nasiona marihuany

Książka - Moja przygoda z marihuaną

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

InTWO

Active member
Rejestracja
Gru 16, 2015
Postów
27
Buchów
0
@ InTWO - dla dobra sprawy wklej tutaj swój tekst, żeby się wszyscy mogli z nim zapoznać prosto z forumowego wątku, jeśli zależy Ci na jego szerokim odbiorze w tym miejscu. Przynajmniej - możliwości szerokiego odbioru.

Rozumiem, że mam tu wkleić całą treść książki? Przecież jest tego kilkadziesiąt stron formatu B5.
Napisz, czy dobrze Cię rozumiem...
 
A

Azael

Guest
Po Twoich wypowiedziach uważałem Cię za wysokiej klasy intelektualistę, ale jak nie rozumiesz zdania

Nie wiem ile Twoja praca ma tekstu, ale możesz spróbować wkleić ją tutaj w osobnym wątku, w postaci postów - jednego lub kilku pod sobą. Jeden post mieści chyba 50 000 znaków.

to chyba się pomyliłem w ocenie :/
 
E

Elear

Guest
Proponuję abyś podyskutował sobie z Napalmem. Podobny poziom. Zrozumiecie się bez słów.
Az sie zarumienilem. Napalm jest bardzo inteligenty (i czasem wk***ia ;])

Ktoś tu wspomniał o problemie "małego pisiorka". Czy Ciebie ten problem również dotyczy?

Mam prośbę - zorientuj się o czym jest ten wątek a dopiero później zabieraj głos. To pomoże wszystkim.

Twoja pasywna agresja nie jest nawet smieszna ;]
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Rozumiem, że mam tu wkleić całą treść książki? Przecież jest tego kilkadziesiąt stron formatu B5.
Napisz, czy dobrze Cię rozumiem...

Wydaje mi się, że nie powinno być z tym problemu. Objętość, którą podałeś raczej nie zmieści się w jednym poście (przypominam - ok. 50 000 znaków na post). Wyjdą 3 czy 4 posty, które można umieścić pod sobą i w ten sposób udostępnić tu Twój tekst.
Może zwyczajnie spróbuj.

Odejdzie nam problem obcego linka. Na dyskusję nic nie poradzisz - każdy panem własnego słowa. Można jedynie zamknąć temat po wklejeniu tekstu, czyli nie będzie można wklejać żadnych nowych komentarzy. Wydawcy będą musieli podbijać do Ciebie na PW...
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Może wklej tylko materiał swojego autorstwa bez zarysu historycznego marihuany i instrukcji dotyczących policji. Będzie sie lepiej czytało i miejsca zaoszczędzisz.
 

InTWO

Active member
Rejestracja
Gru 16, 2015
Postów
27
Buchów
0
Może wklej tylko materiał swojego autorstwa bez zarysu historycznego marihuany i instrukcji dotyczących policji. Będzie sie lepiej czytało i miejsca zaoszczędzisz.

Dobry pomysł, tak zrobię.

---------- Post Zaktualizowany 06-01-2016 01:23 ---------- Data pierwszego postu 05-01-2016 22:35 ----------

Może wklej tylko materiał swojego autorstwa (ciach)

Pełna treść książki znajduje się pod adresem forum:

https://www.forum.haszysz.com/showt...oja-przygoda-z-marihuaną-Publikacja-bezpłatna

Moderatora proszę o zamknięcie możliwości pisania w tym temacie. Dziękuję.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół