nasiona marihuany

Formulex

Wyszukiwarka Forumowa:

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Witam mam pytanie o FORMULEX stosuje go na wega moje pytanie brzmi czy mogę go używać na flo?
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Wyglada w miarę Formulex NPK: 2.4 – 0.9 – 3.4 do tego jakies pk i będzie dobrze
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
Wyraźnie jest napisane w opisie nawozu -Zaawansowany nawóz do HYDROPONIKI / GLEBY, na fazę wzrostu i kwitnienia -nawóz sprawdza się również w glebie do roślin matek, aby utrzymać je w dobrej kondycji -polecany jako nawóz startowy na pierwsze tygodnie do sadzonek, świeżych i ukorzenionych klonów -nawóz ten jest doskonałą mieszanką wszystkich składników pokarmowych dla roślin rosnących w glebie jak i w systemie hydroponicznym -pojemność: 0,5 Litra Dawkowanie: Ziemia:5 ml na litr wody. Korzystać raz w tygodniu. Hydroponika: rozcieńczyć 10 ml na litr wody, dobrze wymieszać.NPK: 2.4:0.9:3.4 Ja tam bym jechał na nim bo z opisu wynika że jest miarowy i do tego jakis booster zastosuj
 
S

Szarak

Guest
polecany jako nawóz startowy na pierwsze tygodnie do sadzonek
Nawóz na pierwsze tygodnie życia i później na flo... jakoś mi się to nie widzi.
 

kava

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2015
Postów
248
Buchów
0
-nawóz ten jest doskonałą mieszanką wszystkich składników pokarmowych dla roślin rosnących w glebie jak i w systemie hydroponicznym. Dla mnie nawóz jest spoko i sam bym go zastosował nie idealne npk jest najważniejsze
 

Football Manager

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 28, 2012
Postów
4,047
Buchów
6,469
Odznaki
3
Dzięki za odp. ale czy ktoś to używał na flo bo nie chce za bardzo eksperymentować na własnych roślinach. ;)
 
K

K2

Guest
temat stary, ale dobrze żeby był zakończony - nawóz na wegetację , można robić nim opryski.

i jest to nawóz mineralny.
 
K

K2

Guest
też od lat pracuje na formulexie - jest b. wydajny tzn dla mnie - mam pierwszą butelkę od 4,5 lat. W sumie ja go podaje jedynie w formie oprysku jak zauważam, że są niedobory. Jest też organiczny Nitrozyme - super nawóz :) też można go dawać w formie oprysku , polecam Nitrozyme :)

pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół