nasiona marihuany

Cubensis Pensacola - mini dawka 1.1g

Wyszukiwarka Forumowa:

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
1 TR a będzie ich więcej.

Na szalę poszła 1.1g Cubensis Pensacola dawka mała bo miało być rekreacyjnie a nie mistycznie.
Smak niezły jak na cubensis ale to przez szybkie suszenie w szuszarce do grzybów. Zarzucone na sucho, pusty żołądek popite herbatką z cytryną.

1 oznaki po jakiś 15 minutach potem ustąpiły aby wejść po około godzinie. Spodziewałem się znacznie mniejszej mocy po 1.1g a tu bęc. Zacząłem sobie przeglądać internety a obrazy i kolory robiły się coraz bardziej przestrzenne i kolorowe. Szkoda marnować czasu na kompa więc poszedłem z psem na spacer, zimno jak cholera a ja z ogromnym bananem na twarzy spacerowałem w odludnym miejscu na wszelki wypadek. Wszystko mnie absorbowało, trawka kamyczki chmury drzewa wszystko przejaskrawione i przyjemne. Samo chodzenie sprawiało przyjemność. Efekt poszerzenia fonii masakryczny, zdawało się że słyszałem co mówią ludzie w oddali. Wróciłem do domu bo jednak zimna nie da się oszukać fazą, chwyciłem za fona i słowotok do kumpla, nieprzerwany oddechem słowotok. Pensacola w takich ilościach można by powiedzieć jest absolutnie towarzyskim grzybem.
W głowie chwilami się kotłowało, kształty falowały a ziemia oddychała ale nic strasznego wszystko nadal było bardzo pozytywne.

Szczerze bałbym się zarzucić więcej niż 3g odcięcie wizji :).


Kolejne 3 TR już niedługo.
 

Kai Greene

小賈姬 十面埋&
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
1,031
Buchów
7
Jak czytam takie TripReporty to az sie chce zarzucić grzyby. Może kiedyś...


Czekam na kolejne!
 
G

GoldenTeacher

Guest
Ile Cie trzymalo? Jak u Was jest z zaśnieciem nawet po takich dawkach?
Ja przez najblizsze 5h po zarzuceniu nie moge zasnac.
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Nie biorąc pod uwagę czas ładowania to z 5h mogło być. Z tego 1,5h to był szczyt i schodzi ale nie ma co się sugerować bo każdy inaczej zareaguje. Ze snem to różnie bo jak zamkniesz oczy i masz pokaz fraktali i kolorów to nie chcesz spać tylko chłoniesz to co widzisz ale czasem to wymęczy i w kimono:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół