nasiona marihuany

Medyczna marihuana. Nie „czy”, lecz „kiedy”? - Piotr "Liroy" Marzec

Wyszukiwarka Forumowa:
N

Nik Fiend

Guest
Świeżego to jeszcze boli jak mu z Masą wytknelismy że nie ma pojecia na temet ziola, co udowodnil w jednym temacie jak jakis koleś wrzucil zdjęcie suszu z out-a i pytal co to jest.... Od tej pory permanentnie mści się na Masie , teraz widzę , że nadal czuje zraze do mnie, ech Od przedszkola do Opola.

Autor, temat który założyłeś jest strasznie męczący dla ludzi ktorzy maja doskonale pojęcie na temat legalizacji i czym to pachnie, jeżeli liczysz, że wejdziesz w dyskusje z innymi świeżymi w temacie, to się grubo mylisz, bo jak mówiłem bardzo to drażni tych kotow co mocno stąpaja po tej ziemi, dlatego nie pozwolą ci na rozwijanie zbędnego i dawno przerobionego tematu. Takie jest moje zdanie, i dlatego wyczuwam Muke. Narazie jesteś mysz, za chwile bedziesz truchło.

P.s. Powoli sie schodzą...
 

420thecure

Member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
12
Buchów
0
Teraz rozumiem o co ci chodzi. Fakt faktem, jak ktoś cały czas nawija o tym samym staje się to nudne i męczące. Dzięki wszystkim za odpowiedzi, poukładam sobie to wszystko w głowie.
Narazie jesteś mysz, za chwile bedziesz truchło.

P.s. Powoli sie schodzą...
Może byś wystraszył jakiegoś 12 latka :p Niemniej pozdrawiam !<peace>
 

Dragon

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 3, 2012
Postów
1,218
Buchów
1,558
Teraz to jest pie****enie o szopenie. Jak pozwolą medycznie ściągać bez zbędnego pie****enia zioło z holandi tylko na receptę to wtedy zaraz bedzie krzyk ,po co z holi jak można z polszy mieć susz albo olej rso itd. Na to trzeba czasu i mądrych ludzi tam w sejmie co zależy im na dobrym samopoczuciu społeczeństwa że ma dostęp do takiej a nie owakiej metody leczenia sie z bardzo dużej liczby chorob
. 420 widać dobrze chcę ale tu sie krzaki pokazuje a nie pie****i temat walkowany kilka razy.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół