nasiona marihuany

Medyczna marihuana. Nie „czy”, lecz „kiedy”? - Piotr "Liroy" Marzec

Wyszukiwarka Forumowa:

420thecure

Member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
12
Buchów
0
Wydaje mi się, że wybrałem dobry dział. Nie chcę wstawiać linków, lecz polecam wszystkim do zapoznania się z artykułem na stronie niepełnosprawni.pl o takiej samej nazwie, jak w tytule. Link można znaleźć na facebookowym profilu Liroya lub Wolnych Konopii. Wydaje mi się, że wreszcie my, ludzie chorzy mamy w rządzie kogoś, kto doskonale potrafi wyjaśnić naszą sytuację, co wynika z wielu jego wypowiedzi, między innymi tych z artykułu. Podkreśla on, że legalizacja MM to dla niego sprawa priorytetowa, co bardzo mnie cieszy. Super że wreszcie ktoś krzyczy, że to już nie jest sprawa światopoglądowa, lecz sprawa niecierpiąca zwłoki, od której zależy zdrowie i życie MILIONÓW osób (mimo że wielu dalej tego nie rozumie!!). Chociaż i tak uważam, że rekreacyjna MJ również dawno powinna być dozwolona choćby ze względu na prawo człowieka do wolności. Zapraszam do śledzenia sprawy. Pozdro !
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
Hehe, poniosło mnie nieco ;). Dzięki gościu, że głosisz nam dobrą nowinę. Też myśle, że to kwestia czasu. Z pozdrowieniami.
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
Nawet jak bedzie dostepna medyczna MJ to aby ja dostac bedziesz musial posiadac raka dzieki ktoremu na dniach wykitujesz albo inna chorobe gdzie i tak marne szanse beda ze sie wylizesz :p zwykly Kowalski z astmą czy innymi dolegliwościami raczej nie dostanie :p no chyba ze masz dziecko powaznie chore ( odpukac i nikomu tego nie zycze oczywiscie ) to mozesz dostac ale to tez kryteria odpowiednie bedzie musial spelnic
, Wiec jesli chodzi o mnie to zbytnio bym sie na tą akcje nie nakręcał bo jeszcze dlugo potrwa zanim ciemnogrod opóści Polandię :p
 

420thecure

Member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
12
Buchów
0
Jak zalegalizuja to na czym bedziecie zarabiac.
jaja sobie robisz? najgłupszy argument jaki w życiu słyszałem. Myślisz że jak będzie legalna to się sama wychoduje? pozdrawiam wszystkich growerów!
no w 2050.
aż tyle nie, nawet w strainhunters było mówione, że legalizacja na świecie (oczywiście myślę że nie chodziło tutaj o takie państa jak Korea płn. na przykład, ostatnio słyszałem że jakiś koreański raper, który zajarał sobie w stanach, dostał wyrok kilku miesięcy po powrocie!!!! koniec świata) to kwestia 10-15 lat. Chłopaki mówili, że gdy to nastąpi, dzięki ich wędrówkom będziemy mogli od razu zacząć krzyżować odmiany do których normalnie nie byłoby dostępu. Życzę im jak najlepiej!
Nawet jak bedzie dostepna medyczna MJ to aby ja dostac bedziesz musial posiadac raka dzieki ktoremu na dniach wykitujesz albo inna chorobe gdzie i tak marne szanse beda ze sie wylizesz :p zwykly Kowalski z astmą czy innymi dolegliwościami raczej nie dostanie :p no chyba ze masz dziecko powaznie chore ( odpukac i nikomu tego nie zycze oczywiscie ) to mozesz dostac ale to tez kryteria odpowiednie bedzie musial spelnic , Wiec jesli chodzi o mnie to zbytnio bym sie na tą akcje nie nakręcał bo jeszcze dlugo potrwa zanim ciemnogrod opóści Polandię :p
W projekcie ustawy (wyżej masz link) bardzo mądrze rozwiązano ten problem. Kwestia dostępu danego pacjenta do MM zależy od lekarza, a nie od urzędnika. Jak trafisz na ignoranta który będzie chciał ci wypisać same prochy, a na roślinę się nie zgadza, to lecisz do innego! Konopie są tak uniwersalne, że szufladkowanie nie ma sensu. Jeśli komuś to pomaga, to nie można mu tego zabraniać. A może lepiej mu powiedzieć, żeby jarał fajki i przyszedł z rakiem za 15 lat. No proszę! Co do wyjazdu, to muszę się zgodzić. Jeśli tylko masz możliwość, to pozostanie w polsce i czekanie na zbawienie może po kilku latach z chorobą przynieść okropne skutki. Nawet jeśli nie jesteś chory i polskie prawo cię krzywdzi masz prawo wyjechać. Pamiętajcie tylko by nie zapominać o polskich braciakach, czy też tych z innych krajów. Wspierajcie ich projetky i eventy. Nie wstydźmy się o to walczyć. Pozdrawiam !!!
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
(oczywiście myślę że nie chodziło tutaj o takie państa jak Korea płn.
No o takie państwa jak Korea Płn napewno nie chodziło, bo w Korei Płn zielsko jest zalegalizowane od bardzo dawna;) nie jest ono tam scigane i ileś tam krzaków mozna w swoim komunistycznym ogródku mieć.:freak:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
jaja sobie robisz? najgłupszy argument jaki w życiu słyszałem. Myślisz że jak będzie legalna to się sama wychoduje?

Legalne dla growera znaczy tyle, ze za kwartal bedzie taka konkurencja na rynku, ze jak myslisz, ze uda ci sie zarobic na uprawie ziola, to rownie dobrze uda ci sie z owsem, pszenica czy burakiem pastewnym - sadz cokolwiek. Cena ziola jest jaka jest, bo w tej chwili to nielegalny produkt.
 
Ostatnia edycja:
T

THE Unknown

Guest
jaja sobie robisz? najgłupszy argument jaki w życiu słyszałem. Myślisz że jak będzie legalna to się sama wychoduje? pozdrawiam wszystkich growerów!

Cena jest zalezna od ilosci towaru na rynku, opuszczalem zajecia ale krzywa popytu i podazy wypada znac, aha, i dzieki za pozdrowienia
 

420thecure

Member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
12
Buchów
0
No o takie państwa jak Korea Płn napewno nie chodziło, bo w Korei Płn zielsko jest zalegalizowane od bardzo dawna;) nie jest ono tam scigane i ileś tam krzaków mozna w swoim komunistycznym ogródku mieć.:freak:
ooops,fail. Crown J - SOUTH korean rapper. Skojarzyło mi się z north bo tam wszystko jest zbanowane, mój błąd!
Legalne dla growera znaczy tyle, ze za kwartal bedzie taka konkurencja na rynku, ze jak myslisz, ze uda ci sie zarobic na uprawie ziola, to rownie dobrze uda ci sie z owsem, pszenica czy burakiem pastewnym - sadz cokolwiek. Cena ziola jest jaka jest, bo w tej chwili to nielegalny produkt.
Wiadomo że cena po legalizacji spadnie (chociaż z drugiej strony - holadnia - tak wiem tam nie jest legalna, cena rzadko schodzi poniżej 6-7Euro za najtańszą sztukę).Moim zdaniem bezpieczeństwo>zarobki, ale jak to się mówi punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Większa dostępność, brak świństw. Przedsiębiorczy grower otwiera lokalnego kofika, inwestuje w halę i jazda. Amatorzy do lamusa, albo jedynie na własny użytek.
Cena jest zalezna od ilosci towaru na rynku, opuszczalem zajecia ale krzywa popytu i podazy wypada znac, aha, i dzieki za pozdrowienia
po prostu odebrałem wcześniejszy post jako popieranie czarnego rynku i spleśniałego towaru z wilgotnej piwnicy, albo że growerzy nic innego nie potrafią
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół