nasiona marihuany

Gdzie sprzedać stary sprzęt ? Bezpiecznie.

Wyszukiwarka Forumowa:

GROW LOVER

Well-known member
Rejestracja
Mar 8, 2012
Postów
218
Buchów
0
Witam, jak w temacie, mam kilka akcesoriów troche to kosztowało, najbardziej zależy mi na dwóch zasilaczach 1kW firmy GIB Lighting używane przez jeden pełny cykl. Jeden odbłysnik Adjust a Wings ten średni. Załóżmy że 40-50% ceny chce za to ale boje się tak wystawiać na allegro a kogoś o to poprosić też nie bardzo.
 

UstaWaclawa

Active member
Rejestracja
Gru 25, 2015
Postów
40
Buchów
0
Flora-Fauna chyba skupuje przedmioty, ma jakiś komis na stronie czy coś i można sobie kupic używane rzeczy
 

xx.BajzeL.xx

Hard stuff...
Rejestracja
Gru 29, 2013
Postów
245
Buchów
1
Oddaj potrzebującym growerom jak na alledrogo sie boisz. Odbłyśnik 200zł. 2 zasilacze 1000zł. Satysfakcja z dobrego uczynku, bezcenne. :)
 

Majster

...robi swoje...
Weteran
Rejestracja
Gru 1, 2013
Postów
1,028
Buchów
5
No bezcenne ale rachunki jakoś trzeba płacić. Sama sprzedaż na allegro jakoś szczgólnie straszna nie jest ale jak rozwiązać problem przekazania pieniędzy? Macie jakieś patenty?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
A nie masz żadnego kumpla co uprawia ? Ani 1 ? Może akurat by chciał odkupić od Cb.
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
To w lombardzie opierdziel szybko sprawnie .
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Zapomnij większość chce dokumentu. OLX/gumtree zejdzie od ręki bez złodziejskich marży jak z allegro, tak opchnąłem wingi nie dość, że w normalnej cenie to bez grymaszenia i bez adresów. Cash do ręki i znika
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Zapomnij większość chce dokumentu. OLX/gumtree zejdzie od ręki bez złodziejskich marży jak z allegro, tak opchnąłem wingi nie dość, że w normalnej cenie to bez grymaszenia i bez adresów. Cash do ręki i znika
niby jak pobranie na twój adres xd ? fajny temat sam mam boxa na sell i sie troche cykam a na weg out jakoś sobie poradze bez boxa
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół