' a poprostu dużo czytam bo lubie i przy okazji zmieniających się czasów i obyczajów Policji gdzie dostosowują swoje działania operacyjne dowiedziałem się z innego forum od pracownika sklepu że miał wizytę sztywnych panów, który to pracownik z apelem przestrzegł że przesyłki są kontolowane jaki sporadycznie można się spodziewać od tak wizyty w celu zwykłej rozmowy [wpuścisz do domu lub nie, wnioski pozostawisz policji] z której to na 10 takich wizyt odkrywają jedną uprawę, nie mam powodu nie wierzyć temu który opisał to wszystko na konkurencyjnym forum. Więc jak chcesz żyj wg. starych zasad pamietając przynajmniej że tak jak ja to i policja się ciągle edukuje i szuka słabych punktów, biorąc to że sklepy zaczeły schodzić do poddziemia likwidując sklepy stacjonarne co oczywiście policja nie okrzyknie jako zwyciestwo tylko zmieni działania operacyjne. Pozdrawiam.

To się zastanów, czy Ci "sztywni panowie" będą się pier***ić w dochodzenie, aby złapać dzieciaka, który ma zamiar robić... No właśnie? Jaki masz cel? Wtedy pogadamy
 

A lonely Wolf

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2019
Postów
47
Buchów
13
Wiem co masz na mysli i pewnie i masz racje, tyle ze nie wiadomo czy nie wyrosnie zemnie Eskobar, jesli tak to trzeba sobie wyrabiac dobre nawyki.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Jak masz wątpliwości to kupuj za gotówkę w sklepach stacjonarnych i nie będzie żadnych śladów elektronicznych.
 

Forteca

Błyskotliwy
Rejestracja
Kwi 21, 2018
Postów
532
Buchów
54
Nie ćpie bo jeszcze nie mam a na ulicy nie kupiłem i nigdy nie kupie, [mój cel to maria medyczna] dlatego jestem jeszcze ''normalny'' a poprostu dużo czytam bo lubie i przy okazji zmieniających się czasów i obyczajów Policji gdzie dostosowują swoje działania operacyjne dowiedziałem się z innego forum od pracownika sklepu że miał wizytę sztywnych panów, który to pracownik z apelem przestrzegł że przesyłki są kontolowane jaki sporadycznie można się spodziewać od tak wizyty w celu zwykłej rozmowy [wpuścisz do domu lub nie, wnioski pozostawisz policji] z której to na 10 takich wizyt odkrywają jedną uprawę, nie mam powodu nie wierzyć temu który opisał to wszystko na konkurencyjnym forum. Więc jak chcesz żyj wg. starych zasad pamietając przynajmniej że tak jak ja to i policja się ciągle edukuje i szuka słabych punktów, biorąc to że sklepy zaczeły schodzić do poddziemia likwidując sklepy stacjonarne co oczywiście policja nie okrzyknie jako zwyciestwo tylko zmieni działania operacyjne. Pozdrawiam.

Trochę logiki w tym jest, jeśli chcesz kupować nasiona, a się obawiasz Polskich sklepów co nie jest to głupim pomysłem bo tylko głupek się niczego nie boi to kupuj z zagranicy, bo nasze sklepy to i tak maja tyle na stanie co kot napłakał w większości przypadków tylko wirtualnie, słuchaj własnego rozsądku jaki on by nie był jest lepszy niż debata publiczna.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół