nasiona marihuany

Stosowanie BioBizz

Wyszukiwarka Forumowa:
M

Marklon

Guest
tak można mieszać wszystko.
Podawaj jak producent podaje.Myslę że raz w tygodniu starczy. Nie koniecznie co podlanie jak polewasz częściej niz raz na tydzień. Z bio grow trzeba tylko uważać i zmniejszyć zalecaną dawke.
to najnowasza tabela dawkowania biobizz
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Koledze zapewne chodzilo o to, ze ta tabelka jest mniej czytelna od ostatniej...
Sam musialem sie chwile zastanowic co i jak...

W ogole to dawkowanie zmienilo sie czy zmienili tylko graficzne ten harmonogram dawkowania?
 

Johnyy

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2015
Postów
148
Buchów
0
A wie ktos czy mogę dodawać boster od canny canna boost , do nawozów biobizz?
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Z tego co czytalem to canna boost nie jest organicznym nawozem/stymulatorem. Nie wiem czy jest sens mieszac mineralke z organikiem
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Jest sens mieszania organika z mineralnymi nawozami pod warunkiem ze lejesz na zmiane podlanie biobizz podlanie mineralny
 
Z

Zenon

Guest
Jest sens mieszania organika z mineralnymi nawozami pod warunkiem ze lejesz na zmiane podlanie biobizz podlanie mineralny

Nie ma najmniejszego sensu. Kwasy i tak wyniszczą florę oraz efekt może być inny do zamierzonego. Pamiętaj że efekty użycia przy organikach widać dopiero 2-3 dni po podlaniu a nie jak w przypadku mineralnych od razu.

Ziemia po prostu "żyje" bo są bakterie i inne drobnoustroje które "zapewniają" odpowiedni warunki. Przy organikach nie musisz martwić się o pH bo to co żyje zapewni mniej więćej 6-7pH a dodatkowo pełnią masę innych pożytecznych rzeczy :) Prosty przykład? Poczytaj o Czerwonym/Rudym Lesie koło Czarnobyla. Przez promieniowanie...poczytaj :)
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Nie ma najmniejszego sensu. Kwasy i tak wyniszczą florę oraz efekt może być inny do zamierzonego. Pamiętaj że efekty użycia przy organikach widać dopiero 2-3 dni po podlaniu a nie jak w przypadku mineralnych od razu.

Ziemia po prostu "żyje" bo są bakterie i inne drobnoustroje które "zapewniają" odpowiedni warunki. Przy organikach nie musisz martwić się o pH bo to co żyje zapewni mniej więćej 6-7pH a dodatkowo pełnią masę innych pożytecznych rzeczy :) Prosty przykład? Poczytaj o Czerwonym/Rudym Lesie koło Czarnobyla. Przez promieniowanie...poczytaj :)

Sam swego czasu stosowalem takie mieszanki i nie zauwazylem gorszych efektow a nawet wrecz przeciwnie bo tak jak napisałeś organiki wchodzą pozniej a mineralne od razu i daje to kopa a takiego czasem roslinie potrzeba. Nie jestem zwolennikiem chemi od dluzszego czasu raczej bazuje na naturalach nawozach kompost i obornik ale dopelniajac ten podstawowy nawoz mineralnym w fazie flo nie jeden otrzymywal dobre efekty :)
 
Ostatnia edycja:

soler

Banned
Rejestracja
Kwi 16, 2017
Postów
42
Buchów
0
Rozcieńczyłem bio grow w wodzie do spryskania roślin i sporo tego roztworu mi zostało, Jak długo moge przechowywać taki roztwór?, czy on będzie nadal dobry po mięsiącu?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół