nasiona marihuany

ABC DABowania

Wyszukiwarka Forumowa:

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Żeby podabować potrzebujemy miec kilka rzeczy. Jako że ta technika najbardziej jest popularne w stanach, choc stopniowo i na całym świecie, będe używał nazwa angielskich/amerykańskich, więc potrzebujemy rig(bonga) z nailem(gwóźdż) do tego torch(palnik) lub enaila(może elektronicznie ustawiać temperature i palić daby w idealnej dla siebie temperturze), plus dabber(cos czym nałożymy ekstrakt) no i oczywiścię jakiś ekstrakt(w myśl z zasady że z pustego to i salomon nie naleje)

Na dzien dobry wrzuce 2 filmiki


Już na tych filmikach można widzieć różnice w technikach i materiałach wykonania przyrządów do dabowania

Tak więc używa sie 3 "materiałow" do produkcji naili, dabberów, każdy ma swoje plusy i minusy
-tytan
-szklo(plus twardszy kwarc który polecałem)
-porcelana

Robią też różne hybrydy naili np. tytan plus kwarc


Bongo chyba każdy wie jak wygląda, jeden dyfuzor

tu z kwarcowym bangerem 14mm



a tu z dużym uniwersalnym 18mm domeless



Napisze teraz coś o nailach vel gwoździach. Więc jest to element który mamy rozgrzać palnikiem, jeśli nie mamy enaila(a pewnie nie mamy). A potem spróbować wybadać temperature, ja to probuje robic opuszkami palcow byt trafic hehe idealna temperature, zeby byl perfekt smaczek hah.
Tak więc ze względu na budowe wyrozniamy naila domeless(bez komina) i z domem gdzie po po rozgrzaniu naila nakładamy komin, potem na naila nakładamy troszke ekstraktu i na koncu mozemy przyłożyć palcem, tak jak na jednym z filmiku wyżej

Są 3 rodzaje rozmiarów naili, tak jaki i cybanów 10,14,18 i 2 rodzaje jointów męskie i żeńskie female and male

Poniżej kilka przykładów


kwarcowy nail domeless male


ceramiczny domeless female


tutaj tytanowa szpilka, poszukam jak jest po angielsku, a do niej przypada dome, którego zdjęcie jest poniżej


komin, który można przytkać palcem, można palic na polu hehe w lekko wietrzne dni

Dabberów mamy 2 typy zwykłe i carb cap. Carb cap to taki jakby kapelusik który naklada sie na naila i dym sie wtedy bardziej kondensuje i mnie też marnuje napewno


zwykły tytanowy, wiadomo są róznie kształty ten w takim


szklany mały, ogolnie z zestawu z rigiem

tutaj kilka z carb capami



ceramiczny w tle tytanowy



tutaj tytan, santa cruz fajnie wyglądający



taki popularny wygląd

Na łączeniu riga,bonga można też spotkac recyklery,
czyli zbiera sie tam nam niedopalony do konca olej, ktory mozemy wykorzystac np. na kapsulki



tutaj troszke już widać w rogu,a przy okazji kawalek ciekawe szkła mojego kumpla



Musimy mieć tez palnik, ale to każdy wie jak wygląda chyba



Do przenoszenie waszych kochanych szkieł polecam foam case i podrozwanie nie jest problemem





No i oczywiście potrzebujemy jakiś ektraktów, Solvent(z rozpuszczalnikiem) albo nonsolvent(bez). O tym napewno znajdziecie na forum



bho ektrakcja skywalker og wax carmelo



bho ekstkacja lemon bubbly x hypro wax



bho bubba kush auto shatter

widac ze rozne kolory, mozna tez rozkminic ze rozne konsystencje w zaleznosci od temperatury w prozni


non solvent jak np. hasz rosin
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
Nowe nabytki


domeless nail i carb cap



nail nabiera nowych kolorów






tutaj carb cap z waxem z lemon cookie dough





a tutaj moj pierwszy tytanowy nail, ktory zakupilem poprzez unikatowe bonga, ale nie wiem do końca jak je uzywac w pełni xd
 

michal82

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2015
Postów
76
Buchów
0
nigdy nie probowalem w taki sposob zapalic czy dabowac ;) ale co raz bardziej kusi mnie zeby sprobowac... tylko ile bym sie musial na meczyc zeby samemu zrobic sobie taki plat oleju :D
 

Arioch

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
256
Buchów
3
Gdzie w pl kupujecie te zabawki bo przymierzam się do daba ???
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
unikatowe pewnie trzeba z Polskich polecic, ale u konkurenci tez pewnie coś mają z rzeczy do dabowania, przestaje to byc już nowinką

kilka zabawek shoreline, casey jones, kosher kush crumble i super haze i burmese kush shatter
 
Ostatnia edycja:

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
U mnie już niektóre trafiki w galeriach handlowych mają Bubblery z gwoździami w sprzedaży. A biorą wszystko od Wujo.
 

Stal.in

4:19 I'M PROACTIVE
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2009
Postów
855
Buchów
6
w uk to samo, w sklepach z bongami zaczynają sie pojawiać rzeczy do dabowania, wiadomo w uk aktualnie juz dużo osób kuma ocb
 

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Czy da sie takie cos zapalic z lufki? Np podgrzewajac ja jak do opalania? Czy jednak musi byc „specjalistyczny” sprzet?
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Czy da sie takie cos zapalic z lufki? Np podgrzewajac ja jak do opalania? Czy jednak musi byc „specjalistyczny” sprzet?

Da się, ale heheh no nie będzie to najlepszy dab w twoim życiu ;) Chyba już bym wolał nagrzać czysty, pusty cybuch w bongu i go potraktować jak gwoździa. Albo po prostu dodać tego koncentratu do jointa, cybucha i spalić z ziołem...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół