nasiona marihuany

---> Golden teacher ...na Popcornie <--- ...The first crop with Wiedźma...

  • Autor wątku Wiedźma...
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

Dyzma

odwyk...
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2009
Postów
4,089
Buchów
4,292
Odznaki
2
I tak powstała nowa pieczarkarnia...
 
W

Wiedźma...

Guest
...chłopcy... a ile się tego je...? :D
...ile na pierwszy raz, a ile jak ktoś już jadł...?


bo w tej mojej mieścinie... to głąby są i każdy gada inaczej...



polecam suszone zaparzyć :yeahh:

Powiesz mi coś więcej na ten temat...?
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
podejrzewam ze chodzi mu o to żebyś zrobiła sobie z nich herbatę;) u mnie w mieście początkowa dawka to była 25 - 30 grzybków:) zawsze chciałem ale nigdy nie jadłem niestety..
 

yellowsun

Well-known member
Rejestracja
Kwi 25, 2011
Postów
474
Buchów
0
pierwszy strzał 1,5-2g ;)

whoshotya - jeżeli chodzi o łysiczki to na sztuki, jak o cubeny to nie na ilość a na wagę ;P
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
pierwszy strzał 1,5-2g ;)

whoshotya - jeżeli chodzi o łysiczki to na sztuki, jak o cubeny to nie na ilość a na wagę ;P

wiedziałem żeby siedzieć cicho a nie udawać że się znam:D a tak poważnie to nie wiem jaka odmianę u mnie szamali ale zawsze było to na sztuki:)

wiedźmo szamaj sama;) potem opowiesz jak bardzo duchowe przeżycie to było:)

mój ziomek raz zjadł grzyby i go nie klepało więc poszedł do kuchni sobie robić herbatę i kanapki. Zrobił co miał zrobić, wyszedł z kuchni i obudził się parę godzin później na podłodze po drodze do swojego pokoju z kanapkami i herbata na ścianie:)
 
W

Wiedźma...

Guest
jo a mojemu dziecku wytłumacze gdzie jest mleko pampersy itd to se poradzi sama :)
...juz duza jest - 10 miechów ma :)
nie ma bata...
komus na nieswiadomke chce dac predzej... :)
...to jak ta herbatka da rede...? :)
 
L

Littlefinger

Guest
najlepiej jak masz melisę czy mięte taka swojską a nie w torebkach wtedy dajesz trochę tej mięty grzyby kruszysz na takie małe dość kawałki, zalewasz gorącą wodą i przykrywasz czymś ;p czekasz 5 min okolo ;p pije się jeszcze gorące, powiem Ci tak ostatni raz zaparzyłem chyba 1.5g i było bardzo ciekawie, ile byś tego nie użyła czujesz podniecenie, dreszcze od stóp do głowy... trochę na barwy działa i tak dalej :D myślę że 1g będzie idealnie żeby komuś podać ale nie przestraszyć tego kogoś ;p
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
a potem zarymuj mu Marysia była lekko w szoku;)

wiedźmo, podoba mi się Twoje podejście do macierzyństwa:) oby się nigdy nie zmieniło.
 
W

Wiedźma...

Guest
...ok ludziska zamykam temat i przenoszę... wkrótce z inna odmianka wystartuje :)
...buziaki :*
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół