nasiona marihuany

Dobry dziad

Wyszukiwarka Forumowa:

Gerwaz

Active member
Rejestracja
Lis 12, 2015
Postów
27
Buchów
0
Na wstępie chciałbym dodać że nie jestem żadnym ćpunkiem, po porostu jak każdy próbowało się tego i owego.
W naszych stronach na fetke mówimy dziadek.
Zapach śledzia,mi się zawsze kojarzy z tuszem od długopisu.Zawsze jak ktoś wącha to mówi że zna ten zapach.Co do samej fazy,niema żadnego kocioła ani wy***ania z butów jak po jakiś mefkach,chyba że za dużo zeżremy :freak2:Fajnie chodzi się po tym na jakieś hardokorowe spacery.Słowotok,ciągły nieprzerwany monolog.Gwarantowane 24 bez snu jednak jak ktoś potrafi można się położyć lecz sen nie przypomina snu :pl:
Po jakiś 12-13 godzinach można coś zjeść.Dobre jak mamy w planach dobrze zabalować,niestety zabawka na jedną noc,poprawianie o 5 rano to już przesada.Spoko sie miesza z buchem,następuje efekt zmieszania faz.Dobrze jest też zapalić na zwałce.Ogólnie polecam jak ma się jakoś pewność,dwa węże w złotku często niewiele mają wspólnego z anfetaminą Wszystko z głową
 
N

Nitrofit

Guest
Wszystko tak ładnie opisałeś jakby amfa to było coś wspaniałego. Pewnie jesteś jeszcze młody i głupi i wydaje Ci się to fajne. Próbowałem w życiu parę razy władka i nikomu nie polecam. Na zwale strach spojrzeć w lustro bo człowiek wygląda jak plastikowy manekin- bez życia. pie**ol to gówno! Lepiej strzelić parę browców i zapalić blanta, przynajmniej jesteś Sobą a na drugi dzień czujesz się jak młody Bóg.
Ogarnij się i nie wciągaj ścierwa!
 

Jano

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2015
Postów
74
Buchów
0
Sam wkoncu zrozumie, ze proszki to hujowstwo, miejmy nadzieje, ze zrobi to zanim sie konkretnie uzalezni... Ja to samo gadalem "nie jestem cpunem przeciez to raz na jakis czas" az wkoncu pojolem, ze sie w***alem... Dzieki wodce dalem rade skonczyc z tym a teraz juz prawie nie pije alkoholu, tylko naturalnie :spalony:
A i pisales cos o mefkach - w Polsce nie ma mefedronu juz 3-4 lata bo byla delegalizacja w 2010 i ludzie gonią dopami po ulicach bo kto bedzie rozkminial i sb przypal robil nielegalami. Mialem z rok temu okazje byc poczestowany "mefedronem" no i bylo to 3mmc... 3 lata temu ogarnalem prawdziwy mefedron 120/g
ale to byl mefedron !!Kiedys rozbawila mnie akcja, typ mowi "od***any mefedron mamy, chcesz sprobowac?" no to ch*j mowie posyp, jak zobaczylem ile usypal to podziekowalem, wiedzialem ze to nie mefa bo typ posypal sb chyba z 0.3g a mefa wypie****a wchuj z kapci przy 60-70 mg :pl: wdupcyl to i mial "blogostan" zero spida czyli 3mmc(metafedron) lub 3cmc(metaklefedron) bo te substancje odzialywuja tylko na serotonine (euforia) a nie jak mefa wypie**** dopaminowy + serotonina. Chlopaki nie bierta zadnych proszkow bo to chujostwo.
 
P

Pizdaczek

Guest
dlatego uważam że nie wszystkie dragi w ogóle powinny istnieć.
i jeszcze nazewnictwo hahahahaha "Władzio", "dziadzio"... no ku**a u mnie na to się mówi ścierwo, proch, syf albo 'baba'.
ale władzio mnie roz***ał :D
 
U

Usunięty 59382

Guest
to złooooo niebieski/biały/żółty/pomaranczowy/czerwony/brzaowy/rozowy sypki w grudach czy w kulce jeden ch*j skoro to zło :D
od razu przypomina mi sie film ,,że życie ma sens,, bla bli blu bla bla bla a oczy wielkie!!!NIE POLECAM
 

deez nuts

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 11, 2010
Postów
633
Buchów
404
My, na spida mowimy szczur :p lepiej tego chyba okreslic sie nie da
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół