nasiona marihuany

Stosowanie BioBizz

Wyszukiwarka Forumowa:

Gibonboy

Dr.joint
Rejestracja
Lis 23, 2015
Postów
128
Buchów
0
Siema!

Wiem że było to już wałkowane w różnych wątkach, ale chce zrobić jeden temat zbiorczy gdzie każdy sie wypowie jak stosował produkty biobizz.

1. Czy miszałeś/aś top Max z innymi produktami linii BioBizz, czy też stosowałeś/aś go osobno jak zaleca producent?

2. Czy używałeś/aś nawóz bio grow również w fazie kwitnienia jak zaleca producent?


Zapraszam do dyskusji, sam zaczynam przygodę z tymi nawozami i chciałbym sie dowiedzieć jak większość forumowiczów stosuję w/w nawozy. Pozdrawiam!
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Mieszałem top max razem z bio bloom. + czasem inne nawozy organiczne, AN- Woodo Juice , Atami BioBloombastic czy Guanokalong Bloom.
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Znajomy korzystał z pełnego set'u nawozów z BioBizz łącznie z bio heaven.

1. Podlewał miksturą w której był top max i reszta nawozów przewidzianych do stosowania w danym tygodniu.
2. Tak.

Przez cały okres uprawy nie miał problemów z niedoborami itp.
 

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Używałem biobizz-przez weg do pokazania pierwszych kwiatów leciał bio grow solo,a później miksowałem bio grow,bio bloom,alg-a-mic i top max i tak podlewałem już do końca i rośliny nie były głodne.
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Nie wiem skąd masz info żeby nie łączyć ale biobizz wręcz ZALECA łączenie wszystkich nawozów razem, jest takie info w harmonogramie odżywiania wpisz w Google a wyskoczy ci ta tabelka i na dole po prawej stronie masz przykład dawkowania w 5tygodniu.
 

Gibonboy

Dr.joint
Rejestracja
Lis 23, 2015
Postów
128
Buchów
0
Dobra zwracam honor. Na forum pisali ze producent zaleca lać top Max osobno, ale na stronie biobizz nic takiego nie znalazłem być moze tak było kiedyś
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
eLo <peace>

Bio-grow+bio-bloom+top-max tak polecił mi w sklepie koleś jak powiedziałem mu że jestem amatorem i mam w domu tylko top-maxa :) dokupiłem dwie butle i tak jak na stronie producenta podlewam a przynajmniej się staram :p bo ostatnio chyba zbyt czesto podlewałem z odżywkami przez co liście opadały powoli same ( tak to będzie powód :zjarany: )

Ok a teraz pytanko bo czasami mam wrazenie ze a moze za mało mają a moze coś tam heheh a więc załóżmy że podlewam w poniedziałek 11L doniczki na każdą wlewam 1,5L wody+biobizz to następne takie podlanie robię w poniedziałek a reszte dni samą wodą(jak sucho) czy dobrze czaje :) tak się powinno to odbywać ? :bounce:
 

Cosmo

Well-known member
Rejestracja
Mar 5, 2015
Postów
163
Buchów
0
Hmmm wg. mnie to wydaje mi sie ze musisz obserwować czego rośliny potrzebują.

1,5 litra na doniczkę i w tygodniu dolewki? Dobrze zrozumiałem?

Lejesz według tabelki ?
 

kysztamysza

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2009
Postów
487
Buchów
1
No poniekad dobrze :) z podlewaniem nie przesadzam zawsze przed podlaniem sprawdzam metodą podnies doniczke :) jak leciutka to leje ale poza poniedzialkiem kiedy dodaje odzywki leje sama wode i o to wyzej pytalem :) i dobrze piszesz trzeba obserwowac :)
 

Gibonboy

Dr.joint
Rejestracja
Lis 23, 2015
Postów
128
Buchów
0
Ja teraz podlewam co 3 dni. Na 2 podlania pożywką raz leje samą wodą. Nie widać żeby rośliny narzekały, leje według tabeli.
 

rikokabum88

Member
Rejestracja
Wrz 20, 2015
Postów
19
Buchów
0
Witam łączył ktoś może biobizz z hesi super vit?
Planuje zestaw bio grow, bio bloom, top Max i niewiem czy dodać do kompletu jeszcze ten super vit.
Jestem zielony w temacie i niechciał bym przekarmić dziewczyn.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Super vit można lać do wszystkiego, tylko zalecanej dawki nie przekraczać.
 

rikokabum88

Member
Rejestracja
Wrz 20, 2015
Postów
19
Buchów
0
W takim razie jutro ruszam po zaopatrzenie, i jak tylko skompletuje box spróbuje sił z pierwszym grow.

Pozdro.
 

THCKRYSZTAL

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2016
Postów
47
Buchów
0
<peace> Stosowałem Biobizza przeszło 2 lata. Z Bio Heaven wszystko było ok, ale jak go człowiek odstawi to zaczynaja się zawieszać. Mi ciągle wyskakiwały wapń i magnez. CalMag stał sie lekarstwem na tą dolegliwość. Pamiętać należy, żeby nie kupować przemrożonych nawozów organicznych... Kupiłem raz takiego seta General Organics i prawie mi w pierwszym tygodniu polecialy rośliny. Po wymianie na drugi set świeży jak ręką odjął. Ja używam zawsze filtra RO więc z tego te niedobory Ca i Mg. Jeżeli tez używacie to zaopatrzcie sie w Cal Mag. W razie zawieszenia dolistnie chelaty wapniowo magnezowe. Mi pomagało. Zieloności
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół