nasiona marihuany

---> Golden teacher ...na Popcornie <--- ...The first crop with Wiedźma...

  • Autor wątku Wiedźma...
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
W

Wiedźma...

Guest
odcisk od ---> mada <----KLIK do mada
podzieliłam na 3 strzykawki:

-do zaszczepienia
-do miodu
-do lodówki


Popcorn namoczony, wygotowany, odstany, rozdzielony na 2 szklanki ...i do szybkowaru.

Szklanki zaczszepione... miód tak samo.
...temp 27' ( poduszka elektryczna + karton )

do sterylizacji sprzętu użyłam spirytu od cioci :)
...i czekałam​




... i zaczęło się dziac... :)



...i czekamy dalej...:)
 
L

Littlefinger

Guest
2 szklanki ;p czy to nie mało na tackę ? ;p powodzenia

rozumiem ^^ chociaż ja bym ryzykował stratę substratu ;p kolonizacja trwaaa i trwaaaaaaa
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
po kolonizacji zrób więcej substratu wyciągnij dosłownie 1 popcorna i wrzuć weźmie lepiej niż meduza.
 
W

Wiedźma...

Guest
po kolonizacji zrób więcej substratu wyciągnij dosłownie 1 popcorna i wrzuć weźmie lepiej niż meduza.

tak...? nie wiedziałam..... super to tak zrobie....
ej jak cos to piszcie bo to moj debiut z grzybkami i moge cos nieswiadomie od****ać. oki.?
 
Ostatnia edycja:

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
błotniak buli.
Pewnie, że tak można zachować tylko czystość. Z jednego słoja popcornu raz zrobiłem kilkadziesiąt nowych kultur :D grzybów tyle, że musiałem rozdawać.
 
W

Wiedźma...

Guest
szklanki coraz bardziej białe... :)
 
Ostatnia edycja:

Gibonboy

Dr.joint
Rejestracja
Lis 23, 2015
Postów
128
Buchów
0
Też mam dziecko i z chęcią bym wyhodował grzyby dla doświadczenia, brać raczej nie. Jak doprowadze roslinki do końca to moze sie tym zainteresuje :)
 

.Organic

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 29, 2007
Postów
873
Buchów
3
Że też ja na to nie wpadłem z 15 lat temu ...
Fajna sprawa z grzybuchami , ale moja stara by mnie z domu wygnała , a i bez tego ma mnie za wykolejeńca z tymi moimi różnorodnymi hobby :-D
Obserwuję te Wasze grzybowe przygody na forum . Interesujące są . Ja to bym wszystko sadził , uprawiał , hodował .
Na stare lata muszę jakieś hektary ogarnąć własne . No w sumie zaczynam się już rozglądać , hehe .
Pozdrawiam i powodzenia .
 

d3struktor

Well-known member
Rejestracja
Lis 2, 2012
Postów
356
Buchów
1
Też tak mam, że wolę je uprawiać niż szamać chociaż nie gardzę dobrą jajeczniczką z grzybkami. Cieszy mnie wkład pracy który owocnikuje fajne takie hobby. Rozdałem po znajomych prosiłem tylko żeby opisali swoje przeżycia są nieskładne i jak tylko uporam się z tekstem to wrzucę kilka trip raportów
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Powodzonka, bede zaglądał! Mamuśka pełna gębą i obiad ugotuje i grzybki wyhoduje;)

A ja mam takie nietypowe pytanko: czy faza po takich grzybkach wychodowanych przez siebie różni od fazy po łysiczkach?
Moze ktoś coś ?
 

roztocz

Well-known member
Rejestracja
Sty 9, 2016
Postów
95
Buchów
0
Powodzonka, bede zaglądał! Mamuśka pełna gębą i obiad ugotuje i grzybki wyhoduje;)

A ja mam takie nietypowe pytanko: czy faza po takich grzybkach wychodowanych przez siebie różni od fazy po łysiczkach?
Moze ktoś coś ?

Dużo więcej zależy od tego gdzie i z kim wg mnie. Do tego liczy się ilość. Cubensisy różnią się nieco do łysiczek zawartością psylocyny i psylocybiny ale dla mnie to podobne działanie. Podobno w przypadku P. Azurescens i P. Cyanescens różnica jest bardziej zauważalna.

---------- Post Zaktualizowany 01:30 ---------- Data pierwszego postu 01:20 ----------

Możesz dać więcej zdjęć? Przez to ciemne szkło niewiele widać, a już na wcześniejszych fotach wyglądały, jakby miały sporo wilgoci. Na samym dnie ta kukurydza sucha? Tzn. nie zostawia śladów na szklance, jak ruszasz?

 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół