nasiona marihuany

Medyczna marihuana. Nie „czy”, lecz „kiedy”? - Piotr "Liroy" Marzec

Wyszukiwarka Forumowa:

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Legalne dla growera znaczy tyle, ze za kwartal bedzie taka konkurencja na rynku, ze jak myslisz, ze uda ci sie zarobic na uprawie ziola, to rownie dobrze uda ci sie z owsem, pszenica czy burakiem pastewnym - sadz cokolwiek. Cena ziola jest jaka jest, bo w tej chwili to nielegalny produkt.
patrząc na rynek holenderski gdzie zioło jest legalne a patrząc na rynki w innych krajach gdzie zioło jest nielegalne, ceny są bardzo podobne.
BAAA, powiem wiecej w Nederlandach gdzie za gram rozreklamowanego wszech i wobec haze trzeba zapłacić 14-15E, w innych krajach masz dużo więcej równie dobrego towaru za taką cene.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Przypomnij mi od kiedy w NL mozna na legalu uprawiac na handel.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Legalny produkt to taki, ktory mozna legalnie produkowac i sprzedawac. To, ze wladze NL przymykaja oko na istnienie coffe shopow nie powoduje, ze ziolo jest tam legalne. Gdyby bylo, to moglbys je produkowac i zaopatrywac sprzedawcow, a nie mozesz, w razie wtopy idziesz siedziec tak jak wszedzie indziej. Dalej czarny rynek dyktuje cene, tak jak wszedzie.
 
N

Nik Fiend

Guest
A co mi tam, trzeba młodym oczy pootwierać... Zioło musi zostać nielegalne , inaczej ci z dużym kapitałem położą łape, produkt będzie gorszy od domowych wyrobów. Taki materiał od Volvo nigdy nie będzie takiej jakości jak od pasjonatów którym zależy na najwyższej jakości. Jeszcze raz trzeba powiedzieć , że powinno nam zależeć tylko na depenalizacji, co by trzymało komercje nieco dalej od tematu ( chociaż to i tak niemożliwe ) Wszyscy którzy mocno działają w temacie legalizacji maja na celu duży biznes, a nie dobro jednostki, każdy który ma troche pomyślunku doskonale o tym wie. Wszycy ludzie którzy poklaskują takim panom jak autor tematu mierzą strzelbą w swoje kolano. Chodzicie na marsze , wykrzykujecie S.P.Zalegalizować.... wyruchaja was ci którzy mają hajs, a w temacie uprawy nic nie wiedzą - stanie się tak , że zatrudnią cię przy uprawie za najniższą krajówke, a sami będą tylko giełde obserwować. Amatorzy do lamusa ? ch. ci w du. Nic nie podpisujcie , nie zrzeszajcie się w żadnych projektach legalizacyjnych ! Jak będzie tak jak teraz , to w końcu sądy tego nie przerobią i dojdzie do depenalizacji, która już ma miejsce, ale jeszcze nie na takim poziomie o który nam chodzi. Nie dajcie się zrobić w chu*a. Nigdy nie podpisze !
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Jak na razie tylko jeden kraj ma w pełni legalną marihuane, urugwaj. Mi by pasowało jakby w PL bylo tak jak w Czechach, powiedzmy 5 krzaków full legal, 15g przy sobie, zakaz sprzedaży, odsprzedawania itp.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
A co mi tam, trzeba młodym oczy pootwierać... Zioło musi zostać nielegalne , inaczej ci z dużym kapitałem położą łape, produkt będzie gorszy od domowych wyrobów. Taki materiał od Volvo nigdy nie będzie takiej jakości jak od pasjonatów którym zależy na najwyższej jakości. Jeszcze raz trzeba powiedzieć , że powinno nam zależeć tylko na depenalizacji, co by trzymało komercje nieco dalej od tematu ( chociaż to i tak niemożliwe ) Wszyscy którzy mocno działają w temacie legalizacji maja na celu duży biznes, a nie dobro jednostki, każdy który ma troche pomyślunku doskonale o tym wie. Wszycy ludzie którzy poklaskują takim panom jak autor tematu mierzą strzelbą w swoje kolano. Chodzicie na marsze , wykrzykujecie S.P.Zalegalizować.... wyruchaja was ci którzy mają hajs, a w temacie uprawy nic nie wiedzą - stanie się tak , że zatrudnią cię przy uprawie za najniższą krajówke, a sami będą tylko giełde obserwować. Amatorzy do lamusa ? ch. ci w du. Nic nie podpisujcie , nie zrzeszajcie się w żadnych projektach legalizacyjnych ! Jak będzie tak jak teraz , to w końcu sądy tego nie przerobią i dojdzie do depenalizacji, która już ma miejsce, ale jeszcze nie na takim poziomie o który nam chodzi. Nie dajcie się zrobić w chu*a. Nigdy nie podpisze !

Stary w polsce nie będzie pełnej legalizacji, napewno nie w najblizszych dwóch dekadach, moze medyczna zostanie kiedys dopuszczona, ale wciaż nie będzie to legalizacja dla wszystkich.
Chociaż przypuszczam ze gdyby medyk został zalegalizowany to lekarze zacierali by raczki na łapówki;)
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Chociaż przypuszczam ze gdyby medyk został zalegalizowany to lekarze zacierali by raczki na łapówki

W tym cały sens, byłoby tak na pewno. Jeżeli od lekarza tylko by to zależało, ludzie by chodzili od doktora do doktora aż któryś by przepisał.
Oczywiście mowa o tych którzy chcieli by palić rekreacyjnie, a nie mieli by jak.
Najgorszy przypadek, jakby ktoś na prawdę potrzebował, a lekarz nie chciał by przepisać ( albo liczył na $ ).
 
E

Elear

Guest
taka ciekawostka...wlasnie dlatego California odrzucila legal (growerzy z Humboldt wiedzieli co robia :D)
 

420thecure

Member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
12
Buchów
0
A co mi tam, trzeba młodym oczy pootwierać... Zioło musi zostać nielegalne , inaczej ci z dużym kapitałem położą łape, produkt będzie gorszy od domowych wyrobów. Taki materiał od Volvo nigdy nie będzie takiej jakości jak od pasjonatów którym zależy na najwyższej jakości. Jeszcze raz trzeba powiedzieć , że powinno nam zależeć tylko na depenalizacji, co by trzymało komercje nieco dalej od tematu ( chociaż to i tak niemożliwe ) Wszyscy którzy mocno działają w temacie legalizacji maja na celu duży biznes, a nie dobro jednostki, każdy który ma troche pomyślunku doskonale o tym wie. Wszycy ludzie którzy poklaskują takim panom jak autor tematu mierzą strzelbą w swoje kolano. Chodzicie na marsze , wykrzykujecie S.P.Zalegalizować.... wyruchaja was ci którzy mają hajs, a w temacie uprawy nic nie wiedzą - stanie się tak , że zatrudnią cię przy uprawie za najniższą krajówke, a sami będą tylko giełde obserwować. Amatorzy do lamusa ? ch. ci w du. Nic nie podpisujcie , nie zrzeszajcie się w żadnych projektach legalizacyjnych ! Jak będzie tak jak teraz , to w końcu sądy tego nie przerobią i dojdzie do depenalizacji, która już ma miejsce, ale jeszcze nie na takim poziomie o który nam chodzi. Nie dajcie się zrobić w chu*a. Nigdy nie podpisze !
Jeśli tak stawiasz sprawę to potrzebna jest nie tylko pełna depenalizacja oraz dekryminalizacja ale też WOLNY RYNEK !!!. Inaczej państwo i tak zacznie wszystko przejmować. Chorzy potrzebują pomocy od ludzi z zewnątrz, a za sprzedaż bądź poczęstunek aktualnie grozi do 15 lat!! Bez marszy i innych eventów które zmienią chore nastawienie społeczeństwa które wywodzi sprzed 100 lat, z czasów amerykańskiej wojny narkotykowej. To jest właśnie demokracja, nie rządy ludu, tylko rządy większości, których media nauczyły by cieszyć się z tego co mają. Nie musisz mi od razu wsadzać chu*a w du*e napinaczu internetowy, to jest tylko dyskusja.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Cos czego wy oczekujecie nigdy nie nastapi. Tytoniu tez nie mozna uprawiac mimo tego, ze jest legalny. Potrzebne sa koncesje i pozwolenia. W przypadku ziola byloby to samo. W tych stanach USA, w ktorych ziolo mozna legalnie uprawiac i sprzedawac rowniez sa potrzebne koncesje i ogarniecie tego biznesu na pelnym legalu, to w tej chwili prawie pol milona dolarow.
Miejcie nadzieje, ze ktoregos dnia pozwola w PL uprawiac 3 czy 5 krzakow na wlasny uzytek jak w kilku innych krajach europejskich, bo na otwarcie wlasnego, legalnego biznesu konopnego nie ma najmniejszych szans. Nigdzie.
 
N

Nik Fiend

Guest
Jeszcze ci nic w dupsko nie wetkłem, licze tylko na to, że lada chwila pojdziesz do wora, czy jak to Dragon mawia - Do pieca z nim. Wrcając do legalize, Spójrz na rynek alko - tylko koncerny wytwarzają legalnie na handel, zwykły ludek nie może w domu naprodukować dobrej wodki i gonić swojego produktu na rynku ( targ ) Kim ty w ogole jesteś ? Jednym z tych prowokatorów, którzy co chwile są banowani ? Czekaj niech no starszyzna się obudzi, wróże ci kącik szast prast.
 

420thecure

Member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
12
Buchów
0
Miejcie nadzieje, ze ktoregos dnia pozwola w PL uprawiac 3 czy 5 krzakow na wlasny uzytek.
+ dopuszczenie do obrotu wyrobami konopnymi takimi jak olej RSO, nawet jeśli ten za*ebany nfz nie będzie go refundował to w końcu ludzie przejrzą na oczy i zamiast refundowanej morfiny będą woleli kupować naturalne painkillery

Jeszcze ci nic w dupsko nie wetkłem, licze tylko na to, że lada chwila pojdziesz do wora, czy jak to Dragon mawia - Do pieca z nim. Wrcając do legalize, Spójrz na rynek alko - tylko koncerny wytwarzają legalnie na handel, zwykły ludek nie może w domu naprodukować dobrej wodki i gonić swojego produktu na rynku ( targ ) Kim ty w ogole jesteś ? Jednym z tych prowokatorów, którzy co chwile są banowani ? Czekaj niech no starszyzna się obudzi, wróże ci kącik szast prast.
Nie nie jestem jednym z prowokatorów, jestem nowy na forum (ale nie w temacie) i nie wiem za co tutaj banują. Jeśli za próbę dyskusji i rozpowszechniania informacji nt. tego jak się ma sprawa z MM i MJ to napewno tego bana dostanę. Co do argumentu z wódką - wolny rynek po raz kolejny.

Jeszcze takie sprostowanie - założyłem tutaj konto w celu głoszenia dobrej nowiny, dzielenia się czymś z innymi i czerpać od nich wiedzę, szukać rozwiązań, patrzeć jak zapatrują się na to inni. Wydawało mi się że co jak co, ale zwolennicy marihuany powinni się trzymać razem i jakoś się szanować. Nie chce tutaj nikomu prawić kazań ale trochę mnie zaskoczyłeś swoim nastawieniem, od razu spinasz bez powodu.
 
Ostatnia edycja:

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
+ dopuszczenie do obrotu wyrobami konopnymi takimi jak olej RSO,
Kto zostanie dopuszczony do obracania wyrobami konopnymi?
Co do argumentu z wódką - wolny rynek po raz kolejny.
Wolny niekontrolowany rynek konopny? Przecież właśnie taki mamy. W tej chwili jest taki boom, że rynek jest po prostu za***any outdoorem i mało kto chce go kupować.

Jesteś jeszcze młody i wydaję Ci się, że wszystko jest takie łatwe i piękne. Realia szybko pokażą, że tak nie jest
 

420thecure

Member
Rejestracja
Gru 26, 2015
Postów
12
Buchów
0
Kto zostanie dopuszczony do obracania wyrobami konopnymi?Wolny niekontrolowany rynek konopny? Przecież właśnie taki mamy. W tej chwili jest taki boom, że rynek jest po prostu za***any outdoorem i mało kto chce go kupować.

Jesteś jeszcze młody i wydaję Ci się, że wszystko jest takie łatwe i piękne. Realia szybko pokażą, że tak nie jest
Chciałem powiedzieć, że ściąganie do kraju takich produktów jak olej nie powinno być ścigane, chcesz się tym leczyć, proszę bardzo.
Tak jestem jeszcze młody ale nic mi się piękne i łatwe nie wydaje. Mam taką zasadę żeby nie oceniać nikogo póki go nie poznam, bo nie wiadomo jak bardzo już dostał w du*ę od życia.
z nikiem i napalmem nie zaczynaj tylko jak coś mówią to przytakuj, kiwaj głową i się uśmiechaj :D
w przeciwnym razie cię opie****ą, zjedzą, przeżują i wyplują a do tego zniża do poziomu najniższej szmaty.
Koleś, czytam uważnie co piszą i jestem wdzięczny za każdą wypowiedź. Jeżeli ktoś chce mnie opluwać przeżuwać i wypluwać proszę bardzo, ale nie zamierzam się przed nim płaszczyć, jak mi to właśnie zasugerowałeś.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół