nasiona marihuany

Tani stymulator wzrostu i plonowania- Asahi

Wyszukiwarka Forumowa:

lukas548

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2016
Postów
71
Buchów
0
asahi fenole super chemia
 
Ostatnia edycja:

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
asahi/tytanit itp to pestycydy dlatego radzę zakrywać buźki:crazy: jak opryskujecie

Szczegolnie w PC boksach trzeba uwazac, tam stezenie fenoli po spryskaniu plancika raz w miesiacu przez "nadgorliwego, poczatkujacego growera" jest prawie takie samo jak w Treblince.<lol>
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
reklama asahi mówią aby stosowac jeden oprysk

Tutaj prawie wszyscy działają w myśl zasady: więcej nawozu - większe plony :sunny: Specjalnie dla nich powstał dział: Choroby :D
 

lukas548

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2016
Postów
71
Buchów
0
te asahi przereklamowane jest poryskałem na działce maliny jedynie widze winogron troche poszedł w góre
 

Nawigator

Well-known member
Rejestracja
Gru 22, 2014
Postów
229
Buchów
0
te asahi przereklamowane jest poryskałem na działce maliny jedynie widze winogron troche poszedł w góre

Nie będziesz miał jakichś mega efektów ale rośliny szybciej dojdą do siebie po stresowych sytuacjach.
 

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3

lukas548

Well-known member
Rejestracja
Cze 6, 2016
Postów
71
Buchów
0
Nom ciekawa chemia ruski pisał ze dobrze działa na storczyki na kwiaty ozdobne moze i działa ich sie nie konsumuje
 
Ostatnia edycja:
P

Piję Mleko

Guest
asahi sl agrecol 50ml 26zł dzisiaj zrobiłem mikrooprysk na 1 piętrówce
 

Dantes205

Well-known member
Rejestracja
Wrz 14, 2020
Postów
54
Buchów
0
Pozwolę sobie odświeżyć wątek, chociaż pewnie wszyscy już wiedzą wszystko nt. Asahi, cyt. za stroną gov.pl
Malina
Maksymalna/zalecana dawka środka dla jednorazowego zastosowania: 0,6 l/ha.
Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 4.
Odstęp między zabiegami: 7 – 30 dni.
Termin stosowania: środek Asahi SL stosować od fazy, gdy widoczne są pierwsze płatki
kwiatów do fazy, gdy 50% owoców osiągnęło typową wielkość.
Zalecana ilość wody: 500 l /ha.
Zalecane opryskiwanie: drobnokropliste.
Truskawka
Maksymalna/zalecana dawka środka dla jednorazowego zastosowania: 0,6 l/ha.
Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 4.
Odstęp między zabiegami: co najmniej 7 dni.
Termin stosowania: środek Asahi SL stosować od fazy rozwiniętego drugiego liścia do fazy,
gdy nasiona są wyraźnie widoczne na tkance dna kwiatowego.
Zalecana ilość wody: 500 l/ha.
Zalecane opryskiwanie: drobnokropliste.
SPORZĄDZANIE CIECZY UŻYTKOWEJPrzed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość.Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą(z włączonym mieszadłem) i uzupełnić wodą do potrzebnej ilości. Po wlaniu środka dozbiornika opryskiwacza nie wyposażonego w mieszadło hydrauliczne ciecz w zbiornikumechanicznie wymieszać. Opróżnione opakowanie przepłukać trzykrotnie wodą, apopłuczyny wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą użytkową. W przypadku przerw wopryskiwaniu, przed ponownym przystąpieniem do pracy ciecz użytkową w zbiornikuopryskiwacza dokładnie wymieszać.
Środki ostrożności dla osób stosujących środek:Nie jeść, nie pić ani nie palić podczas używania produktu.Stosować rękawice ochronne oraz odzież ochronną, zabezpieczającą przed oddziaływaniemśrodków ochrony roślin, w trakcie przygotowywania cieczy użytkowej oraz w trakciewykonywania zabiegu.Nie wdychać rozpylonej cieczy użytkowej.
Okres od ostatniego zastosowania środka do dnia zbioru rośliny uprawnej (okreskarencji):Cukinia, ogórek, papryka, pomidor – 3 dni.Agrest, aronia, borówka wysoka, porzeczka czarna, czereśnia, grusza, jabłoń, malina, śliwa,truskawka, wiśnia – 7 dni.Burak cukrowy, burak ćwikłowy – 15 dni.Ziemniak – 21 dni.Brokuł zwyczajny, cebula, kapusta pekińska, marchew, pietruszka, rzepak ozimy, seler,Słonecznik – 30 dni.Pszenica ozima – 54 dni.Kukurydza – 60 dni.
 

Phanta Rei

🅸🅻🅻🅴🅶🅰🅻
Rejestracja
Cze 20, 2021
Postów
245
Buchów
128
Odznaki
1
Czy te asashi sl można użyć podczas flo gdy do ścinki mam 2- 3 tyg? Chodzi o mrozy i plechę
 

TęczowyMiś

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 29, 2012
Postów
520
Buchów
427
Odznaki
1
Czy te asashi sl można użyć podczas flo gdy do ścinki mam 2- 3 tyg? Chodzi o mrozy i plechę
Z tego co wiem to nie powinno się pryskać tym na FLO aczkolwiek widzę że niektórzy pryskają z doświadczenia wiem że na weg rośliny dostają po tym niezłego kopa ale przed ścinką nie polecałbym. A na plache to na pewno nie pomożę. Pozdro :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół