nasiona marihuany

Jonizatory powietrza - Wasze opinie

Wyszukiwarka Forumowa:
P

Pizdaczek

Guest
Witam
Poczytałem trochę o jonizowaniu powietrza i jest napisane że zabija zapachy, eliminuje związki zapachowe w powietrzu. czy po wsadzeniu takiego jonizatora do wnętrza boxa wyeliminowałby on ten specyficzny zapach gandy lub zamaskowałby do tego stopnia że nie trzeba by było wsadzać filtra tylko dodać jakiś zapach/aromat i byłoby po kłopocie ?

i jak obliczyć na jaką powierzchnię taki jonizator będzie skuteczny? bo w niektórych nie ma opisane na jaką powierzchnię tylko ile milionów jonów tworzy taki jonizator.
są jakieś minusy stosowania takiego urządzenia ?
bo z plusów doczytałem że to oczyszcza powietrze z tych jonów które tworzą się od nadmiaru elektroniki w domu przez co łatwo się zasypia a moja sypialnia jest małą dobudówką do salonu gdzie jest naprawdę sporo sprzętu.
dodatkowo taki jonizator zabija bakterie, niweluje zapachy... teoretycznie same plusy
czy ktoś kto stosuje lub zna się w temacie może się wypowiedzieć jak to jest z tymi jonizatorami ?
pozdrawiam
 

Marceli

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2014
Postów
1,604
Buchów
1
Ja mam jonizator i wsadziłem go do boxa, żeby sprawdzić , czy coś maskuje zapach i powiem , że maskuje całkiem dobrze, ale już przy większej ilości plantów to już raczej nie da rady i na pewno , będzie potrzebny filtr.Fakt faktem jonizator ma jakieś plusy, ja mam w boxie o pow 0,19m2 przy jednej roślinie jonizator do 45m2
 
P

Pizdaczek

Guest
jest jonizator za ~190,- na 60m2 (180m3), pobór 3w (wow!) i tworzy 15.000.000 jonów ujemnych.
ciekawe czy jakbym go wstawił obok boksa to czy dałby pożadany efekt.
proszę o wypowiedzi :)

mój boks będzie mieć 0.25m2 (50x50) a w środku będą 4 planty
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
W tej ''slynnej'' ksiazce o uprawie koles napisal, ze dobry jonizator moze pozbawic zapachu calkowicie (tzn.,ze towar bedzie wogole bez bez zapachu:zombi:)
Ale czy to prawda i jaki musi byc- nie wiem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół