nasiona marihuany

Chili

Wyszukiwarka Forumowa:

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Czy jest tu jakiś miłośnik ostrosci? Poszukuję nasion róznych gatunków, posiadam Habanero Orange, także jakby ktoś miał pare rodzajów,którymi moglby się podzielić z góry dzieki :)
 

WeedMarlboro

Well-known member
Rejestracja
Gru 12, 2005
Postów
310
Buchów
3
Czy jest tu jakiś miłośnik ostrosci? Poszukuję nasion róznych gatunków, posiadam Habanero Orange, także jakby ktoś miał pare rodzajów,którymi moglby się podzielić z góry dzieki :)

Nie idzie kupić tego?
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Coś kupię napewno, lecz jeśli ktoś ma swój bank nasion, to z jakiego powodu miałbym nie skorzystać? Wystarczające inwestycje mam związane z Outem, żeby jeszcze na papryczki wydawać :D


Podobnie mozna kupić pestki mary, jednak, z jakiegos powodu ludzie biorą udział w OS. Bez zbednych komentarzy poprosze :)
 

Brombosz

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2016
Postów
46
Buchów
0
Zobaczyłem temat i założyłem konto :p Chętnie zarażam zamiłowaniem do chilli i mam do oddania po kilka pestek.

1. Trynidad Scorpion Moruga (Red i Yellow)
2. Cayenne
3. Habanero Red Savinha

Miałem jeszcze Bishop's Crown ale coś nie mogę ich znaleźć.
 
K

KyczyKyczy

Guest
Tez jestem zainteresowany nasionami papryczek dalo by rade uprawic cos fajnego pod hps 70 ? :)
 

Havoc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2015
Postów
1,325
Buchów
1
Nie znam sie chlopaki ale tanio mozecie kupic odmiane "Capsicum frutescens" na maxgrowshop.pl 20 pestek za 10zl
 

Brombosz

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2016
Postów
46
Buchów
0
Chilli lubią pełne słońce tylko w okresie pylenia i owocowania. Trzymanie ich pod lampą całe życie trochę mija się z celem. Ja trzymałem HPSa w szafie na wypadek gdyby lato okazało się słabe, ale w 2015 nie było potrzeby doświetlać. Można trochę przyspieszyć wzrost sadzonki na starcie, ale przez to trzeba później roślinę hartować, jeżeli ma być wystawiona na balkon czy ogród. A kwestia przycinania jest wam pewnie lepiej znana niż mi :p
 

Shen Long

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2014
Postów
1,087
Buchów
0
Siemanko ciesz się że wkoncu coś ruszyło w tym temacie :D Z checia przygarnę papryczki ,nie mam wielkiego doświadczenia z nimi,ale myślę, ze da rade :D

Będą rosły na parapecie, a w czerwcu rusza do szklarni :p

Jesli moge Ci prosić wrzuc zdjęcie pestek+Twoj nick+data. Z góry dzięki
 
K

KyczyKyczy

Guest
Jesli bede mial nasiona to na pewno zagoszcza u mnie w ogrodku :D
 

Brombosz

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2016
Postów
46
Buchów
0
Oto fotka:

clear.gif


Wybaczcie jakość, ale taki fotograf ze mnie. Niestety przy wyciąganiu nasionek nie myślałem o nikim innym i mam ich tyle co na zdjęciu. Ale po tym jak odłożę po trochę dla siebie, powinno zostać dla kilku osób.

---------- Post Zaktualizowany 22:31 ---------- Data pierwszego postu 22:25 ----------

Nie mogłem posta edytować. Poniżej działający, mam nadzieje, link:

1440329056495.jpg
 

kowalik

Member
Rejestracja
Lis 14, 2015
Postów
24
Buchów
0
wbijcie na forum chilihead tam znajdziecie nasiona papryk nawet z rekordami ginessa HP22, 7 POD lub ta odmiana z której robią gaz łzawiący i ponoć jest nielegalna ta odmiana tak słyszałem ale czy to prawda niewiem
 

loniu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 20, 2008
Postów
540
Buchów
0
No popatrzcie, a właśnie wczoraj szukałem czego na allegro. Myślę to będzie super sprawa.
 
S

ShelbyGT

Guest
Chilli lubią pełne słońce tylko w okresie pylenia i owocowania. Trzymanie ich pod lampą całe życie trochę mija się z celem. Ja trzymałem HPSa w szafie na wypadek gdyby lato okazało się słabe, ale w 2015 nie było potrzeby doświetlać. Można trochę przyspieszyć wzrost sadzonki na starcie, ale przez to trzeba później roślinę hartować, jeżeli ma być wystawiona na balkon czy ogród. A kwestia przycinania jest wam pewnie lepiej znana niż mi :p
Czy po okresie pylenia zacieniać folię jeśli mam chili w foliaku?
 

Brombosz

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2016
Postów
46
Buchów
0
Czy po okresie pylenia zacieniać folię jeśli mam chili w foliaku?

Nie wiem po co. Jeżeli masz je pod jakąś fest lampą, albo odmiana jest wrażliwa, to może tak trzeba, ale poza tym na zwykłe słońce śmiało można wystawiać też owocujące rośliny nawet jak jest upał. Bardziej to doniczkę trzeba osłonić. Do tego ilość i rozmieszczenie w owocu kapsaicyny, czyli tego co jest ostre, zależy w dużej części od światła. Jedyne o czym trzeba pamiętać to żeby zapylić kwiatki w dobrym momencie i nie podsuszać w trakcie owocowania. Zauważyłem też, że jak zawiewa to ogonki mocniej się trzymają łodyg.

Fajne jest to, że koloru nabierają czasami po kolei :p

1437404163121~0.jpg


---------- Post Zaktualizowany 01:09 ---------- Data pierwszego postu 01:00 ----------

Chyba nie ogarnąłem pytania. :p Jeśli foliak to rodzaj doniczki, to tak, doniczke warto schować przed mocniejszym słońcem
 
S

ShelbyGT

Guest
Ogarnąłeś, chodzi mi o uprawę w folii. Czyli na oucie nawet w folii nie trzeba się tym za bardzo przejmować. Zaciekawiło mnie to bo nie słyszałem wcześniej, no ale w chilli jestem zieloniutki, dopiero dwa sezony za sobą i 'same rosły'. Dzięki za info.
Pozdrawiam
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół