nasiona marihuany

Ta sama odmiana, 1 automat kwitnie, 4 nie :)

Wyszukiwarka Forumowa:

CzłowiekSkurwiel

Active member
Rejestracja
Mar 29, 2015
Postów
33
Buchów
0
Siemaneczko Panowie :smokee:

Ogólnie na pełnym luzie obserwuje co się dzieje z moim automatami. Otóż zaczął się piąty tydzień, jeden z automatów kwitnie w najlepsze a reszta nie :pl: Wszystkie to ta sama odmiana, lana tymi samymi nawozami z AN PH perfekt.
Jeśli 1 kwitnie a reszta nie, to ja nie robię nic źle bo wszystkie traktowane są tak samo.
Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim? Odmiana to Auto AK.
Sorry jeśli wrzuciłem temat nie tam gdzie trzeba ale nie potrafiłem znaleźć odpowiedniego miejsca dla niego.
Zdarzyło się komuś coś podobnego kiedyś?
Pozdrawiam :joker:
 

zlotnik

Well-known member
Rejestracja
Lip 24, 2015
Postów
167
Buchów
1
Myśle ze forumowicze bardziej by pomogli jak byś wrzucił kilka zdjec
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Myśle ze forumowicze bardziej by pomogli jak byś wrzucił kilka zdjec


A co, nie wiadomo jak wygląda niekwitnący krzak ? lol


Jak nie kwitnie po 5tyg. to nie automat i tyle, nie ma co pier***ić farmazonów. Było ostatnio pare reklamacji AK47 AF, bodajże od taniesianie.pl. Chcesz, żeby zakwitło to przestaw mu światło 12/12 i tyle w temacie.
 

CzłowiekSkurwiel

Active member
Rejestracja
Mar 29, 2015
Postów
33
Buchów
0
Jutro przełączam w takim razie, dziękuje Ci Cerber!
Teraz tylko pytanie, co się stanie z tym już kwitnącym auto jeśli te 4 to normalne... Przestanie kwitnąć gdy zmienie fotoperiod na 12/12 ? Miał ktoś do czynienia z taką sytuacją?
Jedno jest pewne, od jakiegoś grubszego czasu "jadę z tym światem :harvest: ", zawsze growingowałem normalne i było pięknie super cacy. Pierwsza przygoda z autofloweringiem i taka wredna gała :)
Pozdro 666 Panowie :joker:
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Nic złego się nie stanie, przestawiaj jak najszybciej bo Ci sezonówki zjedza tego Afa :d
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół