nasiona marihuany

Trompetol XQ - konopie siewne 2-4% CBD

  • Autor wątku mrsweetpotato
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

smokeweedman

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2016
Postów
95
Buchów
0
To jeszcze ja podam swoje wrażenia na temat Trompetol XQ którą miałem okazje vapować.

Posiadam Titan II Hebe i testowałem susz na 2 temperaturach: 375 i 405 stopni farenheita. Oczywiście 375 stopni daje najdelikatniejszą mgiełkę o aromacie szyszek i nuty ziemi jednak wydaje się najmniej efektowna, do odmian CBD warto używać temperatur wyższych bliskich spalaniu czyli 400-405 stopni - otrzymamy więcej aromatów, głównie ziemistych i małej ilości sosnowych oraz więcej chmur z CBD, efekt też jest wyczuwalny ale dopiero po zvapowaniu 2 pełnych nabić (myślę że nawet 3 nabicia) można odczuć efekt sedatywny. Lekkie wyciszenie, uspokojenie i może nawet lekka senność, myślę że nie bez znaczenia jest tutaj THC - mimo małej ilości procentowej wprowadzamy do organizmu nawet 2mg tego składnika a jest to już wartość działająca na nasz mózg.

Mimo wszystko wolałbym przetestować coś co ma minimum 8-10% CBD plus troche THC (tak 1-3%) gdyż każdorazowe podwyższone tętno od THC powoduje u mnie dyskomfort psychiczny i ryzyko bad tripa.

@edit: Dodam jeszcze że tego suszu nie polecam bo trzeba najpierw pół godziny wygrzebywać nasiona (vapowanie ich daje smolisty duszący dym) i to zabawa w kopciuszka po prostu.
 
Ostatnia edycja:

Jessy RR

Well-known member
Rejestracja
Wrz 13, 2018
Postów
63
Buchów
0
krótko: dostepne jest opakowanie 40g. jak się zrobi z tego makumbę... nawet na 2 razy, to się spizgać można..
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół