nasiona marihuany

Ggs 2017

Wyszukiwarka Forumowa:

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
[MENTION=73812]grzes[/MENTION] a masz jakie foty nl x a ?
 

hermetycznykrag

Well-known member
Rejestracja
Cze 29, 2014
Postów
51
Buchów
1
Czy jest sens kiełkować półauto GGS w czerwcu ? Mógłbym dopiero 9 czerwca wrzucić ziarno do wody, byłoby coś z tego czy szkoda nasion i lepiej automaty ?
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Mozliwe ze wykupione wszystkie co sklep zamowil ale ja mam :D
Mozna sie spodziewac konkretnie mocnych i duzych automatow .
 

b3tomek

Well-known member
Rejestracja
Maj 8, 2008
Postów
424
Buchów
0
Czy quakemind.pl dostał też nową dostawę ? Bo nie wiem czy bład na stonie czy jeszcze nie jest za poźno :( a chcę jee
 

Pestkomania

Partner forum.haszysz.com
Weteran
Rejestracja
Sty 9, 2017
Postów
852
Buchów
843
W przyszłym tygodniu pojawią się u nas automaty GGS - zapraszamy :)
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Witam . Informuje ze nie bedzie żadnych nasion w przyszłym roku ponieważ nie mam warunków do pracy , także prosze mieć to na uwadze przy planowaniu obsady . Dziękuję wszystkim za piękne fotorelacje i za posty w dziale ggs fote wklej . Dziękuję
 

Romario73

Well-known member
Rejestracja
Wrz 22, 2019
Postów
181
Buchów
248
Odznaki
2
To trzeba się zabezpieczyć jak jeszcze coś w sklepach jest. Po takiej informacji szybko pestki wyjdą że sklepów.
 

grzes

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 8, 2008
Postów
1,136
Buchów
3,466
Odznaki
1
Kurcze tyle buchow dostalem wiec pewnie sie cieszycie ze odpoczniecie od tego szitu :D
 

DevineTheDude

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 22, 2013
Postów
1,797
Buchów
1,998
No wiadomo, cała polska jara tylko Purple Maroca od Ciebie. A tak na poważnie to trzymam kciuki żebyś wrócił z jakąś mega petardą! Udanego urlopu <peace>
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Właśnie to wszystko z żalu. Płyną słone łzy na klawiaturę że nie będzie GGSów w przyszłym sezonie. W tym roku odpuściłem auta to mam zapas pesteczek w razie czego w lodówce. Powodzenia Grzechu.
 

szermi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 22, 2013
Postów
694
Buchów
165
Grześ, wychowałeś na swoich pestkach całe pokolenie hobbistów, wielki szacun , nie łatwo będzie planować sezon bez twoich słodyczy, mam nadzieję że to tylko zasłużony urlop i jeszcze nas zaskoczysz czymś fajnym. Jak to mówią uprawianie wciąga bardziej niż jaranie. powodzenia na wolnym oby to nie była emerytura.
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
[MENTION=73812]grzes[/MENTION] buch za całokształt i to nie jeden,bardzo dobre zioło z Twoich pestek,pikne krzaki ,, z chęcią poczekam na następne odsłony

..jak na razie,przewidując różne tego typu przypadki,mam zapas GGSów ,więc będą następne odsłony tych piękności :meksyk:

powodzenia

















.
 
Ostatnia edycja:

Łogień

New member
Rejestracja
Lut 3, 2016
Postów
1
Buchów
0
Witam . Informuje ze nie bedzie żadnych nasion w przyszłym roku ponieważ nie mam warunków do pracy , także prosze mieć to na uwadze przy planowaniu obsady . Dziękuję wszystkim za piękne fotorelacje i za posty w dziale ggs fote wklej . Dziękuję
Zostały Ci jakieś zapasy ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół