nasiona marihuany

Tani stymulator wzrostu i plonowania- Asahi

Wyszukiwarka Forumowa:

Flumm

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2009
Postów
277
Buchów
0
NA razie spryskałem raz na noc, dawką 1.5 ml na 1 litr. Żadnego przenawożenia, ani innych efektów ubocznych nie widać.

I teraz moje pytanie? Czy wie ktoś czy można stosować go codziennie? Czy można w ten sposób zaszkodzić roślinie? CZY JUŻ GO KTOŚ CODZIENNIE STOSOWAŁ? Jakie efekty (na in?), i czy u was w boxie tez tak capi tym środkiem? Minęło 14 godzin od spryskania, wentylatory i nawilżanie pracuje, a capi bardziej niz sam plancik :]. Co o tym myślicie?
 

wilq123

Well-known member
Rejestracja
Kwi 28, 2009
Postów
441
Buchów
0
kupiłem Asahi SL w ogrodniczym 0,5l kosztował 54zł jak to mozliwe ze litr tego samego srodka w OBI kosztuje 10 zł,
jakto mozliwe pytasz...? odpowiedz prosta - nie mozliwe.

widzialem asahi sl ktory był za niecale 10 zł ale miał 25 mililitrów wiec o co ku**a tu chodzi
wiec wierz swoim oczom, bo one nie klamia na trzezwo ;)

a moje pytanie do Ciebie - na ch*j Ci az 0.5l ?
z tego zrobisz az 500l roztworu, a Ty nie potrzebujesz napewno tyle, bo 1l starczy spokojnie na 2 planty na caly okres uprawy, albo i nawet na wiele wiecej plantow, wiec zostanie Ci tego sporo. Gdybys kupil za 10zl to mialbys 40zl na dodatkowe palenie ;d
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
a moje pytanie do Ciebie - na ch*j Ci az 0.5l ? z tego zrobisz az 500l roztworu, a Ty nie potrzebujesz napewno tyle, bo 1l starczy spokojnie na 2 planty na caly okres uprawy, albo i nawet na wiele wiecej plantow, wiec zostanie Ci tego sporo. Gdybys kupil za 10zl to mialbys 40zl na dodatkowe palenie ;d
hehehe no troche przesadzilem z tym pół litra wiem ze wystarczy na w huuuj , ale to nic bede mial go na pare lat<lol> a w tym sezonie tez niemało go pujdzie hehehehe:spalony:
 
D

delete

Guest
Będę niedługo robił test na klonach(na razie nie mam czasu). Jak dla mnie, rośliny znacznie lepiej wychodzą ze stresu przy użyciu tego Asahi. Tazio
Tadziu zrobiłes wkoncu ten eksperymęt na klonach?? czy zapomniałes o tym całkiem?? ja prosze jeszcze innych forumowiczów którzy stosowałi ten stymulator, zeby wypowiedzieli sie na temat jego działania na własnych plantach... dziekuje z góry i pozdrawiam
 

GringoTHC

Member
Rejestracja
Sie 13, 2008
Postów
16
Buchów
0
ma wykop ten preparat,w domu przetrenowalem go jeszcze na pelargoniach mamy, poza tym przelewam nim ścieżki po moich gnojodepach w drodze na spot.za te pieniądze rewelacja.
 
D

delete

Guest
Tez testowałem go na roslinach z mojego przydomowego ogródka , i miałem do porównania rosliny tego samego rodzaju których nie opryskiwałem i te pryskane ( tylko 2 razy ) sa ładniejsze i o kilkanascie cm wyższe , spryskałem tez nim kilka klonów i zyja maja juz jakies 5 dni , czekam na kozenie...
 

kacper32

Member
Rejestracja
Maj 29, 2009
Postów
20
Buchów
0
Czy ktos uzywal Asahi podczas kwitniecie, tak kolo 6 tygodnia flo, bo patrzac na zastosowanie w truskawach to nie tylko podczas wega sie go uzywa. Ja sprobowalem i odnioslem wrazeni ze roski zaczely puchnac w nastepne dni, ale nie wiem czy to zasluga Asahi czy po prostu przyszedl na nie czas. Mial ktos jakies doswiadczenie w tej sprawie?
 
K

Kornel

Guest
Stosujesz na wegu i na flo mozna spokojnie pryskac ile sie tylko chce na ulotce jest ok 3 razy ja przez caly weg lecialem co dwa dni podobnie na flo nic sie nie dzieje złego.
 

liliputek900

Well-known member
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
244
Buchów
0
ja sie tez pozytywnie wypowiem o asahi, stosuje, i jestem zadowolony - rosnie jak po***ana;D nie wiem czy to zasluga asahi akurat, ale stosuje zawsze po przycieciu lisci, po trzech dniach jest znowu ich tyle samo, odrostow oczywiscie tez wiecej. pryskam roznie, czasem z dwa trzy razy w tyg, czasem rzadzej. polecam.
 

sajmon

Member
Rejestracja
Lut 9, 2010
Postów
20
Buchów
0
czy ktos moze powiedziec bo nie ma do tej pory wypowiedzi , czy asahi pryskac obojętnie kiedy czy podczas snu , pryskam raz w tyg ale nie widze róznicy
 
2

2King

Guest
czy ktos moze powiedziec bo nie ma do tej pory wypowiedzi , czy asahi pryskac obojętnie kiedy czy podczas snu , pryskam raz w tyg ale nie widze róznicy
Powinneś pryskac max dwa razy podczas miesięcznego vega i tyle rośłiny powinny urosnąć w 4-5 dni jakieś 25-35cm.
Jeżeli pryskasz za często to ma to skutek odwrotny do tego jaki chciałeś uzyskać i rośliny nie wiele odbiją. Jak to mówią raz, a dobrze;)
 

sajmon

Member
Rejestracja
Lut 9, 2010
Postów
20
Buchów
0
oki dzieki DIBO widze ze za czesto je pryskam , ale czy ma znaczenie czy pryskamy jak lampy swiecą czy jak są wyłączone :zjarany:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół