nasiona marihuany

Tani stymulator wzrostu i plonowania- Asahi

Wyszukiwarka Forumowa:

Weedart

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 21, 2009
Postów
976
Buchów
0
No ku**a.... Jak mi ***ną Asahi sprzed nosa to może być kicha.
Jakiś środek zastępczy?....
 
2

2King

Guest
No właśnie więc niby czemu 1.5m to zasługa asahi a nie szczęścia/ gleby/ warunkow? :p
Ponieważ efekty po oprysku są widoczne w przeciągu 24-30h i efekt jest zdumiewający... o wiele bardziej niż 5-krotna dawka nawozów GHE.
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
asahi idzie dostac w ogrodnikach, nie tylko obi czy castorama... szukajcie a znajdziecie ;)
 

nieznany50

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2010
Postów
50
Buchów
0
a u mnie w miescie wszedzie gdzie jest asahi powiedzieli ze tamta firma co go produkowała straciła licencje i wszedzie teraz jest asahi 5ml za 7 -8 zł . Ja kupiłem za 7 zika 5 mililitrową buteleczke także kupijcie te 25ml; dopóki macie jeszcze w swoich sklepach . 5 mililitrów rozrabia sie z 5litrami wody takze mi i tak narazie starczyna małą uprawe i póxniej na out dora dokupie najwyzej .
 

nieznany50

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2010
Postów
50
Buchów
0
pisze post pod postem zeby ktos szybko odpisał . Czy tym sie tylko pryska rosline czy podlac tez mozna ?? bo mam rozrobione około 200mililitrów i nie wiem co z reszta zrobic .
 

Delikwent

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
843
Buchów
0
Czy to "asahi" wywołuje kwitnienie? ponieważ od kąd pryskam planty fem nie autoflo przy ośw. 18/6 pokazują preflowery. czy to może być efekt uboczny oprysku asahi?
 
Ostatnia edycja:

john_locke

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2009
Postów
71
Buchów
1
Czytając ten temat natknąłem się na wiele ciekawych opinii na temat Asahi SL >> może i ja dorzucę swoje trzy słowa :p

Według mnie warto zakupić ten stymulator. Po zastosowaniu go rośliny wyraźnie przyspieszają wzrost, stają się o wiele żywsze >> tak jak by dostały dobrą dawkę koksu hehe, a co najważniejsze preparat jest w stanie zdziałać cuda w przypadku roślin rosnących w trudnych warunkach, zabiedzonych, przycinanych itp. >> tam efekty jego działania są największe. Ogółem daje temu stymulatorowi duży plus. Proporcja cena/jakość na najwyższym poziomie :bounce:

Jeśli chodzi o kwitnienie... większość odmian po jakimś czasie pokazuje płeć nawet na wegu. To norma. Zastosowanie Asahi SL niekoniecznie indukuje kwitnienie >> po prostu sprawia, że planty mają bardziej przyspieszony wigor wzrostu i możliwe, że nieco szybciej są gotowe do kwitnienia. Pryskałem rośliny Asahi na wegu i pokazywały płeć jeszcze przy świetle 18/6, nie pryskałem i też pokazywały.

Traktował bym Asahi bardziej jako witaminę zdrowia i żywotności roślin, a nie jako stymulator kwitnienia.



To na tyle moich spostrzeżeń ze stosowania tego specyfiku >> na koniec chciał bym pokazać efekt 5 dni wzrostu po oprysku Asahi w dawce 1ml/l i ilości takiej rozcieńczonej mieszanki około 150ml/m2 ;)



Zdjęcie pierwsze pokazuje 6 dniowe rośliny tuż po oprysku preparatem...



Druga fota po pięciu dniach od oprysku:



Odmiany >> HK x LR#2 od Raver Baby, HK, i HK x White Draft. Wszystkie autoflower.

Oczywiście nie jest to zasługa samego preparatu Asahi >> ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że gdy dbamy o warunki w roomie warto dodatkowo wyposażyć się w ten specyfik.


Zamotasupłany >> 20ml starczy Ci spokojnie na wieeele razy... na ile dokładnie to już musisz policzyć >> bierz i się nie zastanawiaj jak masz u jednego sprzedawcy.
 
Ostatnia edycja:

Weedart

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 21, 2009
Postów
976
Buchów
0
A powiedz na ile wystarcza takie 20ml tego Asahi?
Chyba to kupię bo jest na allegro Asahi i Anti Bissan u jednego sprzedawcy to już bym miał wszystko co mi potrzebne do szczęścia :D
 
2

2King

Guest
A powiedz na ile wystarcza takie 20ml tego Asahi?
Chyba to kupię bo jest na allegro Asahi i Anti Bissan u jednego sprzedawcy to już bym miał wszystko co mi potrzebne do szczęścia :D
na 20 litrów gotowego roztworu do oprysku czyli na jakieś 2-3 lata Ci starczy
 

Weedart

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 21, 2009
Postów
976
Buchów
0
Aha. Rozumiem :D
No to za***iście. Jeszcze w tym tygodniu pewnie kupię i pierwszy raz zastosuję.
Myślę, że jak troszkę spryskam pomidorki zaraz po przesadzeniu to będzie git.
Lepiej zniosą ten stres związany z przeprowadzką hehehe
 

3072

...
Weteran
Rejestracja
Mar 19, 2010
Postów
4,441
Buchów
9
...tamta firma co go produkowała straciła licencje i wszedzie teraz jest...
A chwilę później już go nie ma. Również zdecydowałem się na zakup Asahi ale za cholerę nie mogłem go znaleźć. W dwóch miejscach zdobyłem info, że prawdopodobnie produkt zniknął z naszego rynku. Mniej więcej przy 20 telefonie do hurtowni ogrodniczej odnalazłem w butlach jednolitrowych (kilka sztuk zostało) aż w końcu otrzymałem namiar na dużą hurtownię kilka km od mojego miasta i tam znalazłem 100ml za 24zł. Wziąłem przedostatnią butelkę. Wystarczy mi na dłuuuuuuuuuuuugi czas. Co prawda termin ważności to 2012, ale wiemy jak często bywa z terminami ważności...
Jeśli specyfik jest tak fantastyczny jak opisujecie to warto się jeszcze zaopatrzyć. Kupujcie dopóki dostępny!

Jednocześnie proszę o dodatkowe spostrzeżenia. Sam oczywiście nie omieszkam opisać mojego przypadku, gdyż zdania odnośnie stosowania są różne i do końca nie wiadomo jak go poprawnie stosować. Niby trzeba 2 razy podczas uprawy, ale niektórzy stosują go podobno co 2 dzień... Myślę że to przesada i nie powinno się traktować tematu w taki sposób, że jeśli tanio to można dużo ;) A przy okazji, jak go w ogóle stosować... czy dawać na wega, czy na flo również? Skoro jest to rodzaj "lekarstwa" czy nie wpływa przypadkiem na zahamowanie kwitnienia jeśli czasem przyśniemy go w późniejszym stadium?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół