nasiona marihuany

Nasionka w topach

Wyszukiwarka Forumowa:
C

chrabonszcz

Guest
Autorze wątku. Jak to się mówi: przyroda zawsze znajdzie rozwiązanie. I tak ja mucha może przenieść pyłek z męskiej rośliny na żeńską, co jest niezwykle mało prawdopodobne ale jest, tak samo żeńska roślina może sama siebie zapylić w wyniku tzw. shermienia, co prawdopodobnie miało miejsce u Ciebie. Jeśli te dwa ziarenka robią Ci różnicę, to możesz je zachować. Pamiętaj jednak że jest prawdopodobieństwo że z takich roślin może wyrosnąć kolejna herma. Były już tutaj openseedy organizowane przez obecne autorytety tego forum, gdzie rozdawano nasiona z takiego zapylenia...



chu*a wafla bardziej prawdopodobne, że się kule same wytworzyły, co prawda nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie ale kiedyś czytałem, że plant jak nie będzie zapylony to awaryjnie przedłuża gat. na lepszy czas więc wątpie żeby roślina robiła najpierw męskie kwiaty i dopiero pyliła jak w przypadku hermy tylko pewnie to się automatycznie dzieje. po co robić jaja czekać aż pył dojrzeje jak można odrazu, panteokarpia, chyba tak się nazywa ten proces.

 

Gib_Gibon

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2015
Postów
22
Buchów
0
Co znaczy, że może mi wyrosnąć kolejna herma ? Jak można to najbardziej po polsku bym prosił bo juz na takim etapie to się zbytnio nie orientuje, a planuje w najblizszym czacie wykorzystać te dwa nasionka i w końcu nie wiem co robić. Dodam , że z tych trzech roślinek wyszło mi bardzo dobre palenie więc nie wiem czy tam coś złego z nimi się działo
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
W poprzednim grow mialem dwie hermy. Jedna to mastodont kush.
Na szczescie jaja byly tylko na lodygach, wiec poobrywalem.Lacznie z czterech roslin wydlubalem piec czy szesc nasion.
Posadzilem trzy: 2 MK i jeden green crack. Plus trzy "normalne" fem.
Zadna nie okazala sie herma. I na jednym MK znow mam 4 ziarna<lol>.Dodam ze te 2 MK roznia sie od siebie troche, ten z pestkami ma mniejsze topy (przypomina troche Dr.Greenspoon) ale oblane zywica jak paczek lukrem.
Na pewno wykorzystam te nasiona chociazby z ciekawosci, co bedzie dalej.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
To bedziesz mial hermy.
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
będziesz miał topy z nasionami tak najprościej mogę ci wytłumaczyć pozatym na górze po prawo masz wyszukiware jak czegoś nie wiesz to wpisz tam i się dowiesz :]
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1


chu*a wafla bardziej prawdopodobne, że się kule same wytworzyły, co prawda nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie ale kiedyś czytałem, że plant jak nie będzie zapylony to awaryjnie przedłuża gat. na lepszy czas więc wątpie żeby roślina robiła najpierw męskie kwiaty i dopiero pyliła jak w przypadku hermy tylko pewnie to się automatycznie dzieje. po co robić jaja czekać aż pył dojrzeje jak można odrazu, panteokarpia, chyba tak się nazywa ten proces.


Dzięki za odniesienie się. Racja może być po Twojej stronie. Rozpocząłeś wprawdzie kolego w buraczanym stylu, ale dalej gadasz z sensem. Z resztą, bez dodatkowych informacji możemy tylko zgadywać chrabonszczu.
 

Gib_Gibon

Member
Rejestracja
Wrz 22, 2015
Postów
22
Buchów
0
No to wychodzi na to , że te 3 krzaki które miałem tez musiały byc hermami ( nie twierdze , że wszystkie ) ponieważ praktycznie wszystko co miałem zostało wypalone w jointach więc od razu do młynka i po robocie , a gdy pare razy zdarzyło mi się ręcznie dłubać to własnie wtedy znalazłem te nasionka, łącznie to 3 bo jedno gdzieś mi wypadło i nie znalazłem. Ale palenie było na prawde bardzo dobre.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół