nasiona marihuany

Jak uniknąc wpadki ,oraz dużego wyroku na uprawie indor w PL

Wyszukiwarka Forumowa:

VOLVO

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2013
Postów
378
Buchów
7
Siema wszystkim,którzy mnie znają i nie znają.Chce się podzielić z wami,na przykładzie mojej wpadki kilkoma uwagami dotyczącymi mojej dużej uprawy Indor.Uprawy którą prowadziłem w systemie aeroponicznym.Uprawa ta była uprawą komercyjna na bardzo wysokim poziomie,topy dochodziły do 90 cm wysokości a rekord z 1 krzaka to 245 g. suchego z 20-23% wilgotności, było 54 szt. lamp o mocy 400w każda, Z klonami było ok. 1400szt, krzaków w różnej fazie wzrostu, nie było ziemi ani doniczek uprawa pracowała w systemie zamkniętym (klony),Opracowałem swoje nawozy,sam zrobiłem oświetlenie i różnorakie sterowanie, uprawa była bezobsługowa,stać mnie było na to,że mogłem pojechać sobie na wczasy tylko z laptopem,aby kontrolować wszystko przez internet,niektóre urządzenia włączałem lub wyłączałem za pomocą komórki. Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa byłem sam, nie miałem żadnych wspólników ani pomagierów,a do hali nikt nie miał dostępu tylko ja. I pomimo tego wpadłem.
Otóż nie przez zużycie prądu, ani jego kradzież, tylko przez zapach, Jak będziecie wynajmować pomieszczenia w dużych strefach przemysłowych to zużycie prądu na podliczniku (nie na liczniku ENEI) to jest normalna sprawa,tylko nie wolno kraść prądu. W moim przypadku ktoś powiadomił smutnych panów o zapachu i ci goście szukali w ciemno bez konkretnego namiaru zwyczajnie pieski wąchały i wywąchały. Zaniedbałem filtry, były tylko neutralizatory zapachu,a to jest za mało gdybym miał duży filtr węglowy wpadki by nie było. To tyle faktów. Co do wyroku jaki otrzymałem to 3,5 roku na twardo (z art. 53ust.2 i 62 ust.3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomani) w tym przesiedziałem prawie rok na "sankach" sąd uchylił mi areszt do czasu uprawomocnienia się wyroku, apelacja zadecyduje co dalej na razie czekamy. Pamiętajcie, aby ewentualnie uniknąć dużego wyroku nie wolno trzymać tam gdzie jest uprawa żadnego suszu,żadnych woreczków strunowych,sit do suszenia nic co związane jest z suszeniem,porcjowaniem lub ważeniem ma być tylko sama uprawa nic ponadto,jeżeli będzie susz to startujecie od razu z paskudnego art.53 ust.2 gdzie kara zaczyna się od lat 3 do lat 12 !!! i ten zarzut zalicza się już do ZBRODNI !!!wchodzisz na sale i 3 lata masz na dzień dobry. Jest to zakwalifikowane jako "wytwarzanie" a czy ty wytwarzasz amfę czy piko czy gandzie to zarzut jest ten sam. A jak sama uprawa to grozi ci wyrok z art. 62&3 ustawy od 6 m-cy do lat 8 (przy takiej skali jak ja) I podstawowa zasada żadnego układania się z hujami Jak się bierzesz za krzaki to musisz mieć pełna świadomość tego konsekwencji. To zajęcie dla twardzieli a przypadkowi ogrodnicy narobią sobie i innym tylko kłopotów,znam z aresztu osoby, które miały kilkanaście krzaków a przez nich powpadały inne ludzie, ci frajerzy po kilku dniach od aresztowania sypali jak z rękawa. Trzeba wiedzieć z kim sie to robi. Zasada jest taka : jak robisz to sam to pewne jest,że wpadniesz w 1%, jak robisz to w dwie osoby to pewna wpadka jest w 11% a jak w trzy to bankowa wpadka jest w 111% !!! Niestety,ale nigdy nie wiesz jak będzie się zachowywał twój partner. To tyle zapraszam do dyskusji i ewentualnych uwag.:bounce:
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Fajnie się czytało a to z 1% to masz ku**a rację panowie i panie stosujmy się do tego !!
 
G

GardenMan

Guest
morda na kłódkę, samemu wszystko robic i nikomu nic nie mowici nie chwalic sie. Po to jest to forum zeby tu sie pochwalic a nie paplac na okolo.
a z tym suszeniem w innym miejscu to straszna piz*a, trzeba z mokrymi topami latac na przypale i jezdzic autem.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
To czemu filtrów nie założyłeś? Jak na węch Cię znaleźli, to musiało je**ć na 5km.

I te 3,5 roku będziesz musiał odsiedzić czy jeszcze nie wiadomo?

Ile hajsu zarobiłeś? Potrzebuję pożyczyć ze 100k na operację chorej babci :)
 

VOLVO

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2013
Postów
378
Buchów
7
Oj,ku**a 100 szt. w tom czy w tamtą stronę - to bez znaczenia. A co do wykonania kary to wszystko jest możliwe,później dostaniesz bilet jak do wojska i idziesz leżeć. I liczysz tylko na warunkowe po 1/2 kary. Nie jest źle można wytrzymać TV pod celą,chyba,że te cioty z PiSu coś pozmieniają.Pamiętajcie,że gdyby doszło do aresztowania nie wolno nic mówić,masz prawo odmowy zeznań i z tego od razu korzystaj,bo jak w panice coś chlapniesz to już jest po tobie.Poczekaj aż opadną emocje i się uspokoisz i dopiero myśl nic nie rób pochopnie nie wołaj natychmiast adwokata, to duży błąd,jak jest coś oczywiste to i tak się nie wywiniesz,weź go z urzędu. Adwokat tylko cię naciągnie na wielka kasę i będzie namawiał do współpracy (art.60 kk)
A co do pożyczki to nie pisz takich bzdetów to co tutaj omawiamy to poważny temat i nikomu tego nie życzę,ale czytaj i zadawaj rozsądne pytania.
 

Johnyy

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2015
Postów
148
Buchów
0
A Jak myslisz Jak zrobic gdy ***na Mnie na transporcie np bede mial 4 kg w bagazniku ,odmowa zeznan ok Ale Jak najlepiej to ogarnac by uniknac Duzej kary?
 

kowalik

Member
Rejestracja
Lis 14, 2015
Postów
24
Buchów
0
co tu gadać k***y są wśród nas pamiętajcie k***y konfitury gwint w dupie ma sie jeden!!!! a tobie VOLVO szacun za sprzęt areoo też kombinuje graty ale z dyszami ch***wo trafiam podesłał byś namiar na dyszę na pv bede wdzięczny FAFAŁEŚ POD CELĄ ? niepacz na te pizdeczki kolorowe co juz szczekają tam na dole!!
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
A Jak myslisz Jak zrobic gdy ***na Mnie na transporcie np bede mial 4 kg w bagazniku ,odmowa zeznan ok Ale Jak najlepiej to ogarnac by uniknac Duzej kary?

Nie wozić 4kg w bagażniku.

Poza tym Volvo dostał 3,5 roku, to jak ma powiedzieć "jak uniknąć kary", skoro sam jej nie uniknął? Takie ryzyko w tym biznesie, a jak nie jesteś gotowy na potencjalną odsiadkę, to się zajmij uprawą storczyków, a nie konopi.

---------- Post Zaktualizowany 09:49 ---------- Data pierwszego postu 09:45 ----------

co tu gadać k***y są wśród nas pamiętajcie k***y konfitury gwint w dupie ma sie jeden!!!! a tobie VOLVO szacun za sprzęt areoo też kombinuje graty ale z dyszami ch***wo trafiam podesłał byś namiar na dyszę na pv bede wdzięczny FAFAŁEŚ POD CELĄ TAK APROPO?

Jakby nie ***ało na pół miasta, to nikt by go nie pod***ał i być może nadal by uprawiał. Swoją drogą sprzętu do chu*a, wszystko zdalnie sterowane, a w całej okolicy ziołem ***ało.
 

420000000

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 19, 2008
Postów
2,151
Buchów
2
Volvo przypuszczam że nie mało się nagłowiłeś żeby to wszystko zautomatyzować za pomocą elektroniki a o zapachu zapomniałeś... strasznie ch***wo Ci się noga powinęła, można powiedzieć na najprostszej rzeczy, pogoniłeś chociaż jeden rzut?
 

MetalFan

Lubię żelazo
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2009
Postów
1,127
Buchów
2
Wątek nie powinien nazywać się "jak uniknąć wpadki", tylko "jak dać się złapać". VOLVO wszystko na cacy, a podstawę uprawy zaniedbałeś. Nie czułeś sam, że śmierdzi na okolicę, czy myślałeś, że upiecze się?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Dużo sprzętu, mało talentu :)
 

VOLVO

Well-known member
Rejestracja
Lip 2, 2013
Postów
378
Buchów
7
Będziesz miał zarzut za posiadanie. Posiadanie i tylko tyle,ale odmawiaj zeznań, bo w tym konkretnym przypadku łatwo można się zakopać głupim tłumaczeniem, NIC NIE MÓW I CZEKAJ i niestety musisz sie nastawić na tymczasowy areszt. Posiadanie to nie handel, pamiętaj jak już coś raz powiesz i później będziesz chciał to zmienić to jesteś już NIEWIARYGODNY. Jak później przyjdzie do ciebie papuga to jak będziesz milczał to można ułożyć każdą bajkę,ale jak coś chlapniesz to mogiła

---------- Post Zaktualizowany 21:56 ---------- Data pierwszego postu 21:50 ----------

Volvo przypuszczam że nie mało się nagłowiłeś żeby to wszystko zautomatyzować za pomocą elektroniki a o zapachu zapomniałeś... strasznie ch***wo Ci się noga powinęła, można powiedzieć na najprostszej rzeczy, pogoniłeś chociaż jeden rzut?
Uprawa trwała 1,5 roku Weteranie dalej policz sam He
 
N

Nik Fiend

Guest
Volvo, jakie to smutne. Next time zapodaj CARBON - PRO - LOGIC
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół